Menu

Norwegia chce śledzić zakupy żywności dokonywane przez obywateli

18 czerwca, 2022 - Ograniczanie wolności
Norwegia chce śledzić zakupy żywności dokonywane przez obywateli

Norwegia zmierza w kierunku społeczeństwa pełnej kontroli, w którym państwo chce wiedzieć wszystko, co robisz”. [ Źródło: substack.com ]

Już przed pandemią COVID-19 jasne było, że kraje w coraz większym stopniu starają się monitorować działania swoich obywateli. W książce „ Nazistowskie korzenie brukselskiej UE ”, opublikowanej po raz pierwszy w 2010 r. opisano, że podstawowe strategie stosowane w celu wprowadzenia w Europie dyktatury Brukselskiej Unii Europejskiej wywodzą się bezpośrednio od strategii stosowanych przez nazistów po przyjęciu niesławnej “Ustawy zezwalającej” przez parlament niemiecki w 1933 r.

Praktyki, które są już szeroko stosowane w ramach Brukselskiego Państwa Nadzoru UE, obejmują monitorowanie prywatnej komunikacji obywateli, przechowywanie poufnych danych osobowych, monitorowanie zachowań lub idei uznanych za “nienormalne” oraz monitorowanie przekonań politycznych. Po pandemii wirusa COVID-19 praktyki te nabrały rozpędu i są coraz częściej stosowane i rozszerzane na całym świecie.

Norwegia, chcąc śledzić nawet żywność spożywaną przez swoich obywateli, wyraźnie posuwa się o krok dalej w inwigilacji państwa. Uzyskanie tych informacji będzie wymagało uzyskania dostępu do danych o wszystkich płatnościach dokonywanych przy użyciu kart kredytowych lub debetowych. Wydaje się więc, że jedynym sposobem rezygnacji z bycia śledzonym w ten sposób byłoby korzystanie przez obywateli z gotówki. Jednak w czasach, gdy coraz bardziej zbliżamy się do tak zwanego “społeczeństwa bezgotówkowego”, nawet to nie będzie możliwe w nieskończoność.

Ostatecznie, jak wyjaśnił dr Rath w swoim przemówieniu na międzynarodowym spotkaniu Ruchu Życia w Auschwitz w 2014 roku, nasi przywódcy okłamują nas, kiedy mówią nam, że aby walczyć z terroryzmem, muszą czytać nasze e-maile, słuchać naszych rozmów telefonicznych i śledzić każdy nasz ruch. Ostatecznie jedynym powodem tego gigantycznego gromadzenia danych jest strach przed tym, że my, ludzie, obudzimy się i zastąpimy narzędzia ekonomiczne wielonarodowego korporacyjnego kartelu naftowo-farmaceutycznego, za pomocą których nas kontrolują. Jeśli tak się stanie, nieuchronnie nastąpi koniec dyktatorskich rządów kartelu nad nami.

Źródło: https://www.dr-rath-foundation.org/2022/06/norway-wants-to-track-citizens-food-purchases/

Polecam również artykuł “Zapobieganie trzeciej wojnie światowej: korporacyjne siły napędowe kryzysu na Ukrainie to te same, które doprowadziły do ​​pierwszej i drugiej wojny światowej.

Spread the love

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x