Menu

Około 30% nastolatków doznało uszkodzeń sercowo-naczyniowych po szczepionce przeciwko COVID

17 sierpnia, 2022 - Szczepionki
Około 30% nastolatków doznało uszkodzeń sercowo-naczyniowych po szczepionce przeciwko COVID

Nowe badania przeprowadzone w Tajlandii wykazały, że na każde 10 uczniów, którzy zostali “zaszczepieni” przeciwko COVID-19, troje z nich kończy z problemami z sercem.

Naukowcy przyjrzeli się 301 uczniom w wieku od 13 do 18 lat z dwóch różnych szkół, w momencie, gdy otrzymali zastrzyk. Wszyscy uczniowie otrzymali zastrzyk mRNA firmy Pfizer i BioNTech.

Wszystkie dzieci były ogólnie zdrowe, a tylko kilka z nich miało drobne, istniejące wcześniej schorzenia, takie jak astma i alergiczny nieżyt nosa – które były prawdopodobnie spowodowane przez inne szczepionki, które otrzymały we wczesnym dzieciństwie.

Po otrzymaniu przez uczniów drugiego zastrzyku Pfizera, badacze przeprowadzili testy laboratoryjne w celu ustalenia stanu wyjściowego. Następnie śledzili wyniki badań przez trzy dni, siedem dni i 14 dni po wstrzyknięciu, aby śledzić wyniki zdrowotne tych uczniów.

Okazało się, że 29 procent młodzieży doznało uszkodzeń sercowo-naczyniowych w wyniku strzałów, w tym kołatania serca, bólu w klatce piersiowej i duszności.

54 z nich miało nieprawidłowe wyniki elektrokardiogramu, podczas gdy 6 doświadczyło wypadnięcia płatka zastawki mitralnej, które Mayo Clinic opisuje jako chorobę zastawki serca. Kolejnych 6 uczniów rozwinęło wysokie ciśnienie krwi, podczas gdy u 7 zdiagnozowano stan zapalny serca.

Dwoje dzieci tak źle zareagowało na zastrzyki, że musiały zostać hospitalizowane, a jedno z nich trafiło na intensywną terapię.

Kardiolodzy twierdzą, że ryzyko szczepienia przeciwko COVID znacznie przewyższa wszelkie rzekome korzyści

W artykule, który został sfinansowany przez Universytet Mahidol i opublikowany przed recenzją stwierdzono, że wszystkie dzieci “wyzdrowiały” w ciągu dwóch tygodni. Być może oznacza to, że ich początkowe objawy ustąpiły, przynajmniej na chwilę obecną.

Jeżeli jednak zastrzyki rzeczywiście uszkadzają serca dzieci, to szkoda ta będzie prawdopodobnie trwała – nawet jeśli wydaje się, przynajmniej na razie, że wszystko jest w porządku.

Kilku kardiologów, którzy przejrzeli dokument stwierdziło, że te strzały tak naprawdę nie powinny trafiać w ramiona dzieci. Jeden z nich, dr Peter McCullough, który służy jako główny doradca medyczny Fundacji Prawda dla Zdrowia, wyjaśnił to w ten sposób w e-mailu do Epoch Times: “Każda forma uszkodzenia serca u młodych osób jest niepokojąca, ponieważ długoterminowe ryzyko niewydolności serca i nagłej śmierci podczas ćwiczeń jest nieznane. Jest to jedno z ~200 opublikowanych artykułów wykazujących ryzyko szczepień przeciwko COVID-19 znacznie przewyższające wszelkie teoretyczne korzyści.”

Minęło dużo czasu, zanim rząd Stanów Zjednoczonych niechętnie przyznał, że szczepionki COVID mogą powodować zapalenie serca. Jednocześnie twierdzą, że korzyści przewyższają wiele, wiele zagrożeń. Chcemy wiedzieć jakie korzyści?

Inny kardiolog o nazwisku dr Anish Koka z Filadelfii powiedział, że wyniki nowego tajskiego badania “nie są uspokajające”.

“Tajskie badanie pomaga wypełnić część pustki w danych, więc rodzice i ich lekarze mogą być lepiej poinformowani podczas omawiania ryzyka i korzyści związanych ze szczepionkami” – powiedział.

W sekcji komentarzy na Timesie, ktoś podzielił się przypomnieniem, że to wszystko wydarzyło się błyskawicznie dzięki Donaldowi Trumpowi, który do dziś kontynuuje wciskanie strzałów, jednocześnie opisując siebie jako “ojca szczepionki”.

Odpowiedzialny jest również Kongres, w tym zarówno Demokraci, jak i Republikanie, którzy przedefiniowali słowo “szczepionka” tuż przed rozpoczęciem przez Trumpa operacji “Warp Speed”, która w rekordowym czasie przyspieszyła wprowadzenie zastrzyków na rynek.

Polecam również artykuł: “Przewodnik po detoksykacji białka kolczastego.”

Źródło: https://www.naturalnews.com/2022-08-14-youth-jabbed-covid-heart-damage.html

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x