Menu

Ile osób zmarło po szczepionkach przeciw COVID?

30 maja, 2021 - Szczepionki
Ile osób zmarło po szczepionkach przeciw COVID?

W reportażu FOX NEWS z 5 maja 2021 r. Tucker Carlson zadał pytanie, którrego tak naprawdę nikomu nie wolno zadawać: “Ilu Amerykanów zmarło po przyjęciu szczepionki przeciw COVID?”

Odpowiedź na to zabronione pytanie może cie zszokować. Carlson zwraca uwagę, że szczepionki okazały się ogólnie bezpieczne, przytaczając statystyki dotyczące liczby Amerykanów zmarłych po szczepieniu przeciw grypie sezonowej w ostatnich latach.

Każdego roku ponad 165 milionów Amerykanów zostaje zaszczepionych przeciw grypie, a według amerykańskiego systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepieniami (VAERS) w 2017 roku odnotowano 85 zgonów po szczepieniu przeciw grypie; 119 zgonów w 2018 roku i 203 zgony w 2019 r. Jak te wskaźniki wypadają w porównaniu ze wskaźnikami zgonów po podaniu szczepionki na koronawirusa? Pyta Carlson. Odpowiedź brzmi: tak naprawdę nie ma żadnego porównania.

Ile osób zmarło po szczepionkach COVID?

Od połowy grudnia 2020 r., kiedy wprowadzono pierwsze zastrzyki COVID-19, a 23 kwietnia 2021 r., kiedy to od 95 do 100 milionów Amerykanów otrzymało zastrzyki przeciw COVID-19, odnotowano 3544 zgony po szczepieniu przeciw COVID

To o 182 zgony więcej niż podaje Carlson. Do 23 kwietnia 2021 r. VAERS otrzymało również 12 618 zgłoszeń dotyczących poważnych zdarzeń niepożądanych. Ogółem zgłoszono 118 902 zdarzeń niepożądanych. Jeśli, jak szacuje Carlson, około 30 osób dziennie umiera od zastrzyków, to liczby te będą rosły w setki każdego tygodnia.

Carlson cytuje również dane z dochodzenia przeprowadzonego przez Departament Zdrowia i Opieki Społecznej Stanów Zjednoczonych, które wykazało, że VAERS wyłapuje zaledwie 1% urazów wywołanych szczepionkami, głównie dlatego, że jest to system pasywny, a zgłoszenia są składane dobrowolnie.

Wielu Amerykanów nawet nie wie o istnieniu tego systemu, ani o tym, że mogą zgłosić niepożądany odczyn poszczepienny. Większość lekarzy nie składa raportów, gdy zwróci się im uwagę na urazy, ponieważ system medyczny nie nagradza takiej skrupulatności. Według badań opublikowanych w 2005 roku w BMJ, do VAERS zgłaszanych jest najwyżej 10% skutków ubocznych szczepionek.

Oznacza to, że skutki uboczne po szczepieniach mogą być w rzeczywistości 10 razy, a nawet 100 razy większe niż zgłaszane. W rzeczywistości możemy mieć do czynienia z liczbą od 126 000 do 1,2 miliona poważnych skutków ubocznych i liczbę od 35 440 do 354 400 zgonów związanych ze szczepionkami.

Carlson nie chce spekulować‡ na temat rzeczywistej liczby ofiar, ale podkreśla, że to, co widzimy, wyraźnie odbiega od normy i to w ogromnym stopniu. W ciągu zaledwie czterech miesięcy szczepionka COVID-19 zabiła więcej osób niż wszystkie dostępne szczepionki razem wzięte od połowy 1997 roku do końca 2013 roku, czyli przez 15,5 roku.

Zaryzykować życie czy stracić wolność?

Chociaż dane wskazują na wyraźne ryzyko, Amerykanie są nakłaniani i namawiani do zaszczepienia się przeciwko COVID, w przeciwnym razie są zawstydzani i zastraszani. Prezydent Biden ostrzegł niedawno, że ludzie, którzy nie są w pełni zaszczepieni przeciwko COVID-19 “nadal mogą umierać każdego dnia” z powodu infekcji, dodając “To jest twój wybór: to Życie i Śmierć”.

Carlson trafnie wskazuje, Że chociaż niezaszczepieni ludzie rzeczywiście mogą umrzeć na COVID-19, nie wszyscy są w równym stopniu narażeni na powikłania i Śmierć. Osoby starsze i przewlekle chore są najbardziej zagrożone, podczas gdy osoby młode i zdrowe mają bardzo niskie ryzyko, a osoby, które przeszły COVID-19 i wyzdrowiały, są odporne.

Dla tych, którzy są młodzi i zdrowi lub odporni, ryzyko Śmierci lub obrażeń spowodowanych szczepionką nie ma większego sensu. Twierdziłbym, że nie ma to żadnego sensu, ponieważ istnieje również kilka sprawdzonych metod leczenia, zarówno wczesnych terapii domowych, jak i szpitalnych. Nie musisz więc ryzykować swojego zdrowia i Życia, przyjmując terapię genową COVID.

Jak zauważył Carlson, osoby młode, zdrowe i odporne mogą stanowić setki milionów ludzi w Stanach Zjednoczonych, jednak decydenci nawet nie przyznają, że te kategorie ludzi istnieją.

Udają, Że ryzyko dla każdego jest takie samo, a zatem każdy musi się zaszczepić, a co najmniej chcą, aby do 4 lipca 2021 roku zaszczepiło się 70% dorosłej populacji USA.

Carlson zwraca uwagę, że ta polityka mogłaby zostać uznana za akceptowalną, gdyby można było jednoznacznie wykazać, że szczepionki są bezpieczne i gdybyśmy mieli dogłębną wiedzę na temat długoterminowych skutków tych zastrzyków mRNA i wirusowych wektorów DNA. Jednak takimi nie dysponujemy.

Tysiące osób zmarło, a wiele ze zgłaszanych skutków ubocznych nie daje się łatwo wyjaśnić. Na przykład, zastrzyki COVID stanowią obecnie jedną trzecią wszystkich działań niepożądanych związanych z szumami usznymi w VAERS. Naukowcy z Oxfordu i UCLA, którzy obecnie Śledzą skutki uboczne w ośmiu różnych krajach donoszą, że “kobiety w wieku od 18 do 34 lat miały wyższy wskaźnik zakrzepicy niż mężczyźni w tym samym wieku” – mówi Carlson. Dlaczego? Nikt nie wie.

Oszałamiający brak reakcji na rosnącą liczbę ofiar Śmiertelnych

Być może najbardziej zdumiewające jest to, Że tym tysiącom zgonów i poważnych reakcji nie poświęca się w ogóle uwagi. W 1976 roku rząd Stanów Zjednoczonych zaszczepił około 45 milionów ludzi przeciwko pandemii Świńskiej grypy.

Kampania masowych szczepień przeciwko Świńskiej grypie w 1976 roku została odwołana po Śmierci 53 osób. Władze zdecydowały, Że szczepionka jest zbyt ryzykowna, aby kontynuować kampanię. Teraz władze zdrowotne lekceważą ponad 3500 zgonów po szczepieniu przeciw COVID-19 jako przypadkowe lub nieistotne.

Program został odwołany, jak donosi Carlson, po tym jak zmarły tylko 53 osoby. Władze uznały, że szczepionka jest zbyt ryzykowna, by kontynuować kampanię. Teraz władze sanitarne odrzucają ponad 3500 zgonów po szczepionce przeciw COVID-19 jako przypadkowe lub nieistotne.

Ludzie, to jest 70 razy więcej zgonów niż w przypadku szczepionki przeciwko Świńskiej grypie, która została wstrzymana. Jeśli to nie jest szaleństwo na sterydach, to proszę mi powiedzieć, co nim jest. Może morderstwo? To nawet nie obejmuje Śmierci tysięcy i potencjalnie dziesiątek tysięcy poronień, które teraz szybko stają się rozpoznawane jako możliwe powikłanie “szczepionek” COVID-19.

W rzeczywistości w raporcie z kwietnia 2021 r. w The New England Journal of Medicine stwierdzono, że poronienie było najczęstszą dolegliwością zgłaszaną po szczepionce COVID, oraz Że “prawdopodobnie istnieje znaczne niedoinformowanie o specyficznych dla ciąży i noworodków zdarzeniach niepożądanych” związanych ze szczepionką. Jednak zamiast opublikować ostrzeżenie, że szczepionka może powodować poronienia, urzędnicy służby zdrowia po prostu wezwali do “ciągłego monitorowania” tej kwestii.

Unie Europejska zgłasza setki tysięcy skutków ubocznych

W Unii Europejskiej sytuacja wygląda podobnie. System Eudra Vigilance, do którego zgłaszane są przypadki podejrzenia reakcji na leki, na dzień 17 kwietnia 2021 roku otrzymał 330 218 zgłoszeń urazów po szczepieniu jedną z czterech dostępnych szczepionek przeciw COVID (Moderna, Pfizer, AstraZeneca i Johnson & Johnson), w tym 7 766 zgonów.

Spośród nich największą liczbę zgonów spowodował zastrzyk mRNA firmy Pfizer (4 293 zgony), następnie Moderna (2 094 zgony), AstraZeneca (1 360 zgonów) oraz Johnson & Johnson (19 zgonów). Najczęściej zgłaszanymi urazami były problemy związane z sercem oraz zaburzenia krwi / limfy.

W powiązanych wiadomościach, Izraelski Komitet Ludowy (IPC), cywilne ciało ekspertów w dziedzinie zdrowia, opublikował raport wyszczególniający efekty uboczne szczepionki Pfizer, stwierdzając, że “nigdy nie było szczepionki, która zaszkodziłaby tak wielu ludziom”. Komitet otrzymał 288 raportów o zgonach, z których 90% nastąpiło w ciągu 10 dni po szczepieniu; 64% z nich stanowili mężczyźni.

Jest to sprzeczne z danymi izraelskiego Ministerstwa Zdrowia, które twierdzi, Że tylko 45 zgonów było związanych ze szczepionką. Zgodnie z tym raportem (przetłumaczonym z hebrajskiego):

Według danych Centralnego Biura Statystycznego w okresie styczeń-luty 2021 roku, w szczytowym momencie izraelskiej kampanii masowych szczepień nastąpił 22% wzrost ogólnej Śmiertelności w Izraelu w porównaniu z rokiem poprzednim.

W rzeczywistości styczeń-luty 2021 r. był najbardziej śmiercionośnym miesiącem w ostatniej dekadzie, z najwyższymi ogólnymi wskaźnikami śmiertelności w porównaniu z analogicznymi miesiącami w ciągu ostatnich 10 lat.

W grupie wiekowej 20-29 lat wzrost ogólnej śmiertelności był najbardziej dramatyczny. W tej grupie wiekowej odnotowujemy wzrost o 32% ogólnej śmiertelności w porównaniu z rokiem poprzednim.

Analiza statystyczna informacji GUS w połączeniu z informacjami Ministerstwa Zdrowia prowadzi do wniosku, że śmiertelność wśród zaszczepionych szacowana jest na około 1: 5000 (1: 13000 w wieku 20-49 lat, 1: 6000 w wieku 50-69 lat, 1: 1600 w wieku 70+).

Zgodnie z tym szacunkiem, na dzień dzisiejszy można przyjąć liczbę zgonów w Izraelu z powodu szczepionki na około 1000-1100 osób.”.

Skutki dla układu rozrodczego

W Stanach Zjednoczonych zaczynają napływać tysiące zgłoszeń problemach z miesiączkowaniem wśród kobiet, które otrzymały szczepionkę przeciw COVID-19. Jak donosi The Defender

Kobiety zgłaszały krwawienia z zakrzepami, opóźnione lub wtrzymane miesiączki, nagłe objawy przed menopauzą obfite nieregularne krwawienia po zaszczepieniu jedną lub obiema dawkami szczepionki przeciwko COVID.

Nie ma danych Łączących szczepionki COVID ze zmianami w miesiączkowaniu, ponieważ badania kliniczne pomijają śledzenie cykli menstruacyjnych. Ale dwóch ekspertów z Uniwersytetu Yale napisało w The New York Times, że może istnieć związek.

Istnieje wiele powodów, dla których szczepienia mogłyby zmienić miesiączkę” – napisały Alice Lu-Culligan, studentka M.D./Ph.D. w Yale School of Medicine i dr Randi Epstein, pisarka-rezydent w Yale School of Medicine.

Okresy wiążą się z układem odpornościowym, ponieważ zagęszczanie i rozrzedzanie wyściółki macicy jest ułatwione przez różne zespoły komórek odpornościowych i sygnałów przemieszczających się do i z dróg rodnych” – wyjaśniają Lu-Culligan i Epstein.

Szczepionki mają na celu wywołanie reakcji immunologicznej, a cykl kobiecy jest wspierany przez układ odpornościowy, więc możliwe jest, że szczepionki mogą tymczasowo zmienić normalny przebieg wydarzeń.

Co jeszcze dziwniejsze, istnieją setki niepotwierdzonych doniesień o kobietach, które nie otrzymały szczepionki, ale spędziły czas w bliskim sąsiedztwie kogoś, kto ją otrzymał, a które doświadczają tego samego rodzaju nienormalnych miesiączek i nieregularne krwawienia. Niektórzy lekarze stawiają hipotezę, że może mieć miejsce jakiś rodzaj przenoszenia szczepień na inny organizm, chociaż mechanizm nie jest znany. Na razie jednak jest za wcześnie, na dalsze spekulacje.

Co ciekawe, chińskie badanie opublikowane w Reproductive BioMedicine Online, które dotyczyło hormonów płciowych i miesiączki u nieszczepionych kobiet w wieku rozrodczym, u których zdiagnozowano COVID-19, u 28% stwierdzono zmianę długości cyklu, u 19% wydłużenie cyklu, a u 25% zmianę objętości krwi miesiączkowej.

Naukowcy wysunęli hipotezę, Że “zmiany miesiączkowania u tych pacjentek mogą być konsekwencją przejściowych zmian hormonów płciowych” spowodowanych tymczasowym zahamowaniem funkcji jajników podczas infekcji.

Dr Natalie Crawford, specjalistka od płodności, powiedziała, że nieregularności miesiączkowania obserwowane u pacjentek z COVID-19 mogą być związane z komórkową odpowiedzią immunologiczną, a ponieważ szczepionka nakazuje organizmowi wytwarzanie białka kolców SARS-CoV-2, na które następnie odpowiada układ odpornościowy, skutki szczepionki mogą być podobne do naturalnej infekcji.

Śmiertelność może wzrosnąć jesienią i zimą

Chociaż liczba zgonów spowodowanych szczepionkami COVID-19 jest już na historycznym poziomie, obawiam się, że może ona znacznie wzrosnąć w miarę upływu jesieni i zimy. Powodem tego jest fakt, że jednym z największych czynników ryzyka i dzikich kart tych szczepionek jest wzmocnienie zależne od przeciwciał lub paradoksalne wzmocnienie odporności.

Wzmocnienie zależne od przeciwciał oznacza, że zamiast zwiększać odporność na zakażenie, szczepionka w rzeczywistości zwiększa zdolność wirusa do wnikania do komórek i infekowania ich, co prowadzi do cięższej choroby niż w przypadku, gdybyś nie został zaszczepiony.

Praca przeglądowa z 2003 r. “zależne od przeciwciał wzmocnienie zakażenia wirusem i choroby” wyjaśnia to w ten sposób:

Ogólnie rzecz biorąc, przeciwciała specyficzne dla wirusa są uważane za przeciwwirusowe i odgrywają ważną rolę w zwalczaniu infekcji wirusowych na wiele sposobów. Jednakże, w niektórych przypadkach, obecność specyficznych przeciwciał może być korzystna dla wirusa. Działanie to znane jest jako zależne od przeciwciał wzmocnienie (ADE) infekcji wirusowej.

Wzmocnienie zależne od przeciwciał infekcji wirusem jest zjawiskiem, w którym przeciwciała swoiste dla wirusa zwiększają wnikanie wirusa, a w niektórych przypadkach jego replikację, do monocytów/makrofagów i komórek granulocytarnych poprzez interakcję z receptorami Fc i/lub dopełniacza.

Zjawisko to zostało odnotowane in vitro i in vivo dla wirusów reprezentujących liczne rodziny i rodzaje o znaczeniu dla zdrowia publicznego i weterynarii … W przypadku niektórych wirusów, wzmocnienie zależne od przeciwciał infekcji stało się wielkim problemem dla kontroli choroby poprzez szczepienia.

Jesień i zima to pory roku, w których dochodzi do większości zakażeń koronawirusami, czy to SARS-CoV-2, czy innymi koronawirusami odpowiedzialnymi za przeziębienie. Jeśli wzmocnienie zależne od przeciwciał okaże się powszechnym problemem związanym z tymi iniekcjami, to zaszczepione osoby mogą być narażone na znacznie większe ryzyko ciężkiej postaci COVID-19 i potencjalnie Śmiertelnej reakcji immunologicznej z powodu patogennego torowania.

Innym potencjalnym zagrożeniem jest immunopatologia Th2, zwłaszcza u osób starszych. Jak podano w artykule PNAS:

Od lat 60-tych XX wieku testy kandydatów na szczepionki przeciwko takim chorobom jak denga, wirus syncytialny układu oddechowego (RSV) i zespół ostrej ciężkiej niewydolności oddechowej (SARS) wykazały paradoksalne zjawisko: Niektóre zwierzęta lub ludzie, którzy otrzymali szczepionkę i byli później narażeni na kontakt z wirusem, rozwinęli cięższą chorobę niż ci, którzy nie zostali zaszczepieni.

W niektórych przypadkach wydaje się, że pobudzony szczepionką układ odpornościowy uruchamia nieudolną odpowiedź na naturalną infekcję.

To odwrotne działanie odporności lub tak zwane wzmocnienie odporności może objawiać się na różne sposoby, na przykład wzmocnieniem zależnym od przeciwciał – procesem, w którym wirus wykorzystuje przeciwciała, aby wspomóc infekcję lub wzmocnienie oparte na komórkach – kategoria obejmująca zapalenie alergiczne wywołane przez immunopatologię Th2.

W niektórych przypadkach procesy wzmacniania mogą się nakładać. Niektórzy badacze twierdzą, że chociaż na wzmocnienie zależne od przeciwciał poświęcono do tej pory najwięcej uwagi, jest mniej prawdopodobne niż w przypadku innych ścieżek wzmacniania odporności, Że spowodują one rozregulowaną odpowiedź na COVID-19, biorąc pod uwagę to, co wiadomo o epidemiologii wirusa i jego zachowaniu w ludzkim organizmie.

Istnieje możliwość wystąpienia wzmocnienia zależnego od przeciwciał, ale większym problemem jest prawdopodobnie immunopatologia Th2″ – mówi Ralph Baric, epidemiolog i ekspert w dziedzinie koronawirusów na Uniwersytecie Karoliny Północnej w Chapel Hill.

We wcześniejszych badaniach nad SARS stwierdzono, Że starsze myszy mają szczególnie wysokie ryzyko zagrażającej Życiu immunopatologii Th2 … w której wadliwa odpowiedź limfocytów T wyzwala zapalenie alergiczne i słabo funkcjonalne przeciwciała tworzące kompleksy immunologiczne, aktywujące układ dopełniacza i potencjalnie uszkadzające drogi oddechowe.

Polecam również artykuł: “Szczepionki przeciw COVID-19 mogą powodować ciężkie skutki uboczne.”

Źródło: https://www.greenmedinfo.com/blog/how-many-have-died-covid-vaccines

Zarejestruj się tutaj, dowiedz się więcej i skorzystaj z wielu zalet. 
Rejestracja do niczego nie zobowiązuje!

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x