Menu

Cała prawda o przemyśle farmaceutycznym

10 września, 2020 - Zagrożenie dla zdrowia
Cała prawda o przemyśle farmaceutycznym

Zapobieganie powszechnym chorobom nie leży w finansowym interesie przemysłu farmaceutycznego – utrzymanie i rozwój chorób jest warunkiem koniecznym dla finansowego rozwoju tej branży.

Główne zasady rządzące farmaceutycznym “biznesem z chorób”:

 1. Przemysł farmaceutyczny jest przemysłem inwestycyjnym napędzanym przez zyski swoich udziałowców. Poprawa zdrowia ludzkiego nie jest siłą napędową tej branży.
 2. Farmaceutyczny przemysł inwestycyjny był sztucznie tworzony i strategicznie rozwijany przez całe stulecie przez te same grupy inwestycyjne, które kontrolują globalny przemysł petrochemiczny i chemiczny.
 3. Ogromne zyski przemysłu farmaceutycznego opierają się na opatentowaniu nowych leków. Patenty te zasadniczo pozwalają producentom leków arbitralnie określać zyski z ich produktów.
 4. Rynkiem zbytu dla przemysłu farmaceutycznego jest ludzkie ciało – ale tylko tak długo, jak długo ciało jest nosicielem chorób. Tak więc utrzymanie i rozwój chorób jest warunkiem koniecznym dla rozwoju przemysłu farmaceutycznego.
 5. Kluczową strategią do osiągnięcia tego celu jest rozwój leków, które jedynie maskują objawy, jednocześnie unikając leczenia lub eliminowania chorób. Wyjaśnia to, dlaczego większość leków sprzedawanych obecnie na receptę nie ma udowodnionej skuteczności, a jedynie ukierunkowanie na objawy.
 6. Aby dalej rozwijać swój rynek farmaceutyczny, firmy farmaceutyczne stale poszukują nowych zastosowań (wskazań) do stosowania leków, które już wprowadzają na rynek. Na przykład, tabletka przeciwbólowa Aspiryna firmy Bayer jest obecnie przyjmowana przez 50 milionów zdrowych obywateli USA pod pozorem, że zapobiegnie ona atakom serca.
 7. Inną kluczową strategią rozwoju rynków farmaceutycznych jest wywoływanie nowych chorób za pomocą leków. Podczas gdy większość leków na receptę przyjmowanych obecnie przez miliony pacjentów jedynie krótkofalowo maskuje objawy, to w wyniku znanych długoterminowych efektów ubocznych większość z nich jest przyczyną wielu nowych chorób. Na przykład, wszystkie leki obniżające poziom cholesterolu znajdujące się obecnie na rynku zwiększają ryzyko zachorowania na raka – ale dopiero po kilku latach przyjmowania leku przez pacjenta.
 8. Znane śmiertelne skutki uboczne leków na receptę są czwartą główną przyczyną zgonów w świecie uprzemysłowionym, przewyższającą jedynie liczbę zgonów z powodu zawałów serca, nowotworów i udarów (Journal of the American Medical Association, 15 kwietnia 1998 r.). Fakt ten również nie jest zaskoczeniem, ponieważ patenty na leki są wydawane przede wszystkim na nowe syntetyczne molekuły. Wszystkie syntetyczne molekuły muszą zostać poddane detoksykacji i wyeliminowane z organizmu, co często kończy się niepowodzeniem i prowadzi do epidemii poważnych i śmiertelnych skutków ubocznych.
 9. Podczas gdy promocja i ekspansja chorób zwiększa rynek inwestycji farmaceutycznych – zapobieganie i leczenie przyczyn pierwotnych chorób obniża długoterminową rentowność, dlatego też unika się ich lub wręcz je utrudnia.
 10. Co najgorsze, zwalczanie chorób jest ze swej natury niezgodne i diametralnie sprzeczne z interesami branży inwestycji farmaceutycznych. Eliminacja chorób uznawanych obecnie za potencjalne rynki leków zniszczy miliardy dolarów dochody i ostatecznie wyeliminuje całą tę branżę.
 11. Witaminy i inne skuteczne naturalne terapie zdrowotne, które optymalizują metabolizm komórkowy, stanowią zagrożenie dla farmaceutycznego “biznesu z chorób”, ponieważ są one ukierunkowane na komórkową przyczynę dzisiejszych najczęstszych chorób – a te naturalne substancje nie mogą być opatentowane.
 12. W ciągu ponad stu lat istnienia przemysłu farmaceutycznego, witaminy i inne niezbędne składniki pokarmowe, pełniące określone funkcje kofaktorów w metabolizmie komórkowym, były najostrzejszą konkurencją i największym zagrożeniem dla długoterminowego sukcesu inwestycji farmaceutycznych.
 13. Witaminy i inne skuteczne naturalne terapie zdrowotne, które skutecznie zapobiegają chorobom, są niezgodne z samą naturą farmaceutycznego “biznesu z chorób”.
 14. Aby chronić strategiczny rozwój swojej działalności inwestycyjnej przed zagrożeniem ze strony skutecznych, naturalnych i nieopatentowanych terapii, przemysł farmaceutyczny od ponad wieku stosuje najbardziej pozbawione skrupułów metody, takie jak:
  • Ukrywanie ratujących życie informacji zdrowotnych przed milionami ludzi. Jest po prostu nie do przyjęcia, że dziś tak niewielu ludzi wie, że organizm ludzki nie może produkować witaminy C i lizyny, dwóch kluczowych cząsteczek dla stabilności tkanki łącznej i zapobiegania chorobom.
  • Dyskredytując naturalne terapie zdrowotne. Najczęstszym sposobem jest prowadzenie globalnych kampanii organizowanych przez kartel farmaceutyczny, które rozpowszechniają kłamstwa na temat rzekomych skutków ubocznych substancji naturalnych – cząsteczek, które są używane przez Naturę od tysiącleci.
  • Prawo zakazuje rozpowszechniania informacji o naturalnych terapiach zdrowotnych. W tym celu przemysł farmaceutyczny umieścił swoich lobbystów na kluczowych stanowiskach politycznych.
 15. Farmaceutyczny “biznes z chorób” jest największym krętackim biznesem i oszustwem w historii ludzkości. Produkt “zdrowie” obiecany przez firmy farmaceutyczne nie jest w ogóle dostarczany milionom pacjentów. Zamiast tego, najczęściej dostarczane “produkty” to nowe choroby i często śmierć.
 16. Przetrwanie przemysłu farmaceutycznego jest uzależnione od eliminacji, za pomocą wszelkich środków, skutecznej naturalnej terapii zdrowotnej. Te naturalne i niechronione patentem terapie stały się terapią z wyboru dla milionów ludzi, pomimo połączonej ekonomicznej, politycznej i medialnej opozycji największego światowego przemysłu inwestycyjnego.

Polecam również artykuł: “Tylko edukacja w zakresie naturalnej ochrony zdrowia może naprawić system opieki zdrowotnej.”

Źródło: https://www.dr-rath-foundation.org/2017/08/the-laws-of-the-pharmaceutical-industry

Swobodny dostęp do zdrowia naturalnego musi stać się prawem człowieka!

Wraz ze złożeniem mojego podpisu domagam się od mojego własnego rządu oraz rządów wszystkich krajów świata:

Zarejestruj się tutaj, dowiedz się więcej i skorzystaj z wielu zalet. 
Rejestr
acja do niczego nie zobowiązuje!

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x