Menu

Oszustwo: 11 założeń COVID oparte na strachu, a nie na faktach

20 lipca, 2020 - Koronawirus
Oszustwo: 11 założeń COVID oparte na strachu, a nie na faktach

Założenia COVID oparte na strachu, a nie na faktach, mają na celu ukazanie go jako bardzo niebezpieczny wirus. Zimno skalkulowana kampania propagandowa wokół tej „pandemii” osiągnęła swój cel. Oblegani mnóstwem sprzecznych informacji pochodzących ze wszystkich stron, ludzie na ogół ulegali zamieszaniu. Niektórzy zrezygnowali z prób zrozumienia sytuacji i stwierdzili, że po prostu łatwiej jest przestrzegać oficjalnych dyrektyw, nawet jeśli oznacza to rezygnację z długo przysługujących im praw. Poniżej znajduje się lista powszechnie przyjętych założeń COVID, które, jeśli w nie wierzysz, znacznie zwiększą prawdopodobieństwo poddania się szalonym i nienormalnym warunkom Nowej Normalności – badania przesiewowe, testy, śledzenie kontaktów, monitorowanie, nadzór, noszenie maski, dystans społeczny, kwarantanna i izolacja, wraz z obowiązkowymi szczepieniami i mikroczipami.

Założenie 1: Metoda liczenia zgonów z powodu COVID jest rozsądna i dokładna

Wielkim założeniem plandemii COVID jest to, że liczby są prawdziwe i dokładne, zwłaszcza liczba ofiar śmiertelnych. Tak by się mogło wydawać. Okazuje się jednak, że w państwach na całym świecie władze liczą zgony w sposób, który nie ma sensu.  To znaczy ma to sens, jeśli próbujesz sztucznie zawyżyć liczby i stworzyć wrażenie pandemii, gdy wcale jej nie ma. Osiąga się to w taki sposób, że wszystkie zmarłe osoby, u których wykryto wirusa, przypisuje się, że zmarli na COVID. Ta jedna sztuczka jest odpowiedzialna za znaczne wypaczenie liczb i przekształcenie „oficjalnej” liczby zgonów w bezsensowną farsę pozbawioną jakiejkolwiek praktycznej wartości.

Założenie 2: Test PCR na COVID jest dokładny

Test PCR został wynaleziony przez naukowca Kary Mullisa, którego zamierzonym zastosowaniem było i nadal jest zastosowanie go jako techniki wytwarzania, która jest w stanie replikować sekwencje DNA miliony i miliardy razy, a nie jako narzędzie diagnostyczne do wykrywania wirusów. Ponadto COVID-19 zwany SARS-CoV 2 nie spełnia postulatów Kocha. Wirus, który zamknął praktycznie cały świat, nigdy nie został wyizolowany, oczyszczony i ponownie wstrzyknięty, czyli innymi słowy, nigdy nie udowodniono w 100% jego istnienia, ani w 100% jako przyczyny choroby. 

Test PCR używany do określenia przyczyny choroby ma wiele wad:

 1. Nie ma złotego standardu, do którego można by porównać jego wyniki (COVID nie spełnia postulatów Kocha);
 2. Wykrywa i wzmacnia kod genetyczny (sekwencje RNA), ale nie dostarcza dowodów na to, że sekwencje RNA są pochodzenia wirusowego;
 3. Generuje wiele  fałszywie pozytywnych wyników;
 4. Test PCR może dać całkowicie przeciwny wynik (dodatni lub ujemny) w zależności od liczby zastosowanych cykli lub amplifikacji, która jest ostatecznie dowolnie wybierana. W przypadku niektórych chorób obniżenie liczby cykli do 35 może sprawić, że wszyscy będą mieć wynik negatywny, a jeśli zwiększy się liczbę cykli powyżej 35, może sprawić, że wszyscy będą mieć wynik pozytywny;
 5. U wielu pacjentów zmienia się wynik pozytywny na negatywny podczas wykonywania testu PCR w kolejnych dniach;
 6. Nawet pozytywny wynik nie gwarantuje, że wykryty „wirus” jest przyczyną choroby!

Podsumowując,  test PCR nie identyfikuje ani nie izoluje wirusów, nie zapewnia sekwencji RNA patogenów, nie oferuje żadnej linii odniesienia do porównania z próbkami pacjentów i nie może wykryć zakażonej z niezainfekowanej próbki.  Testy PCR na COVID19 są bezużyteczne!:

Oto przyznanie się do testu PCR przez CDC i FDA:

„Wykrywanie wirusowego RNA może nie wskazywać na obecność wirusa zakaźnego lub tego, że 2019-nCoV jest czynnikiem wywołującym objawy kliniczne… test ten nie wyklucza chorób wywołanych przez inne patogeny bakteryjne lub wirusowe”.

Założenie 3: Test przeciwciał na COVID jest dokładny

Jeśli po przeczytaniu założenia nr 2 zorientowałeś się, że testy PCR na COVID są wadliwe i pozbawione znaczenia, przygotuj się na większe absurdy dzięki testom na przeciwciała COVID.

Istnieje wiele powodów, dla których testy na przeciwciała nie działają poprawnie i można je interpretować w dowolny sposób:

 1. Stare próbki krwi zawierają przeciwciała COVID, więc jeśli test wykryje przeciwciała, mogą one istnieć od lat lub nawet dziesięcioleci. Nie ma sposobu, aby stwierdzić, czy zostały niedawno nabyte;
 2. Podobnie jak test PCR na COVID, testy na przeciwciała generują wiele fałszywie dodatnich wyników;
 3. Testują na przeciwciała, które mogą nawet nie być swoiste dla COVID;
 4. Przeciwciała w rzeczywistości nie dowodzą odporności, ponieważ są ludzie, którzy walczą z chorobą z niewielką ilością lub bez przeciwciał i odwrotnie. Są również osoby z wysokimi mianami lub liczbą przeciwciał, ale nadal chorują;
 5. Wyniki można interpretować w dowolny sposób. Obecność przeciwciał może oznaczać, że jesteś bezpieczny i odporny na przyszłe wirusy COVID lub odwrotnie, może to oznaczać, że jesteś obecnie chory i zarażony.

Założenie 4: Liczba przypadków COVID rośnie

Ktoś sceptycznie nastawiony do alternatywnego poglądu, który tu jest ukazany, może zapytać: jeśli COVID nie jest tak niebezpieczny, to dlaczego liczba przypadków wciąż rośnie? Odpowiedź jest prosta: ponieważ wykonywanych jest coraz więcej testów. Im więcej osób testujemy, tym więcej przypadków znajdziemy, ponieważ ten „wirus” (tak naprawdę sekwencja RNA) jest znacznie bardziej rozpowszechniony i dlatego jest o wiele więcej pozytywnych wyników u bezobjawowych osób. Tak naprawdę nie ma dowodów, że ludzie nie mieli tej konkretnej sekwencji RNA przez lata lub dekady przed testem, więc wyniki testu są zupełnie bez znaczenia.

Poza tym ogólną zasadą jest, że wszędzie tam, gdzie znajdują się ludzie próbujący zdobyć władzę, dochodzi do oszustwa, a testowanie na COVID nie jest wyjątkiem. Odkryto, że dziesiątki tysięcy testów na koronawirusa zostały podwójnie policzone w Wielkiej Brytanii, i prawdopodobnie w wielu innych miejscach również. Ponadto w testach na COVID stosuje się metodę PCR, jak omówiono powyżej w Założeniu nr 3, która ma wiele wad.

Założenie 5: Sprawdzanie temperatury w kierunku COVID jest skuteczne

Sprawdzanie ludziom temperatury przez wycelowanie pistoletu w ich głowę jest rażącym naruszeniem. Wysyła podprogową wiadomość, że państwo jest potężne i może celować w twoją głowę podobnym do pistoletu urządzeniem, a ty jesteś bezsilny, nie robiąc nic poza poddaniem się. Na poziomie praktycznym pomiar temperatur u ludzi nie ma wpływu na powstrzymanie rozprzestrzeniania się wirusa. Co to oznacza, nawet jeśli ktoś ma podwyższoną temperaturę? Istnieje naturalna zmienność temperatur ludzkiego ciała, i to co istotne, wszyscy działają w nieco innej temperaturze. Poza tym, nawet jeśli twoja temperatura jest podwyższona, może to być spowodowane tym, że po prostu ćwiczysz, biegasz, że przeprowadziłeś z kimś nieprzyjemną rozmowę, musiałeś zdyscyplinować nieposłuszne dziecko itp. Pomyśl o wszystkich tych czynnikach, które powodują stres i podrażnienie lub podwyższają ciśnienie krwi, co może prowadzić do podwyższonej temperatury!

Założenie 6: Ludzie bezobjawowi mogą rozprzestrzeniać chorobę

Jednym z konkretnych elementów propagandy wbitej w ludzkie mózgi, która wciąż wyrządza ogromne szkody, jest idea, że ​​każdy może być nosicielem, a zatem może zarazić każdego. Powoduje to, że ludzie w codziennym życiu stają się niespokojni i przestraszeniJednak pomysł, że ludzie bezobjawowi mogą rozprzestrzeniać chorobę, nie ma poparcia w badaniach naukowych.  Mało tego, chińskie badanie zakaźności bezobjawowych nosicieli SARS-CoV-2 opublikowane w maju 2020 r. ujawniło, że żaden z 455 osób, którzy mieli kontakt z bezobjawowym nosicielom SARS-CoV2, nie został zainfekowany!

Założenie 7: Zmuszenie szkół do przyjęcia szalenie restrykcyjnych środków powstrzyma rozprzestrzenianie się COVID

Spośród wielu krążących wokół COVID założeń, te dwa następne opierają się na założeniu, że dzieci są znaczącym źródłem rozprzestrzeniania się COVID. Wcale tak nie jest! Dane z  WorldOMeter  podają, że dzieci w wieku 0-17 lat mają 0,02-0,06% udziału w światowych zgonach z powodu COVID, co jest zasadniczo bliskie zeru. Tymczasem  statystyki CDC  pokazują, że „spośród 149 082 (99,6%) przypadków COVID-19, dla których znany był wiek pacjenta, 2572 (1,7%) wystąpiło u dzieci w wieku <18 lat”, co również stanowi niewielką część. Mając to na uwadze, dlaczego, u licha, CDC miałoby wydać te drakońskie wytyczne dla amerykańskich dzieci w wieku szkolnym, jeśli nie po to, aby je uwarunkować i zdehumanizować?

Założenie 8: To dobry pomysł rządu, aby uprowadzać dzieci od rodziców z pozytywnym wynikiem COVID

Rozpoczęły się rządowe uprowadzenia dzieci pod pretekstem pozytywnego wyniku na COVID. Artykuł z dnia 17 czerwca 2020 r. informuje, w jaki sposób „Wydział ds. Dzieci i Rodziny w Los Angeles (DCFS) zalecił sądowi usunięcie dziecka od jego rodziców po tym, jak rodzic uzyskał pozytywny wynik testu na obecność COVID-19. Sędzia orzekł decyzję na korzyść DCFS!

Państwo ukradło dziecko rodzicom tylko dlatego, że rodzic wykazał dodatni wynik na COVID w dodatku wadliwym testem! Jest to wynikiem złowrogiego ostrzeżenia wydanego  w marcu przez  urzędnika WHO Michaela Ryana, że ludzie będą usuwani ze swoich rodzin w „bezpieczny i godny” sposób.

Mercola.com informuje,  że CDC zaleca oddzielenie noworodków po urodzeniu od rodziców w celu wykonania testów na obecność COVID.

Jak źle musi być, zanim ludzie obudzą się i zobaczą, co się dzieje?

Założenie 9: Dystans społeczny jest poparty solidnymi dowodami naukowymi

Innym z bezpodstawnych założeń COVID jest dystansowanie społeczne lub dystans fizyczny. Niezależnie od tego, czy jest to, 1,5 metra czy 2 metry, wirus wydaje się być w stanie przenosić na różne odległości w zależności od kraju, w którym się znajduje.

„Wpływowy przegląd Lancet dostarczył dowodów ze 172 badań na poparcie fizycznego dystansu jednego metra lub większej odległości. Może to zabrzmieć imponująco, ale wszystkie badania były retrospektywne i obarczone były błędami, które podważają wiarygodność ich wyników”.

W międzyczasie doradca rządu Wielkiej Brytanii  Robert Dingwall powiedział :

„Nie możemy znieść środków dystansowania społecznego bez powodowania poważnych szkód społecznych, ekonomicznych oraz dla zdrowia fizycznego i psychicznego ludności… Myślę, że znacznie trudniej będzie uzyskać zgodność z niektórymi środkami ostrożności, które tak naprawdę nie mają żadnych dowodów naukowych. Mam na myśli, że zasada dwóch metrów została wyczarowana znikąd… Cóż, istnieje pewna ilość dowodów naukowych na odległość jednego metra, które pochodzą z badań w pomieszczeniach w warunkach klinicznych i eksperymentalnych. Nigdy nie było podstaw naukowych dla dystansu społecznego wynoszącego dwa metry, to rodzaj praktycznej zasady. To nie jest tak, że istnieje ścisła literatura naukowa, na której się opiera.”

Oczywiście założenie, że dystans społeczny działa, opiera się na założeniu, że istnieje odrębny i wyizolowany wirus SARS-CoV2, który jest zaraźliwy i jest jedyną przyczyną wszystkich chorób – czego nie udowodniono.

Założenie 10: Noszenie maski przez zdrowych ludzi jest poparte solidnymi dowodami naukowymi

Przedostatnim założeniem na dziś jest wspaniały temat masek do  twarzy. Jednym z założeń COVID, którego wielu wciąż się trzyma, jest to, że noszenie masek jest „pełne szacunku”, gdyż maski chronią zdrowe osoby przed zachorowaniem na wirusy. To jest ewidentnie fałszywe założenie. Badania pokazują, że maski dehumanizujące osłabiają organizm i nie chronią przed wirusami. Maski są przeznaczone dla chirurgów lub osób już chorych, a nie dla osób zdrowych. Uniemożliwiają chorym przenoszenie choroby przez duże kropelki z dróg oddechowych. W rzeczywistości ograniczają przepływ tlenu, co prowadzi do niedotlenienia, co z kolei prowadzi do zmęczenia, osłabienia i obniżenia odporności. Z niższą odpornością wiąże się większa podatność na choroby. Maski, które nosi wiele osób – domowej roboty z tkaniny – są jakimś żartem. Nie zatrzymają wirusa, ale z pewnością staną się siedliskiem dla rozwoju drobnoustrojów z powodu ciepłych i wilgotnych warunków. Naukowiec dr Russell Blaylock powiedział:

„Znaczenie tych odkryć polega na tym, że spadek poziomu tlenu (niedotlenienie) związany jest z upośledzeniem odporności. Badania wykazały, że niedotlenienie może hamować główne komórki odpornościowe wykorzystywane do zwalczania infekcji wirusowych zwanych limfocytami T CD4″.

Założenie 11: Żyjemy w świecie wirusów zabójców

Największym założeniem całego tego oszustwa jest to, że wirusy są bezkrytycznymi zabójcami. W rzeczywistości natura skromnego wirusa została całkowicie źle zrozumiana przez naukę głównego nurtu, napędzaną przez przemysł medyczny, który promuje teorię zarazków i mit zarażenia, aby utrzymać cię w strachu i zwiększyć popyt na jego toksyczne produkty (leki i szczepionki). Wirusolog  dr Stefan Lanka  ujawnił prawdę, że wirusy nie powodują chorób. Lanka wygrał słynne orzeczenie Sądu Najwyższego w Niemczech w 2017 roku, gdzie udowodnił, że odra nie została wywołana przez wirusa. Lanka napisał:

„Od czerwca 1954 r. śmierć tkanek i komórek w probówce uważana jest za dowód na istnienie wirusa… zgodnie z logiką naukową i zasadami postępowania naukowego należy przeprowadzić eksperymenty kontrolne… nigdy dotąd nie zostały przeprowadzone przez oficjalną naukę. Podczas próby wirusa odry zleciłem niezależnemu laboratorium przeprowadzenie tego eksperymentu kontrolnego, w wyniku czego tkanki i komórki umierają z powodu warunków laboratoryjnych dokładnie w taki sam sposób, jak wtedy, gdy wchodzą w kontakt z rzekomo „zainfekowanym” materiałem.”

Innymi słowy, komórki umierają z głodu i zatrucia, ponieważ są oddzielone od energii i składników odżywczych z organizmu, a nie z powodu zakażenia wirusem. Prezentacja wideo zatytułowana Nieporozumienia wirusowe: prawdziwa natura wirusów  przedstawia wiele oszałamiających prawd o naturze wirusów, takich jak:

Wniosek: czas zakwestionować wszystkie założenia dotyczące COVID

Dobra wiadomość jest taka, że ​​są to założenia, a nie fakty. Kiedy przyjrzysz się temu uważnie, zdasz sobie sprawę, że cała oficjalna narracja na temat COVID ma spowodować “epidemię” strachu. Ta wiedza jest kluczem do zachowania rozsądku i wolności w świecie oszalałym na punkcie COVID i poddanym praniu mózgu. Szerz nowinę. Dowody, informacje i wiedza rozwiewają założenia i ignorancję.

Polecam również artykuł: “Formuła mikroskładników odżywczych blokuje “bramy wejściowe” komórek przed koronawirusem.”

Źródło: https://www.greenmedinfo.com/blog/busted-11-covid-assumptions-based-fear-not-fact

Zarejestruj się tutaj, dowiedz się więcej i skorzystaj z wielu zalet. 
Rejestracja do niczego nie zobowiązuje!

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x