Menu

Szczepionki COVID-19: dokumenty FDA ujawniają szokujące skutki uboczne

8 grudnia, 2020 - Szczepionki
Szczepionki COVID-19: dokumenty FDA ujawniają szokujące skutki uboczne

Dokumenty FDA ujawniają, że wprowadzone na rynek szczepionki przeciw COVID-19 mogą powodować szereg skutków ubocznych zagrażających życiu, a nawet śmierć.

Szeroko rozpowszechniona szczepionka przez media jako “konieczna” oraz „bezpieczna i skuteczna”, narusza etyczną zasadę świadomej zgody.

Na spotkaniu “Komitetu doradczego ds. szczepionek i pokrewnych produktów biologicznych”, które odbyło się dnia 22 października 2020 r. zaprezentowana została prezentacja dr Steve’a Andersona “CBER Plany monitorowania COVID-19. Bezpieczeństwo i Skuteczność szczepionek”

Dr Steve Anderson jest Dyrektorem MPP, Biura Biostatystyki i Epidemiologii, Centrum Oceny i Badań Biologicznych (CBER).

Slajd 16 jego prezentacji zawiera „WERSJĘ ROBOCZĄ listy możliwych skutków zdarzeń niepożądanych” związanych z rychłym wprowadzeniem szczepionek COVID-19 podlegających nadzorowi bezpieczeństwa FDA. Lista ta zawiera 21 możliwych skutków ubocznych zagrażających życiu a także śmierć.

Przetłumaczony slajd 16 prezentacji

W poniższym filmie Steve Anderson omawia prezentację.

Informacje zawarte w tej prezentacji są bardzo niepokojące. Widać, że pracownicy FDA są świadomi potencjalnych śmiertelnych skutków ubocznych szczepionek COVID-19 i przygotowują się do prowadzenia nadzoru po wprowadzeniu ich na rynek. Takie podejście narusza zasadę ostrożności, która wymaga, aby interwencja medyczna bezpieczna była przed wprowadzeniem produktu do obrotu. Jeżeli wiadome jest, że szczepionka może spowodować krzywdę, a zwłaszcza śmierć, a społeczeństwo nie jest informowane o tych zagrożeniach, stanowi to rażące naruszenie zasad etyki lekarskiej ustanowionych przez Kodeks Norymberski w celu zapobiegania łamaniu praw człowieka

Nadszedł TERAZ czas, aby stanąć w obronie swoich fundamentalnych praw w zakresie zdrowia ludzkiego i zażądać od swoich prawodawców, aby szczepionki przeciw COVID-19 były dobrowolne i nieobowiązkowe.

Prezentacja dostępna jest również w wersji pdf.

Polecam również artykuł: “Niebezpieczeństwa związane ze zwalczaniem koronawirusa za pomocą genetycznych szczepionek.”

Źródło: https://www.greenmedinfo.com/blog/covid-19-vaccine-bombshell-fda-documents-reveal-death-21-serious-health-condition

Zarejestruj się tutaj, dowiedz się więcej i skorzystaj z wielu zalet. 
Rejestracja do niczego nie zobowiązuje!

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments
Senior
Senior
2 lat temu

Darmowa szczepionka.Darmowi “króliki doświadczalne”.
Do refleksji! Pozdro.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x