Menu

O mnie

Witam Państwa bardzo serdecznie na moim blogu, dotyczącym Medycyny Komórkowej.

Głównym celem powstania tego blogu jest szerzenie naszej wiedzy z zakresu zdrowia w aspekcie Medycyny Komórkowej.

Nazywam się Ernest Kacik i jestem Konsultantem II Stopnia Koalicji Dr. Ratha w Obronie Zdrowia.

Prowadzę również sklep internetowy https://ksiazki-ernesta.pl ze sprzedażą własnych książek.

Moim głównym celem pisania książek jest uświadamianie i informowanie ludzi o zbliżających się zagrożeniach, które całkowicie mogą zmienić nasze dotychczasowe życie. Nie mam jednak na celu zastraszanie społeczeństw, jak to czynią media głównego nurtu każdego dnia, lecz odpowiednie przygotowanie do nadchodzących wydarzeń. 

Strach prowadzi do tego, że ludzie nie robią tego, co robić powinni. To właśnie strach jest głównym narzędziem globalistów do wprowadzania niewolnictwa. Jeśli ludzie przestaną się bać, to stracą oni nad ludźmi kontrolę. I tego panicznie się boją. Więcej informacji na ten temat uzyskasz tutaj.

Kiedy zdasz sobie sprawę, że jesteś twórcą, a nie ofiarą, dopiero wtedy przestaniesz obwiniać innych za swoje problemy. Jesteś odpowiedzialny za stan swojego życia, swojego zdrowia, swojej wolności i swego szczęścia. Kiedy weźmiesz odpowiedzialność za swoje życie, odzyskasz nad nim kontrolę i pełnię władzy. Wówczas odkryjesz potężną swą moc i ogromną wiarę w swoje własne umiejętności. Więcej informacji na ten temat uzyskasz tutaj.

W moich książkach znajduje się również bardzo dużo informacji o tematyce zdrowotnej. Bardzo ważną kwestią jest fakt, że każdy z nas jest lekarzem swojego organizmu. I Im szybciej każdy z nas to zrozumie i weźmie sprawy w swoje ręce, tym szybciej osiągnie etap przywracania własnego zdrowia. Więcej informacji na ten temat uzyskasz tutaj.

Obecnie jestem na zaawansowanym etapie pisania kolejnej swojej książki, ale ze względu na dość wysoki koszt wydania książki i pozostałych kosztów funkcjonowania sklepu, proszę o dokonywanie zakupu moich książek.

Sklep z książkami znajdziesz tutaj.

Dlaczego Medycyna Komórkowa?

Medycyna Komórkowa wyjaśnia, że długotrwały niedobór specyficznych mikroskładników odżywczych jest główną przyczyną większości chorób chronicznych, takich jak choroby serca, cukrzyca, rak, osteoporoza i wiele innych.

Koalicja Dr. Ratha w Obronie Zdrowia

Koalicja Dr. Ratha w Obronie Zdrowia jest jedyną na świecie organizacją społeczną, powstałą z inicjatywy ludzi, dla których najwyższym celem jest powszechne prawo do zdrowia i ratowanie życia innych. Powołanie tej inicjatywy stało się możliwe dzięki przełomowym odkryciom Dr Matthiasa Ratha – lekarza, naukowca i działacza społecznego, które stwarzają realną szansę kontroli wielu chorób. Więcej informacji tutaj.

Nowy System Opieki Zdrowotnej

Medycyna komórkowa zapewnia skuteczną prewencję chorób i utrzymanie zdrowia, poprzez wprowadzenie nowych aspektów, dotychczas pomijanych w obecnym systemie opieki zdrowotnej. Więcej informacji tutaj.

Wysokiej jakości produkty

Programy Zdrowia Komórkowego dr Ratha to nowoczesne, skuteczne i bezpieczne suplementy diety. Więcej informacji tutaj.

Zarejestruj się tutaj, dowiedz się więcej i skorzystaj z wielu zalet. 
Rejestracja do niczego nie zobowiązuje!