Menu

Rząd brytyjski dyskutował nad wykorzystaniem “strachu” i “poczucia winy”, aby zmusić społeczeństwo do przestrzegania zasad COVID-19

28 marca, 2023 - Koronawirus
Rząd brytyjski dyskutował nad wykorzystaniem “strachu” i “poczucia winy”, aby zmusić społeczeństwo do przestrzegania zasad COVID-19

“Brytyjski rząd dyskutował o użyciu “strachu” i “winy”, aby zmusić społeczeństwo do przestrzegania zasad blokady COVID-19, pokazują wyciekłe wiadomości WhatsApp uzyskane przez Sunday Telegraph”.

[Źródło: alarabiya.net]

Wiadomości WhatsApp uzyskane przez gazetę Telegraph zapewniają wgląd w postępowanie rządu brytyjskiego z pandemią COVID-19. Wiadomości, nazwane Lockdown Files, pokazują, że nie dość, że rząd brytyjski został ostrzeżony, że szkodliwe konsekwencje zamknięcia mogą być gorsze niż sama pandemia, to jeszcze jego polityka zdrowia publicznego została celowo zaprojektowana tak, by straszyć ludzi.


Rzecz jasna, w końcowym rezultacie rząd brytyjski nie jest jedynym, który niewłaściwie potraktował pandemię. Niektóre kraje, takie jak Chiny i Australia, wprowadziły znacznie ostrzejszą politykę niż te stosowane w Wielkiej Brytanii. Jednak w większości krajów nie tylko ekonomiczne i społeczne konsekwencje reakcji na COVID-19 będą trwały przez wiele lat, ale także eksperymentalne szczepionki mRNA stosowane przeciwko koronawirusowi mogą mieć długotrwałe szkodliwe skutki. Biorąc pod uwagę krótki czas stosowania tych szczepionek, po prostu nie ma sposobu na udowodnienie ich długoterminowego bezpieczeństwa.


Być może prawdziwą tragedią w tym wszystkim jest to, że istnieje oparta na nauce alternatywa dla blokad i destrukcji gospodarczej. W oparciu o podejście żywieniowe i medycyny komórkowej, odpowiedzialne rządy już teraz mogą chronić zdrowie swoich obywateli, naturalnie wzmacniać odporność i ratować życie. Gdyby takie terapie były szeroko stosowane przez rządy podczas pandemii, liczba ofiar śmiertelnych mogłaby zostać znacznie zmniejszona.

Zapisz się do naszego newslettera


Aby przeczytać, jak Urząd Patentowy Stanów Zjednoczonych przyznał niedawno Instytutowi Badawczemu dr Ratha przełomowy patent na naturalne podejście do zapobiegania i leczenia zakażeń koronawirusem, zobacz ten artykuł.

Źródło: https://www.dr-rath-foundation.org/2023/03/uk-government-discussed-using-fear-and-guilt-to-make-public-follow-covid-19-rules/

Zarejestruj się tutaj, dowiedz się więcej i skorzystaj z wielu zalet. 
Rejestracja do niczego nie zobowiązuje!

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x