Menu

Według nowego badania 5G indukuje koronawirusy

24 sierpnia, 2020 - Koronawirus, Promieniowanie
Według nowego badania 5G indukuje koronawirusy

Według nowego badania opublikowanego na stronie internetowej PubMed.gov, 5G indukuje koronawirusy.  Nowe badanie zatytułowane „Technologia 5G i indukcja koronawirusa w komórkach skóry”, prowadzi do szokującego wniosku, że technologia 5G może pobudzać organizm do wytwarzania wirusów w odpowiedzi komórkowej. Fale milimetrowe 5G mogą powodować, że organizm będzie produkował nie tylko każdą klasę wirusów, ale również koronawirusy!

Badania pokazują, w jaki sposób 5G indukuje koronawirusy

„W tych badaniach pokazujemy, że fale milimetrowe 5G mogą być absorbowane przez komórki działające jak anteny, przenoszone do innych komórek i odgrywające główną rolę w wytwarzaniu koronawirusów w komórkach biologicznych. DNA jest zbudowane z naładowanych elektronów i atomów i ma strukturę podobną do induktora. Strukturę tę można podzielić na cewki liniowe, toroidalne i okrągłe. Induktory oddziałują z zewnętrznymi falami elektromagnetycznymi, poruszają się i wytwarzają dodatkowe fale w komórkach. Kształty tych fal są podobne do kształtów sześciokątnych i pięciokątnych podstaw ich źródła DNA. Fale te wytwarzają pewne otwory w płynach w jądrze. Aby wypełnić te otwory, produkowane są dodatkowe sześciokątne i pięciokątne podstawy. Mogą łączyć się ze sobą i tworzyć struktury podobne do wirusów, takie jak koronawirus. Aby wyprodukować te wirusy w komórce, konieczne jest, aby długość fal zewnętrznych była krótsza niż rozmiar komórki. Zatem fale milimetrowe 5G mogą być dobrymi kandydatami do zastosowania w konstruowaniu struktur wirusopodobnych, takich jak koronawirusy (COVID-19) w komórkach”.

Mówiąc prostym językiem: DNA jest zbudowane z elektronów i atomów, na które mogą wpływać zewnętrzne fale elektromagnetyczne. Fale te wytwarzają dziury w komórkach. Ciało tworzy sześciokątne i pięciokątne podstawy DNA, aby wypełnić te dziury. Te podstawy mogą łączyć się ze sobą, tworząc w naszych komórkach struktury podobne do wirusów, takie jak koronawirusy. Opiera się to na wcześniej znanym fakcie, że 5G działa na komórki ciała jak nadajnik, a te komórki z kolei (zwłaszcza komórki skóry) działają jak anteny, pochłaniając sygnały i dostosowując się na podstawie tych sygnałów. To jest dosłownie masowe programowanie.

5G ma bardzo krótkie fale, dzięki czemu może wpływać na DNA

“DNA może emitować fale i oddziaływać z falami zewnętrznymi. Jednak większość fal ma długość większą niż rozmiar komórek i przechodzi przez nie bez żadnego efektu. Tylko ograniczone fale o długości mniejszej niż milimetr mogą penetrować błonę komórkową i oddziaływać z induktorami DNA. Te długości fal można było zaobserwować w technologii 5G. Dlatego wieże w tej technologii mogą wymieniać fale z DNA w komórkach i wywoływać różnego rodzaju choroby, takie jak COVID-19.”

To jest wystarczająco przerażające, ale szerszy obraz tego jest jeszcze gorszy. Maleńkie fale 5G mogą osiągnąć to, czego nie mogą zrobić inne technologie EMF (4G i poniżej), penetrując błonę komórkową i wchodząc w interakcję z naszymi induktorami DNA. Mówimy tutaj o mocy wpływania na nasze DNA i manipulowania nim:

„Fale milimetrowe w technologii 5G mogą przechodzić przez błony komórkowe, wnikać do jądra i oddziaływać na DNA. Wcześniej wykazano, że DNA może działać jako induktor, odbiornik lub nadawca fal. Zatem DNA w komórce, takiej jak keratynocyt, odbiera fale zewnętrzne i wysyła je do DNA innych komórek, takich jak melanocyty. Fale w technologii 5G mogą przyczyniać się do ekspresji genów, włączając i wyłączając niektóre geny”.

Włączanie i wyłączanie genów to POWAŻNA moc, jaką operatorzy 5G mają nad populacją.

5G wywołuje koronawirusy – dalsze konsekwencje

Po pierwsze, jeśli 5G można uzbroić i wycelować w ludzi, wystrzeliwując pola elektromagnetyczne i manipulując ich DNA w celu wytworzenia koronawirusów, wówczas zewnętrznym zagrożeniem nie jest jakiś nowy zabójczy wirus, ale raczej destrukcyjna technologia pola walki przebrana za technologię telekomunikacyjną.

Po drugie 5G naśladuje elektroporację, technikę mikrobiologiczną, która wykorzystuje impuls elektryczny do tworzenia tymczasowych porów w błonach komórkowych, przez które można wprowadzać do komórki substancje, takie jak chemikalia, leki lub DNA. Zarówno elektroporacja, jak i 5G wykorzystują fale pulsacyjne do otwierania komórki, umożliwiając w ten sposób zmianę znajdującego się w niej DNA.

Po trzecie zjawisko COVID związane jest z niedoborem tlenu, a faktem jest, że pasmo 60 GHz, używane przez 5G, wpływa na tlen. Fale elektromagnetyczne częstotliwości 60 GHz mają wpływ na biologię człowieka. Zmniejszają zdolność cząsteczek tlenu do pełnego wiązania się i nasycania hemoglobiny w naszej krwi, uniemożliwiając nam w ten sposób pełne wchłanianie tlenu, czego skutkiem jest niedotlenienie organizmu. Przy niższym poziomie tlenu spada nasza energia i odporność, a my stajemy się słabsi.

Podsumowanie

Musimy być czujni i sprzeciwiać się technologii 5G we wszystkich jej formach oraz robić wszystko, co w naszej mocy, aby zapobiec wprowadzeniu tej technologii. Od tego zależy nasze DNA. Musimy jednak być świadomi, że kosmiczne satelity 5G zostały już wdrożone na początku tego roku przez firmę SpaceX, a inne firmy, takie jak Amazon, OneWeb i TeleSat, również mają zamiar to zrobić. Kończy się więc czas na przebudzenie ludzkości.

Zapisz się do naszego newslettera

Polecam również artykuł: “Co łączy obowiązkowe szczepienia i wprowadzenie sieci 5G.”

Źródło: https://thefreedomarticles.com/5g-induces-coronaviruses-study-shows-millimeter-wave-dna-influence

Swobodny dostęp do zdrowia naturalnego musi stać się prawem człowieka!

Wraz ze złożeniem mojego podpisu domagam się od mojego własnego rządu oraz rządów wszystkich krajów świata:

Zarejestruj się tutaj, dowiedz się więcej i skorzystaj z wielu zalet. 
Rejestracja do niczego nie zobowiązuje!

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments
emilia
emilia
2 lat temu

A gdzie link do badania? Bo szukałam w pubmed i nie ma tam nic nawet poodbnego…

Fadis
Fadis
2 lat temu
Reply to  Ernest

Jak się wejdzie w źródło, okazuję się że artykuł został wycofany. W skrócie oznacza to, że nie można ufać temu artykułowi.

mmrozu
mmrozu
2 lat temu
Reply to  Fadis

Nie, a może oznacza to tyle że ktoś napisał za dużo, pamietajmy że żyjemy w czasach wielkiego lobbingu w ktorym badania pisze sie na zlecenie i walczu sie z takimi które pokazują rzeczy np obiektywnie ale nie zgodne z interesami dużych graczy …

4
0
Would love your thoughts, please comment.x