Menu

“Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie” – George Santayana

16 grudnia, 2021 - Przemysł farmaceutyczno-chemiczny
“Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie” – George Santayana

Jest to wyjątkowa strona zarówno dla ludzi, jak i naukowców. Na podstawie dokumentów historycznych demaskujemy farmaceutyczny biznes inwestycyjny jako największe zagrożenie dla pokoju na świecie od ponad wieku. Ponadto, dla osób zainteresowanych zrozumieniem współczesnych wydarzeń geopolitycznych, będzie to nieocenione źródło informacji.

I. Próba podboju świata przez niemiecki przemysł chemiczno-farmaceutyczny w XX wieku

Ta strona stawia sprawę jasno, jeśli chodzi o największe fałszywe wiadomości z historii. Podręczniki historii uczą nas, że I wojna światowa była “starciem supermocarstw” na początku XX wieku. Uczą nas również, że II wojna światowa, jedno pokolenie później, została zainicjowana przez grupę psychopatów w Berlinie i przeprowadzona przez miliony zaślepionych niemieckich marionetek. Prawda jest o wiele bardziej oczywista: obie wojny były próbą podboju świata przez gigantyczne niemieckie korporacje chemiczno-farmaceutyczne. Bez technicznego, finansowego i logistycznego wsparcia tych korporacji, żadna z tych wojen nigdy by się nie odbyła.

Autorytatywne podsumowanie zostało opublikowane w książce “OMGUS”.

II. Próba podboju świata przez niemiecki przemysł farmaceutyczno-chemiczny w XXI wieku

Początek XXI wieku charakteryzuje się systematycznym zastępowaniem opatentowanych leków farmaceutycznych przez oparte na nauce naturalne podejście do zdrowia. Ta eksplozja wiedzy na temat nie podlegającego ochronie patentowej naturalnego zdrowia zagraża samym podstawom wielomiliardowego biznesu inwestycyjnego, którego zwrot z inwestycji zależy od zdolności patentowej.

Nic więc dziwnego, że te interesy i ich lobbyści w polityce, mediach i medycynie nadużywają obecnej pandemii, próbując odwrócić ten rozwój i zabezpieczyć przyszłość swojego wątpliwego modelu biznesowego – nawet wbrew woli ludzi.

Siłą napędową tej haniebnej strategii są te kraje, które czerpią największe korzyści gospodarcze z kontynuacji eksportu farmaceutyków. Obecnie o zdrowiu i dobrobycie prawie 200 narodów na świecie decyduje garstka państw eksportujących farmaceutyki. Liderem wśród nich są Niemcy z prawie 20 procentami globalnego eksportu leków, a Brukselska Unia Europejska koordynuje około trzech czwartych tego eksportu, na drugim miejscu są Stany Zjednoczone. Obecna polityka tych krajów jest zatem zdeterminowana przez ogólny cel, jakim jest zapewnienie kontynuacji i ekspansji wielomiliardowego biznesu inwestycji w leki. Obejmuje to środki polityczne, które mają utorować drogę globalnym strategiom marketingu szczepionek, jak również groźby militarne wobec krajów, które nie chcą się podporządkować tym interesom.

III. Zabezpieczenie kontynuacji farmaceutycznego biznesu inwestycyjnego w warunkach globalnej dyktatury korporacyjnej

W wielu krajach świata stopniowe znoszenie praw człowieka w czasie obecnej pandemii porównywane jest do wydarzeń sprzed osiemdziesięciu lat, kiedy to w Niemczech demokracja została zastąpiona dyktaturą. To porównanie – które miało katastrofalne skutki dla świata – zostało oczernione przez lobbystów farmaceutycznego biznesu inwestycyjnego.

Powyżej książka napisana przez naocznego świadka stopniowego przekształcania wszystkich sektorów niemieckiego społeczeństwa i podporządkowywania ich fatalnej koalicji korporacyjnej chciwości i politycznej władzy.

Niemieckie rządy XXI wieku nie są nazistami – ale służą tym samym interesom gospodarczym, które doprowadziły nazistów do władzy i zapewniły im ekonomiczne, techniczne i logistyczne wsparcie w prowadzeniu II wojny światowej niemiecki przemysł farmaceutyczno-chemiczny.

Źródła

Nowa Europa: https://issuu.com/drrath/docs/das_neue_europa_1
Gospodarcze oblicze Europy: https://issuu.com/drrath/docs/das_wirtschaftliche_gesicht_europas
Krajowy porządek gospodarczy i gospodarka na dużą skalę 1941: https:// issuu.com/drrath / docs / 1941-_nationale_wirts
Droga do gospodarki narodowej, europejskiej wielkiej gospodarki i sprawiedliwego porządku światowego: https://issuu.com/drrath/docs/der_weg_zur_v_lkischen
Deutsche Großraumwirtschaft: https://issuu .com/drrath/docs/deutsche_gro_raumwirtschaft
Europejska gospodarka wielkoobszarowa : https://issuu.com/drrath/docs/europ_ische_grossraumwirtschaft
Krajowy porządek gospodarczy i gospodarka na dużą skalę 1942:https://issuu.com/drrath/docs/nationale_wirtschafts
O.MGUS: https://issuu.com/drrath/docs/omgus
O.MGUS angielski: https://issuu.com/drrath/docs/omgus_englisch
Problemy Europejski obszar gospodarczy: https://issuu.com/drrath/docs/probleme_des_europ_is
Weltwende: https://issuu.com/drrath/docs/weltwende 
Obserwacje gospodarcze i porządek gospodarczy: https://issuu.com/drrath/docs/ wirtschaftsbeobachtung_und_wirtschaftsordnung
Obszar gospodarczy Europa: https://issuu.com/drrath/docs/wirtschaftsraum_europa
„Reorganizacja” Europy: https://issuu.com/drrath/docs/die_neuordnung_europas

Polecam również artykuł: “Były wiceprezes firmy Pfizer: „Wasz rząd was okłamuje i może doprowadzić do waszej śmierci

Źródło: https://www.dr-rath-foundation.org/2021/11/learning-from-history/

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x