Menu

W szpitalach w Nowym Jorku leczą pacjentów z koronawirusem, wysokimi dawkami witaminy C

8 kwietnia, 2020 - Koronawirus
W szpitalach w Nowym Jorku leczą pacjentów z koronawirusem, wysokimi dawkami witaminy C

Media głównego nurtu informują, że lekarze w stanie Nowy Jork leczą pacjentów z koronawirusem dużymi dawkami witaminy C. Raporty te, prowadzone na stronach internetowych mediów w Stanach ZjednoczonychWielkiej Brytanii i innych państw, opisują, że pacjenci Ci czują się „ znacznie lepiej ” po otrzymaniu witaminy C. Trzeba jednak podkreślić fakt, że dużą rolę odegrało skuteczne leczenie pacjentów z koronawirusem w Chinach za pomocą witaminy C oraz opublikowany kilka dni temu list otwarty dr Ratha do ludzi i rządów na całym świecie, który został już przeczytany przez dziesiątki tysięcy ludzi.   

Dr Andrew G. Weber, specjalista od pulmonologii i opieki krytycznej, w wywiadzie udzielonym dla gazety New York Post powiedział, że swoim pacjentom z koronawirusem, przebywającym na intensywnej terapii, udziela 1500 miligramów dożylnej witaminy C – trzy lub cztery razy dziennie. Rzecznik “Northwell Health” – zintegrowanej sieci opieki zdrowotnej, która prowadzi 23 szpitale w stanie Nowy Jork, powiedział w wywiadzie dla gazety New York Post, że witamina C jest obecnie „ szeroko stosowana ” w ich placówkach do leczenia koronawirusa.

Co istotne, dr Weber opisuje, że poziom witaminy C u pacjentów z koronawirusem gwałtownie spada, gdy cierpią oni na sepsę, która zagraża im życiu. Ta reakcja zapalna pojawia się wówczas, gdy organizm nadmiernie reaguje na infekcję. Obserwacja Webera jest podobna do tej, którą opisał dr. Paul E. Marik, lekarz intensywnej terapii w “Eastern Virginia Medical School” w Stanach Zjednoczonych, który stosował dożylną kombinację witaminy C, witaminy B1 i hormonu hydrokortyzonu i wykazał niezwykłe wyniki w leczeniu sepsy.

Cenzura mediów głównego nurtu

Podczas, gdy ogólnoświatowe media głównego nurtu nie publikują informacji na temat naturalnych terapii, opublikowanie tej historii przez niektóre media jest oznaką, że nasze przesłanie o roli mikroelementów w walce z infekcjami zaczyna się przebijać. Biorąc pod uwagę dowody naukowe i kliniczne, potwierdzające skuteczne terapie oparte na witaminach, ciągłe zaniedbywanie przez rządy jakichkolwiek znaczących wzmianek na temat zdrowego odżywiania, w instrukcjach dotyczących koronawirusa, jest jawnym zaniedbaniem ich obowiązku.

Jak opisuje dr Rath w swoim Liście otwartym, naturalne środki zdrowotne oparte na nauce, mogą pomóc ludziom na całym świecie w zahamowaniu obecnej epidemii koronawirusa. Jedynym powodem, dla którego takie podejścia nie są jeszcze powszechnie stosowane, jest fakt, że nasze systemy opieki zdrowotnej są nadal w dużej mierze zdominowane przez wpływ przemysłu farmaceutycznego, którego model biznesowy opiera się na produkcji opatentowanych leków syntetycznych. Rosnąca popularność bezpiecznych i skutecznych naturalnych metod leczenia stanowi bezpośrednie zagrożenie finansowe dla tego modelu biznesowego.

Ostatecznie, aby osiągnąć „ Zdrowie dla wszystkich ”, konieczne jest rozbicie ogólnoświatowego bloku informacyjnego na temat naturalnych terapii. Bez istnienia takiej blokady nigdy nie miałyby miejsca ograniczenia naszych praw obywatelskich, które doprowadziły do ​​zablokowania całych krajów, powodując bezprecedensowe szkody dla światowej gospodarki. Dzieląc się naukowymi faktami na temat naturalnych terapii, można uratować miliony istnień ludzkich. 

Zapisz się do naszego newslettera

Polecam również artykuł: “Pomyślne leczenie witaminą C pacjentów z koronawirusem“.

Źródło: https://www.dr-rath-foundation.org/2020/03/new-york-state-hospitals-treating-coronavirus-patients-with-high-doses-of-vitamin-c

Zarejestruj się tutaj, dowiedz się więcej i skorzystaj z wielu zalet.Rejestracja do niczego nie zobowiązuje!

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Ograniczenia pod pretekstem koronawirusa sprzeczne są z Powszechną Deklaracją Praw Człowieka | Medycyna Komórkowa
26 dni temu

[…] lekarze opisali skuteczne leczenie pacjentów z koronawirusem dużymi dawkami witaminy C . Szpitale w stanie Nowy Jork używają tego mikroelementu w podobny sposób, a Szanghajskie Stowarzyszenie Medyczne […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x