Menu

Cyfrowe niewolnictwo: 5G, internet rzeczy i sztuczna inteligencja

18 października, 2021 - Ograniczanie wolności
Cyfrowe niewolnictwo: 5G, internet rzeczy i sztuczna inteligencja

Żądza technokratów do technologii 5G jest tak silna, że są oni gotowi zignorować wszystkie ludzkie obawy, protesty, a zwłaszcza problemy zdrowotne

Technokracja została pierwotnie zdefiniowana jako “nauka o inżynierii społecznej, naukowym działaniu całego mechanizmu społecznego w celu produkcji i dystrybucji dóbr i usług dla całej populacji. . . ” (The Technocracy Magazine, 1938)

Technokracja, zasadzona jako ziarno w 1932 roku, wyrosła na drzewo tak wielkie, że dosłownie pokrywa dziś ziemię. To znaczy poprzez rebranding i zmianę przeznaczenia przez ONZ na Zrównoważony Rozwój, Agendę 21, Agendę 2030, Nową Agendę Miejską itd.

Co więcej, jest jak potwór z głową hydry z wieloma mackami i wyrazami twarzy, ale nigdy nie wolno nam tracić z oczu wspólnego celu wszystkich: zabić światowy system gospodarczy kapitalizmu i wolnej przedsiębiorczości i zastąpić go bezsensownym systemem gospodarczym Zrównoważonego Rozwoju.

Ponieważ technokracja jest systemem ekonomicznym opartym na zasobach, ludzie tacy jak Ty i ja są uważani za zwykłe zasoby na tym samym poziomie, co zwierzęta hodowlane na ranczu. Jeśli ludzie są tylko zwierzętami, które egoistycznie konsumują zasoby, to należy ich monitorować, zarządzać nimi i ograniczać ich konsumpcję.

W tym celu Technokracja oryginalnie nawoływała do całkowitej inwigilacji wszystkich ludzi, całej konsumpcji, całej produkcji i całej energii konsumowanej w każdym działaniu. Rezultatem była kontrola całej konsumpcji i produkcji. Ten poziom technologii nie istniał w 1932 roku, ale istnieje dzisiaj!

Kiedy sieć nadzoru w Ameryce (i na całym świecie) w końcu zacznie funkcjonować, system dowodzenia i kontroli stanie się rzeczywistością, co doprowadzi do powstania Dyktatury Naukowej, przewyższającej nawet “Dziewiętnaście osiemdziesiąt cztery” Orwella czy “Nowy wspaniały świat” Huxleya.

Co jest ostatnim trybikiem w skrzyni biegów, aby to osiągnąć? Krótko mówiąc, 5G!

Dlaczego? Jeśli weźmiemy pod uwagę ogromną ilość danych, które czekają na zebranie z szeroko rozpowszechnionego Internetu Rzeczy, kamer z funkcją rozpoznawania twarzy, czujników Smart City, pojazdów samojezdnych itp., to wszystkim tym urządzeniom brakuje jednego elementu: łączności w czasie rzeczywistym. 5G rozwiązuje ten problem!

O co chodzi z łącznością „w czasie rzeczywistym”? Sztuczna inteligencja (AI).

Mówi się, że sztuczna inteligencja bez danych jest tak bezwładna i bezużyteczna jak sterta kamieni. Sztuczna inteligencja potrzebuje danych, aby „uczyć się”, a następnie podejmować działania. Do tej pory technokraci, którzy tworzą programy sztucznej inteligencji, musieli używać danych historycznych do uczenia się i to wszystko – wiecznie się ucząc, ale bez podejmowania działań.

„Świętym Graalem” Technokratów jest wykorzystanie ich sztucznej inteligencji na DANYCH W CZASIE RZECZYWISTYM. Analiza w czasie rzeczywistym może następnie zamknąć pętlę sterowania, przesyłając informacje zwrotne o korektach w czasie rzeczywistym. Nigdy tego nie zrobiono w historii świata, ale dzięki 5G Technokraci na całym świecie ślinią się, aby zanurzyć się w biznesie kontrolnym, czyli „naukowym działaniu całego mechanizmu społecznego”.

Technokraci wiedzą, że technologia 5G w pełni umożliwi im realizację wynalazków i marzeń o sztucznej inteligencji. Na nieszczęście dla nas wiedzą też, że umożliwi to pętlę sprzężenia zwrotnego w celu kontrolowania obiektów inwigilacji.

Żądza technokratów do 5G jest tak silna, że ​​są w stanie zignorować wszystkie ludzkie obawy, protesty, a zwłaszcza problemy zdrowotne.

Być może teraz rozumiesz, jak i dlaczego żyją starym żeglarskim powiedzeniem: “Do diabła z minami, cała naprzód!” Ryzyko nie ma znaczenia. Niebezpieczeństwo nie ma znaczenia. Skutki uboczne nie mają znaczenia.

W zakresie, w jakim my obywatele, możemy zniweczyć rozwój i wdrożenie technologii 5G, ograniczymy zdolność technokratów do ustanowienia dyktatury naukowej. Prawdę mówiąc, to my powinniśmy przystąpić do kontrataku z naszym własnym okrzykiemDo diabła z minami, cała naprzód!

Polecam również artykuł: “Będziesz posłuszny zorganizowanej grupie przestępczej?

Źródło: https://www.greenmedinfo.com/blog/digital-slavery-5g-internet-things-and-artificial-intelligence

Zarejestruj się tutaj, dowiedz się więcej i skorzystaj z wielu zalet. 
Rejestracja do niczego nie zobowiązuje!

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x