Menu

Cytaty z książek, które dają do myślenia

18 lutego, 2023 - Książka
Cytaty z książek, które dają do myślenia

Dożyliśmy czasów, w których jesteśmy świadkami oraz głównymi aktorami wielkich przemian. Ludzie, którzy sieją zło odkrywają karty i swoje prawdziwe oblicze.

To jaką rolę przyjmiesz w najbliższych latach zadecyduje o tym, czy staniesz się ofiarą czy zwycięzcą nadchodzących przemian.

Masz do wyboru tylko dwie drogi. Innych już nie ma. Możesz nadal wspierać ten system i czekać aż staniesz się zwykłym niewolnikiem, pod warunkiem oczywiście, że prędzej nie dopadnie Cię popularna ostatnio “naglica” lub uzdrowić swoje ciało, umysł i duszę, odkryć to co zostało ukryte i zacząć uświadamiać innych ludzi.

Pamiętaj, że wybudzone społeczeństwo, to najpotężniejsza armia tego świata.

Książki mogą spełnić ogromną rolę w tym procesie i nauczyć nas wielu rzeczy.

Tak jak potrzebujesz jedzenia, aby żyć, potrzebujesz także książek, aby odżywić swój mózg oraz duszę. 

Bez względu na to, kim lub gdzie jesteś w danej chwili, nasze myślenie i łączenie przeszłości w celu zmiany przyszłości może powstać z powodu czegoś, co czytamy. 

Jeżeli pytasz jak zatrzymać proces wdrażania niewolnictwa? Rozwiązanie jest proste. Zatrzymać rozwój technologii 5G oraz utrzymać gotówkę, jako środek płatniczy. Bez tych dwóch narzędzi globalistom nie uda się wprowadzić niewolnictwa na ziemi. Ale do tego celu niezbędne jest zaangażowanie większej grupy ludzi.

Chcesz więc zmian, zacznij od siebie!

Cytaty z książek, które dają do myślenia

Zapisz się do naszego newslettera

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x