Menu

Mikrochip z certyfikatem szczepień COVID-19 jest już dostępny

27 grudnia, 2021 - Ograniczanie wolności
Mikrochip z certyfikatem szczepień COVID-19 jest już dostępny

To, co rok temu uważano za szaloną teorię spiskową, teraz staje się rzeczywistością. 

Szwedzka firma Epicenter przedstawiła nową technologię, w ramach której stworzyła implant podskórny, pokazujący certyfikaty szczepień COVID-19. Umożliwi to ludziom przechowywanie kart szczepień bezpośrednio pod skórą w mikroczipie.

Jak działa wszczepialny paszport szczepień?

Zawiera on implant Near Field Communications (NFC), którego dane można pobrać za pomocą smartfona kompatybilnego z NFC lub innego podobnego czytnika.

Ludzie mogą przechowywać na tych chipach nie tylko paszporty szczepień, ale także ważne dokumenty tożsamości, przepustki autobusowe, a nawet karnet na siłownię. Wszystkie te dane zostaną po prostu wprowadzone do ciał.

Hannes Sjoblad mówi o implantach

Hannes Sjoblad, który jest dyrektorem ds. zarządzania kryzysowego w firmie Epicenter, powiedział: “Implanty są bardzo uniwersalną technologią, która może być wykorzystywana do wielu różnych rzeczy, a obecnie bardzo wygodne będzie posiadanie paszportu COVID, który zawsze dostępny będzie w implancie”.

Hannes dodał: „Jeśli w telefonie wyczerpie się bateria, zawsze będziesz miał do niego dostęp. Oczywiście w ten sposób możemy używać tej technologi dzisiaj, w przyszłym roku można użyć jej do czegoś innego”.

Szwecja, podobnie jak inne kraje, podejmuje różne kroki w celu powstrzymania zagrożenia nową falą koronawirusów, zwłaszcza wariantu Omicron.

Szwedzki rząd ogłosił, że paszporty COVID będą wymagane na wszystkich imprezach, w których bierze udział ponad 100 osób.

Według badań Moa Petersena, około 6000 osób w kraju ma wszczepiony chip w ręce.

Ci ludzie mogą nie mieć wgranych certyfikatów szczepień COVID, ale mają coś innego załadowane do chipa.

Chip jest umieszczony w ramieniu lub między kciukiem a palcem wskazującym. Według Sjoblad proces ten jest w pełni odwracalny.

Te implanty nie są obecnie dostępne w sprzedaży, ale Epicenter organizuje „wydarzenia dotyczące implantów” dla osób zainteresowanych tą technologią.

Czy ta technologia może zostać wdrożona w innych miejscach na świecie?

Steven Northam uważa, że ​​coś takiego można powtórzyć również w Wielkiej Brytanii. Steven jest dyrektorem BioTeq, firmy specjalizującej się w dziedzinie implantów ludzkich w Wielkiej Brytanii. Uważa, że ​​ludzie z mikroczipami mogą stać się powszechnym zjawiskiem w ciągu najbliższych 10-15 lat.

Firma Epicenter jest innowacyjnym ośrodkiem skupiającym nowe technologie, w tym implanty mikroczipowe. Epicenter trafiło na pierwsze strony gazet na początku tego roku, kiedy setki członków i pracowników otrzymało klucze wszczepione do rąk.

Polecam również artykuł: “Wprowadzane paszporty szczepień to segregacja społeczna.”

Źródło: https://www.greenmedinfo.com/blog/covid-19-passport-microchip-here

Zarejestruj się tutaj, dowiedz się więcej i skorzystaj z wielu zalet. 
Rejestracja do niczego nie zobowiązuje
!

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x