Menu

Po lecie Unia Europejska planuje zająć się osobami nieszczepionymi

26 czerwca, 2022 - Paszporty szczepień
Po lecie Unia Europejska planuje zająć się osobami nieszczepionymi

„Każdy, kto sądzi, że zawieszenie działań związanych z COVID w dużej części Europy oznacza, że działania te, a tym samym kampania szczepień C-19, należą do przeszłości, powinien przyjrzeć się ostatnim wypowiedziom Komisji Europejskiej na ten temat, począwszy od oświadczenia przewodniczącej Komisji Ursuli von der Leyen z 27 kwietnia na temat “następnej fazy pandemii”.” [ Źródło : brownstone.org ]

Nie powinno nikogo dziwić, że europejskie organy regulacyjne opracowują plany dotyczące 100 milionów obywateli Europy, którzy odmówili przyjęcia szczepionki przeciwko COVID-19. Te same organy regulacyjne już 20 miesięcy przed wybuchem pandemii koronawirusa przygotowywały się do wprowadzenia tzw. paszportów szczepionkowych.

„Komisja Europejska” – organ wykonawczy Europy – po raz pierwszy opublikowała propozycję paszportów szczepionkowych 26 kwietnia 2018 roku. Propozycja ta, zakopana głęboko w dokumencie dotyczącym „ Wzmocnionej współpracy przeciwko chorobom, którym można zapobiegać poprzez szczepienia ”, została zasadniczo zignorowana przez media głównego nurtu.

dokumencie mapy drogowej wydanym na początku 2019  r. określono następnie plany wdrożenia wniosku Komisji. Podstawowym działaniem wymienionym w mapie drogowej było “zbadanie wykonalności opracowania wspólnej karty / paszportu szczepień” dla obywateli Europy, która byłaby “kompatybilna z elektronicznymi systemami informacji o szczepieniach i uznawana do stosowania ponad granicami”. Następnie w lipcu 2021 r. w Europie weszło w życie tzw. rozporządzenie w sprawie certyfikatów cyfrowych COVID.

W tym świetle planowane rozszerzenie europejskiego rozporządzenia w sprawie cyfrowego certyfikatu COVID, opisane w artykule Instytutu Brownstone, jest ewidentną próbą wdrożenia drakońskiego planu, nad którym prace trwają już od ponad 4 lat.

Więcej informacji na temat europejskich planów wprowadzenia paszportów szczepionkowych, przygotowywanych na co najmniej 20 miesięcy przed pandemią koronawirusa, można znaleźć w tym artykule.

Polecam również artykuł: “Wprowadzane paszporty szczepień to segregacja społeczna.”

Źródło: https://www.dr-rath-foundation.org/2022/06/after-summer-europe-to-target-the-unvaccinated/

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x