Menu

W naszym organizmie jest mnóstwo koronawirusów, ale nie SARS-CoV-2

24 lipca, 2020 - Koronawirus
W naszym organizmie jest mnóstwo koronawirusów, ale nie SARS-CoV-2

Pulmonolog Wolfgang Wodarg twierdzi, że w naszym ciele ​​jest to około 7-15% koronawirusów, co przekłada się na bardzo dużą ich liczbę, biorąc pod uwagę, że szacuje się, że nasz organizm zawiera 380 bilionów wirusów. Wokół jest więc mnóstwo koronawirusów, ale nie ma SARS-CoV-2, czyli wirusa, który powoduje COVID.

Badanie z lutego 2020 r. wykazało obecność wielu koronawirusów, ale nie ma SARS-CoV-2

Europejskie badanie z lutego 2020 r. zatytułowane Wiele koronawirusów, ale bez SARS-CoV-2 pokazuje, że nie ma żadnych konkretnych dowodów na istnienie nowego koronawirusa. Wnioski z tego badania są aktualne do dziś.

To badanie otwiera oczy. Zwróć uwagę, jak autorzy wyraźnie wspominają, że podobna sytuacja miała miejsce w przypadku wcześniejszych „pandemii”, takich jak MERS, która nigdy nie została potwierdzona. Zwróć również uwagę, jak twierdzą, że podczas gdy wszyscy mają obsesję na punkcie nieistniejącego SARS-CoV-2 , w organizmie są inne znane wirusy, które są ignorowane.

„W czasie epidemii bliskowschodniego zespołu oddechowego (MERS) -koronawirusa w 2012 roku zwracaliśmy uwagę na brak diagnozy tego wirusa wśród podróżnych powracających z pielgrzymki Hadżdż do Francji. Zamiast MERS-CoV wykryto wirusy grypy A i B. 

Należy stwierdzić, że testy te zostały przeprowadzone przy użyciu testu PCR, który jest krytykowany za niewłaściwe wykorzystanie, tj. do diagnozy zamiast do badań (jak było zamierzone). Nawet gdy placówka medyczna stosowała własne testy i metody badawcze, to nadal nie znalazła dowodów na istnienie SARS-CoV-2. Każdy test był negatywny!

Od 1 stycznia 2020 r. przebadaliśmy 5080 próbek dróg oddechowych pod kątem różnych podejrzanych infekcji wirusowych dróg oddechowych i zidentyfikowaliśmy w 3380 przypadkach wirusy układu oddechowego. W kolejności malejącej były to: wirus grypy A (n = 794), wirus grypy B (n = 588), rinowirus (n = 567), syncytialny wirus oddechowy (n = 361), adenowirus (n = 226), metapneumowirus (n = 192), enterowirus (n = 171), bakawirus (n = 83), wirus paragrypy (n = 24) i parechowirus (n = 8). Wśród zdiagnozowanych wirusów były również 373 pospolite ludzkie koronawirusy (HCoV), w tym 205 HCoV-HKU1, 94 HCoV-NL63, 46 HCoV-OC43 i 28 HCoV-229E… ”

Pokazuje to, że cały nacisk położono na rzekomym nowym wirusie, podczas gdy normalne powszechne choroby powodujące śmierć zostały całkowicie zignorowane. Chociaż badanie tego nie pokazuje, większość tych wirusów została dokooptowana i klasyfikowana jako COVID, aby zwiększyć jego liczbę.

„Dlatego zaskakujące jest to, że cała uwaga skupiła się na wirusie, którego śmiertelność ostatecznie wydaje się być tego samego rzędu wielkości, co w przypadku pospolitych koronawirusów lub innych wirusów układu oddechowego, takich jak grypa lub syncytialny wirus oddechowy, podczas gdy cztery pospolite wirusy HCoV zdiagnozowane pozostają niezauważone, chociaż ich częstość występowania jest wysoka. W rzeczywistości cztery powszechne HCoV często nie są nawet identyfikowane w rutynowej diagnostyce w większości laboratoriów, chociaż genetycznie bardzo się od siebie różnią i wiążą się z różnymi objawami”.

W artykule off Guardian z czerwca 2020 r. nadal nie znaleziono żadnego dowodu na SARS-CoV-2

Niedawny artykuł Off Guardian z czerwca 2020 r. pokazuje, że naukowcom nie udało się udowodnić, że koronawirus spełnia postulaty Kocha. Autorzy twierdzą, że „ przeszukali internet i nie znaleźli żadnego dowodu na to, że naukowcy wykonali proste kroki wymagane do wykazania, że ​​SARS- CoV-2 bezsprzecznie spełnia jeden warunek z części składowych trzeciego postulatu Kocha”. 

„Te części to:

Kilku naukowców twierdziło, że niektóre lub wszystkie postulaty zostały spełnione. Ich prace zostały pochwalone przez media, urzędników służby zdrowia i polityków. Problem polega na tym, że każdy z tych dokumentów bazuje na pobieżnych i niedokładnych badaniach”.

Oczywiście, częścią tego całego oszustwa było to, że COVID celowo podano absurdalnie niejasnym i szerokim kryteriom dotyczącym objawów, więc można zakwalifikować prawie każdy rodzaj przeziębienia, grypy lub choroby układu oddechowego jako COVID. Nie ma on „dyskretnych objawów diagnostycznych” – zgodnie z projektem! Autorzy podają następnie przykłady naukowców, którzy twierdzą, że spełnili postulaty Kocha dotyczące COVID, ale po dokładniejszym badaniu już tego nie potwierdzili.

Doktor Tim O’Shea zaoferował nagrodę w wysokości 5000 USD każdemu, kto może udowodnić istnienie diagnozy COVID / SARS-CoV-2.

Końcowe przemyślenia

Musimy nadal kwestionować podstawowe założenia leżące u podstaw tej “pandemii”. Jest obecnie miesiąc lipiec, a oszustwo nie wykazuje żadnych oznak osłabienia, a wszystkie rodzaje nikczemnych programów są dopiero w przygotowaniu (druga fala, szczepionki RNA, obowiązkowe szczepienia itp.). Istnieje wiele koronawirusów, ale cała oficjalna narracja opiera się na istnieniu nowego wirusa. Tymczasem pomyśl o wszystkich ludziach, którzy zginęli w tym okresie szalonej blokady, bo bali się odwiedzić klinikę lub szpital oraz z wielu innych powodów. Ci ludzie to tylko niewielka część ogromnego stresu, niepokoju, strachu, namacalnych krzywd i śmierci, które ludzie na całym świecie ponieśli z powodu tego oszustwa bez potwierdzenia nowego wirusa. Rozpowszechniaj prawdę. Od tego zależy nasza wolność.

Polecam również artykuł: “Oszustwo: 11 założeń COVID oparte na strachu, a nie na faktach“.

Źródło: https://thefreedomarticles.com/plenty-of-coronaviruses-but-no-sars-cov2-study

Zarejestruj się tutaj, dowiedz się więcej i skorzystaj z wielu zalet. 
Rejestracja do niczego nie zobowiązuje!

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x