Menu

Epidemia COVID-19: „Największe oszustwo zdrowotne XXI wieku”. Raport 1500 pracowników służby zdrowia

9 marca, 2021 - Koronawirus
Epidemia COVID-19: „Największe oszustwo zdrowotne XXI wieku”. Raport 1500 pracowników służby zdrowia

„Jesteśmy międzynarodowym kolektywem służby zdrowia United Health Professionals, składającym się z ponad 1500 członków (w tym profesorów medycyny, lekarzy i specjalistów chorób zakaźnych) z różnych państw Europy, Afryki, Ameryki, Azji i Oceanii”.

Mówimy: STOP wszystkim szalonym i nieproporcjonalnym środkom, które od początku były podejmowane w walce z SARS-CoV-2 (blokady gospodarek i edukacji, dystans społeczny, noszenie masek przez wszystkich itp.). Są one całkowicie nieuzasadnione, nie są oparte na żadnych dowodach naukowych i naruszają podstawowe zasady medycyny opartej na faktach.

W dniu 26 sierpnia 2020 r. opublikowany został MIĘDZYNARODOWY KOMUNIKAT OSTRZEGAWCZY PRACOWNIKÓW SŁUŻBY ZDROWIA DO RZĄDÓW I OBYWATELI CAŁEGO ŚWIATA: STOP terrorowi, szaleństwu, manipulacji, dyktaturze, kłamstwom i największemu oszustwu zdrowotnemu XXI wieku.

Dnia 4 lutego 2021 r. opublikowany został natomiast dodatkowy komunikat ostrzegawczy naukowców i lekarzy dotyczący COVID-19

To co istotne, żaden z tych raportów nie był przedmiotem zainteresowania mediów.

Poniżej treść raportu z dnia z dnia 26 sierpnia 2020 r.

1. Mówimy: STOP wszystkim szalonym i nieproporcjonalnym środkom, które od początku były podejmowane w walce z SARS-CoV-2 (blokady gospodarek i edukacji, dystans społeczny, noszenie masek przez wszystkich itp.). Są one całkowicie nieuzasadnione, nie są oparte na żadnych dowodach naukowych i naruszają podstawowe zasady medycyny opartej na faktach. Jednak wspieramy rozsądne środki, takie jak zalecenia dotyczące mycia rąk, kichania lub kaszlu w łokieć, używania jednorazowej chusteczki higienicznej itp.

To nie pierwszy raz, kiedy ludzkość staje w obliczu nowego wirusa: H2N2 w 1957 r., H3N2 w 1968 r., SARS-CoV w 2003 r., H5N1 w 2004 r., H1N1 w 2009 r., MERS-CoV w 2012 r. I każdego roku zmagamy się z wirusem grypy sezonowej. Jednak żadne ze środków podjętych w przypadku SARS-CoV-2 nie zostały podjęte w przypadku innych wirusów. Powiedziano nam, że :

Ale nawet jeśli weźmiemy pod uwagę śmiertelność w tym przypadku, widzimy, że ten koronawirus jest trzy razy mniej śmiertelny niż ten z 2003 roku (10%) i dziesięć razy mniej śmiertelny niż ten z 2012 roku (35%).

Czy rozsądne jest przypisywanie trudnej sytuacji 1000 lub 2000 szpitali, która dotyczy tylko 4 lub 5 szpitali? Co więcej, nie należy zapominać, że szpitale w wielu krajach zostały przytłoczone podczas poprzednich epidemii grypy. Wtedy nawet mówiliśmy o: „tsunami” pacjentów w szpitalach, „przepełnionych szpitalach”, namiotach rozstawionych poza szpitalami, „strefach wojennych”, „zawalonych szpitalach” i „stanie wyjątkowym” . A jednak: nie blokowaliśmy krajów, nie blokowaliśmy globalnej gospodarki, nie paraliżowaliśmy systemu edukacji, nie wprowadzaliśmy dystansu społecznego, nie mówiliśmy zdrowym ludziom, żeby nosili maski.

2.  Mówimy: STOP tym szalonym środkom także ze względu na ich katastrofalne konsekwencje, które już zaczęły się pojawiać: samobójstwa ludzi, rozwój zaburzeń psychicznych, paraliż ścieżki edukacyjnej uczniów i studentów na uczelniach, zaniedbanie innych chorób (zwłaszcza przewlekłych) oraz wzrost ich śmiertelności, przemoc domowa, straty ekonomiczne, bezrobocie, poważny kryzys gospodarczy (niewiele osób wie, że kryzys gospodarczy lat 2007-2008 spowodował samobójstwo co najmniej 13 tys. osób w Europie i Ameryce Północnej), poważne konsekwencje dla rolnictwa, destabilizacja krajów i ryzyko wojen.

Artykuł opublikowany w European Journal Of Clinical Investigation od początku potępia szkody wynikające z:  ekstremalnych środków nieopartych na dowodach, przesadzonych informacji na temat rzeczywistego niebezpieczeństwa wirusa i  rozpowszechniania fałszywych wiadomości (nawet przez główne czasopisma). Niektórzy porównali nawet tę pandemię do grypy z 1918 r., która jest KŁAMSTWEM i manipulacją, bo tamta zabiła 50 milionów ludzi, i nie ma absolutnie nic wspólnego ze skalą zgonów spowodowanych przez tego koronawirusa.

3 . ODMAWIAMY obowiązku składania  wniosków o śledzenie kontaktów, jak ma to miejsce obecnie w niektórych krajach, ponieważ  SARS-CoV-2 jest łagodnym wirusem, który nie uzasadnia takiego postępowania. Ponadto, zgodnie z międzynarodowymi zaleceniami i bez względu na nasilenie pandemii (umiarkowana, wysoka, nadzwyczajna), nie zaleca się śledzenia kontaktów. Czy podczas epidemii grypy śledzimy kontakty? Ponadto wirus grypy zaraża znacznie więcej ludzi i jest bardziej niebezpieczny niż ten koronawirus.

4. Mówimy:  STOP cenzurze ekspertów i pracowników służby zdrowia, aby nie mówili prawdy (zwłaszcza w krajach, które są podobno demokratyczne).

5. Podzielamy opinię ekspertów, którzy potępiają włączenie badań przesiewowych do liczenia przypadków koronawirusa, nawet jeśli badani są zdrowi i bezobjawowi. Spowodowało to przeszacowanie przypadków. Należy pamiętać, że definicja przypadku w epidemiologii brzmi: „wystąpienie wielu możliwych następstw: choroby, powikłań, zgonów z tzw. objawów lub powodów szukania pomocy, hospitalizacji, wezwań do pogotowia ratunkowego określa się jako przypadek”. A więc mówimy: oddziel zdrowych od przypadków i przestań ich mylić.

6. Podzielamy opinię ekspertów, którzy potępiają fakt, że nie rozróżnia się osób, które zmarły  z powodu wirusa  i osób, które zmarły wraz z wirusem (z chorobami współistniejącymi). Faktem jest, że przyczynę zgonu przypisuje się SARS-CoV-2 bez testów lub sekcji zwłok i że lekarze naciskani są, aby wpisywać COVID-19 do aktów zgonu, nawet jeśli pacjent zmarł z innej przyczyny.

Prowadzi to do przeszacowania liczby zgonów i stanowi  skandaliczną manipulację liczbami zachorowań,  ponieważ np. podczas epidemii grypy sezonowej nie pracujemy w ten sposób. Zwłaszcza, że ​​20% pacjentów z COVID jest jednocześnie zakażonych innymi wirusami układu oddechowego.

31 lipca dyrektor Centers for Disease Control and Prevention (CDC) przyznał, że to prawda, że ​​istnieje perwersyjna zachęta ekonomiczna dla szpitali, celem zwiększania liczby zgonów spowodowanych koronawirusem.

7. Podzielamy opinię ekspertów, którzy ostrzegali przed niemal systematyczną intubacją niektórych pacjentów z powodu szaleńczego strachu przed wirusem. Protokoły muszą zostać zmienione, ponieważ doprowadziły do ​​dużej liczby zgonów.

8. Mówimy:  ważne jest, aby dokonać przeglądu wyników analitycznych i klinicznych testów wprowadzanych do obrotu, w tym testów wirusologicznych.

Wiele zestawów testowych jest obecnie używanych, gdy znaczna ich część wyników nie została oceniona, co jest poważnym problemem, ponieważ oprócz przypadków fałszywie negatywnych, literatura donosi niepokojące wyniki fałszywie pozytywne, które mogą zawyżać liczbę przypadków i zgonów. Według profesora mikrobiologii odsetek wyników fałszywie dodatnich może sięgać 20%. Niektóre artykuły naukowe, w których opisano przypadki fałszywie pozytywnych wyników, zostały ocenzurowane.

Dlatego mówimy:  ZATRZYMAJ  obowiązek wykonywania badań przesiewowych z powodu tej zawodności i braku weryfikacji ich działania , tym bardziej, że on jest łagodnym wirusem i ma niską śmiertelność przypadków. Jak powiedzieliśmy: każdego roku grypa zaraża 1 miliard ludzi  (30 razy więcej niż SARS-CoV-2),  a mimo to do podróży nie jest wymagany żaden test.

9. Mówimy obywatelom: nie bójcie się, ten wirus jest łagodny, chyba że należysz do grupy populacji wyższego ryzyka. Jeśli kanały telewizyjne zrobią to samo z grypą, liczby będą znacznie wyższe niż w przypadku koronawirusa! Kanały telewizyjne będą codziennie informować cię o średnio 3 milionach przypadków i 2000 zgonów na grypę.  W przypadku gruźlicy kanały telewizyjne będą informować cię codziennie o średnio 30 000 przypadków i 5 000 zgonów . W rzeczywistości wirus grypy każdego roku zaraża 1 miliard ludzi i zabija 650 tys. osób, a gruźlica 10,4 miliona ludzi rocznie i zabija 1,8 miliona ludzi. Dodatkowo w telewizji informuje się o „przypadkach”, ale są to pokazy, a nie przypadki. Artykuł naukowy SARS-CoV-2: strach kontra dane, opublikowany w International Journal of Antimicrobial Agents, wykazał, że niebezpieczeństwo wirusa zostało przecenione i że strach może być bardziej niebezpieczny niż sam wirus.

10. Obywatelom mówimy: mycie rąk to odruch, który musimy mieć przez całe życie, niezależnie od tego, czy jest koronawirus, czy nie, ponieważ jest to najskuteczniejszy środek higieniczny. Ale noszenie maski, gdy nie jesteś chory i praktykujesz dystans społeczny, nie jest częścią higieny ani ochrony zdrowia publicznego, ale jest szaleństwem. Noszenie maski przez długi czas ma kilka niepożądanych skutków dla zdrowia i zamienia ją w gniazdo mikrobów. Stanowy epidemiolog, dr Anders Tegnell uważa, że „Wirus może gromadzić się w masce, a kiedy ją zdejmiesz, może zostać przeniesiony do twoich rąk i w ten sposób dalej się rozprzestrzenia”.

Nawet dentyści ostrzegali ostatnio przed poważnymi skutkami dla zdrowia jamy ustnej, ponieważ widzą, że noszenie masek przez długi czas prowadzi do chorób, takich jak próchnica zębów, choroby przyzębia lub poważny kwaśny zapach z ust.

„Widzimy wiele osób z większym stanem zapalnym, większą liczbą próchnicy i chorobami dziąseł… Widzimy stany zapalne dziąseł, które były od zawsze zdrowe, oraz próchnicę u osób, które nigdy wcześniej jej nie miały… Około 50% naszych pacjentów jest na to podatnych”.

mówi  doktor Robert Raimondi , dentysta.

„Podczas noszenia maski ludzie mają tendencję do oddychania ustami zamiast przez nos… Oddychanie przez usta powoduje suchość w ustach, co prowadzi do zmniejszenia ilości śliny, która zwalcza bakterie i oczyszcza zęby… Kiedy czujesz nieświeży oddech, albo już masz chorobę przyzębia, albo masz dużo bakterii, które siedzą na Twoim języku z powodu suchości w ustach… Choroba dziąseł lub choroba przyzębia – ostatecznie doprowadzi do udarów i zwiększonego ryzyka zawału serca”.

mówi doktor  Marc Sclafani,  inny dentysta.

Ponadto wielu z Was narzeka na te maski, szczególnie w okresie letnim. Musisz wiedzieć, że to, co nosisz, jest w rzeczywistości kagańcem twojej wolności.

11. Mówimy przedsiębiorstwom lotniczym: kilka badań naukowych wykazało związek między nadmiarem stosowania higieny a rozwojem chorób, takich jak choroby alergiczne, choroby autoimmunologiczne, choroby zapalne lub niektóre nowotwory. To właśnie nazywamy w medycynie: hipotezą higienistki. Więc zaprzestań stosowania dezynfekcji rąk, zdejmij maski i śmieszne kombinezony ochronne swoich pracowników, które widzieliśmy w mediach. Robienie tego to szaleństwo. Lotniska muszą również przestać mierzyć ludziom temperaturę i poddawać ludzi kwarantannie. SARS-CoV-2 nie jest czarną plagą. Ty także, podobnie jak obywatele, zostałeś zmanipulowany.

12. Mówimy rządom: znieść wszelkie ograniczenia wolności i obowiązki obywateli (stan wyjątkowy, blokady, noszenie maski, dystans społeczny itp.), ponieważ są one głupie i czysto dyktatorskie i nie mają nic wspólnego z medycyną, higieną lub zachowaniem zdrowia publicznego. Nie ma naukowych ani medycznych powodów, dla których zdrowi obywatele mieliby nosić maskę. Doktor Pascal Sacré, anestezjolog i lekarz intensywnej terapii, powiedział: „Zmuszanie wszystkich do noszenia ich przez cały czas, podczas gdy epidemia znika, jest aberracją naukową i medyczną”.

Dr Lisa Brosseau  i  dr Margaret Sietsema , eksperci w dziedzinie ochrony dróg oddechowych, mówią:

Nie zalecamy wymagania od ogółu społeczeństwa, który nie ma objawów choroby podobnej do COVID-19, rutynowego noszenia ubrań lub masek chirurgicznych, ponieważ:  nie ma naukowych dowodów na  to, że są one skuteczne w zmniejszaniu ryzyka przeniesienia SARS-CoV-2 … “.

Profesor Maël Lemoine doprecyzował, że zmiana zaleceń dotyczących masek jest: „polityczna, a nie naukowa” .

W niektórych krajach azjatyckich ludzie noszą maski przez cały rok (na przykład w celu ochrony przed zanieczyszczeniami). Czy to powszechne noszenie masek w tych krajach uchroniło ich przed epidemią koronawirusa? Czy powszechne noszenie masek w tych krajach zapobiega corocznym epidemiom grypy lub innych wirusów układu oddechowego?

Odpowiedź brzmi oczywiście:  Nie.  Z drugiej strony, przy 8 milionach ton plastiku, które już co roku wyrzucane są do oceanów, maski i rękawiczki stanowią nowe zanieczyszczenie i zagrożenieszczególnie dla naszego zdrowia i naszej fauny. We Włoszech, gdyby tylko 1% obecnie używanych masek została wyrzucana, to co miesiąc 10 milionów masek trafiałoby do oceanu. Ponadto maski chirurgiczne mają żywotność 450 lat! Dlatego mówimy rządom:  STOP tym nielegalnym i niebezpiecznym środkom obowiązkowego noszenia masek.

13.  Policji mówimy: obywatele wiele Wam zawdzięczają, ponieważ na co dzień jesteście gwarantami ich bezpieczeństwa oraz poszanowania prawa i porządku. Nie oznacza to jednak ślepego poddawania się nieuczciwym nakazom. To właśnie ten błąd doprowadził do drugiej wojny światowej i śmierci 50 milionów ludzi.

Dlatego mówimy: egzekwuj prawo, ale nie niesprawiedliwość i dyktaturę, odmawiaj egzekwowania tych środków, odmawiaj rozkazy nękania obywateli (np. gdy nie noszą maski), nie bij ich i nie dokonuj aresztowań.

Nie bądźcie instrumentami dyktatury.  Stańcie po stronie obywateli i weźcie piękny przykład amerykańskich policjantów, którzy wspierali obywateli klęcząc z nimi. Zapewniamy, że środki stosowane przez rządy, nie mają nic wspólnego z medycyną, higieną czy ochroną zdrowia publicznego, to dyktatura i szaleństwo.

14. Mówimy obywatelom: musimy szanować prawo. Ale to nie oznacza ślepego poddania się szaleństwu, niesprawiedliwości czy dyktaturze.

To właśnie ślepe poddanie się obywateli doprowadziło do drugiej wojny światowej, w której zginęło 50 milionów ludzi. Urodziłeś się wolny i musisz żyć wolny, dlatego: nie bój się, a jeśli jesteś zdrowy: zdejmij maskę i wyjdź z domu bez zachowywania dystansu społecznego, ale rób to spokojnie i bez przemocy. Profesorowie Carl Heneghan i Tom Jefferson, epidemiolodzy posiadający duże doświadczenie w medycynie opartej na dowodach, mówią: „Nie ma naukowych dowodów na poparcie katastrofalnej zasady dwóch metrów. Badania niskiej jakości wykorzystywane są do uzasadnienia polityki o ogromnych konsekwencjach dla nas wszystkich“.

15.  Mówimy, że należy przeprowadzić całkowitą reformę WHO. Sukcesy WHO są niekwestionowane: dzięki programom szczepień przeciwko ospie ocalono miliony istnień ludzkich, a spożycie tytoniu ograniczone zostało na całym świecie. Jednak głównym problemem WHO  jest to, że od kilku lat finansowane jest w 80% przez firmy (zwłaszcza laboratoria farmaceutyczne) i prywatnych darczyńców (zwłaszcza bardzo znaną fundację) oraz wiele skandali:

Niezależność organizacji jest zagrożona zarówno przez wpływy lobby przemysłowych, zwłaszcza farmaceutycznych, jak i interesy jej państw członkowskich.

Dochodzenie przeprowadzone w 2016 r. (WHO w szponach lobbystów) wykazało, że WHO podlega licznym konfliktom interesów. Dochodzenie to wykazało, że interesy prywatne dominują nad zdrowiem publicznym w WHO.

W czasie grypy H1N1:  dr Wodarg, przewodniczący Komisji Zdrowia Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy (ZPRE), skrytykował wpływ przemysłu farmaceutycznego na naukowców i urzędników WHO, mówiąc, że doprowadziło to do sytuacji, w której „miliony zdrowych ludzi zostało niepotrzebnie narażone na ryzyko źle przetestowanych szczepionek” i że w przypadku szczepu grypy był on „znacznie mniej szkodliwy” niż wszystkie poprzednie epidemie grypy.

Miał całkowitą rację, jak się później okazało, szczepionka spowodowała 1500 ofiar narkolepsji, w tym 80% stanowiły dzieci.

Skrytykował również  WHO za szerzenie strachu przed „fałszywą pandemią”, nazwał ją „jednym z największych skandali medycznych stulecia” i wezwał do przeprowadzenia dochodzenia.

W rzeczywistości kryteria ogłaszania pandemii zostały zmodyfikowane przez WHO pod wpływem lobbystów farmaceutycznych, aby mogli sprzedawać szczepionki krajom na całym świecie. Według raportu sporządzonego przez Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy na temat sposobu zarządzania pandemią grypy H1N1, w tym przez WHO:

„marnotrawstwo dużych sum publicznych pieniędzy, a także nieuzasadnione obawy o zagrożenie dla zdrowia… Stwierdzono poważne niedociągnięcia w zakresie przejrzystości procesów decyzyjnych związanych z pandemią, które wywołały obawy o możliwy wpływ przemysłu farmaceutycznego na niektóre z najważniejszych decyzji dotyczących pandemii. Należy się obawiać, że ten brak przejrzystości i odpowiedzialności doprowadzi do spadku zaufania do porad udzielanych przez główne publiczne instytucje zdrowia”.

Historia powtarza się dzisiaj z dokładnie tymi samymi aktorami i tą samą potęgą strachu. Były dyrektor wydziału zdrowia publicznego WHO ujawnił w innym dochodzeniu (Trust WHO), że w czasie H1N1 nikt nie bał się jej w WHO i nie znał nikogo w WHO, kto by się zaszczepił.

16.  Mówimy, że należy wszcząć dochodzenie i przesłuchać niektórych urzędników WHO, w szczególności osobę, która propagowała wprowadzenie międzynarodowej blokady, i która jest herezją z medycznego punktu widzenia i oszustwem, które wprowadziło świat w błąd.

Strach i psychozy były propagowane przez przedstawianie SARS-CoV-2 jako bardzo niebezpiecznego wirusa lub z wysoką śmiertelnością, kiedy to absolutnie nie jest prawdą.

Niedawno trzy kraje afrykańskie wydaliły urzędników WHO, ponieważ według uzyskanych informacji, fałszowali oni liczby przypadków COVID-19, zawyżając je.

Ludzie, którzy stoją za zamknięciem gospodarek, globalną psychozą i terrorem, kiedy widzą: pośpiech ludzi do supermarketów, ludzi spierających się o makaron lub papier toaletowy, ludzi zachowujących odległość 1 metra, jakby to była plaga, ludzi zamkniętych w domach, jakby byli zwierzętami, ulice dezynfekowane, policję bijącą obywateli, noszenie masek przez zdrowe osoby, to nie jest wykluczone że śmieją się z łatwości, z jaką manipulują całymi krajami, a osoby manipulowane nazywają owcami.

Jak kraje mogą zaakceptować ten poziom szaleństwa, głupoty i dyktatury?  Zwłaszcza te, które uważają się za państwa demokratyczne.

Wszystko to dla wirusa, który powoduje 85% łagodnych postaci choroby i po którym 99% zarażonych osób zdrowieje.

Tylko kilka krajów odmówiło głupiego naśladowania innych, jak Szwecja czy Białoruś, za co można pogratulować.

Prezydent jednego z krajów europejskich miał rację, mówiąc, że:

„psychoza jest bardziej niebezpieczna niż sam wirus”. Światowej sławy eksperci określili globalny alarm jako „nieproporcjonalny”.

17. Mówimy, że musimy przestać ślepo podążać za WHO, ponieważ nie jest to społeczeństwo uczone i jak widzieliśmy, daleko mu do niezależności.

Zapytany o powód decyzji o wprowadzeniu obowiązkowych 11 szczepionek, były minister zdrowia jednego z krajów europejskich odpowiedział:

„Jest to decyzja dotycząca zdrowia publicznego, która w rzeczywistości jest odpowiedzią na globalny cel WHO, który wymaga  dziś od wszystkich krajów świata, aby 95% dzieci zostało zaszczepionych na niezbędne szczepionki”.

Zalecamy również rządom, aby dobrze wybierali ekspertów, którzy im doradzają i unikali tych, którzy mają powiązania z firmami farmaceutycznymi;

Wybitny profesor chorób zakaźnych skierował tę uwagę do pewnych ekspertów z jednego z krajów europejskich:

„Wybitny członek Komisji ds. Chorób Zakaźnych Rady Najwyższej otrzymał 90 741 euro od przemysłu farmaceutycznego, w tym 16 563 euro od [laboratorium farmaceutycznego, które wytwarza konkurencyjną cząsteczkę hydroksychlorochiny]. To właśnie ta Wysoka Rada podjęła słynną decyzję o zakazie stosowania hydroksychlorochiny…”

Były redaktor New England Journal of Medicine powiedział:

Zawód lekarza opłaca przemysł farmaceutyczny, nie tylko w zakresie praktyki lekarskiej, ale także dydaktycznej i naukowej. Instytucje akademickie tego kraju pozwalają sobie na bycie płatnymi agentami przemysłu farmaceutycznego. Myślę, że to haniebne”.

Oczywiście nie należy tego uogólniać na wszystkich.

18. Mówimy rządom:  nie podążaj już za epidemiami – modelami matematycznymi, które są prognozami wirtualnymi, niezwiązanymi z rzeczywistością i które kilkókrotnie już wprowadzały świat w błąd i były usprawiedliwieniem dla szalonej polityki blokowania.

Rzeczywiście, europejski uniwersytet, który ma silne powiązania z WHO, zapowiedział, że:

Wskaźnik śmiertelności również był przesadzony, a grypa H1N1 okazała się łagodniejsza niż pierwotnie przewidywano. W tym czasie prasa odkryła, że ​​rektor uniwersytetu, który doradzał WHO i rządom państw, otrzymywał pensję w wysokości 116 000 funtów rocznie od producenta szczepionek przeciwko świńskiej grypie.

Dziś na podstawie tego samego błędnego modelu, opracowanego do planowania pandemii grypy, przedstawili swoje astrologiczne prognozy dotyczące COVID-19. Powiedzieli, że 500 tys. osób umrze w Wielkiej Brytanii, 2,2 miliona w USA, 70 tys. w Szwecji i między 300 tys. a 500 tys. we Francji!

Kto może uwierzyć w te szalone liczby? Dlatego profesor Didier Raoult określa te modele jako: „nowoczesna wersja wróżb”.

Profesor John Ashton  również potępił te astrologiczne przepowiednie i fakt, że mają one pewnego rodzaju status religijny. Ponadto prasa odkryła, że ​​ten, kto na tej uczelni nakłaniał rządy do blokad, nawet nie szanuje tego, co im zaleca. Tutaj również należy przeprowadzić dochodzenie z niektórymi urzędnikami tej uczelni. Profesor Jean-François Toussaint  powiedział o blokadach:

„Musimy absolutnie uniemożliwić jakiemukolwiek rządowi ponowne podjęcie takiej decyzji. Zwłaszcza, że ​​instrumentalizacja pandemii z uogólnionymi blokadami dla połowy ludzkości zaowocowała jedynie wzmocnieniem autorytarnych reżimów i zaprzestaniem kampanii na rzecz zapobiegania poważnym śmiertelnym chorobom. We Francji symulacje szacujące że uratowano 60 000 istnień ludzkich, to czysta fantazja ”.

Słynny międzynarodowy slogan: „zostań w domu, ratuj życie” był po prostu kłamstwem.  Wręcz przeciwnie, blokada zabiła wielu ludzi.

19.  ODMAWIAMY  obowiązkowych szczepień i  ODMAWIAMY  posiadania zaświadczenia o obowiązkowym szczepieniu przeciwko koronawirusowi na podróż z następujących powodów:

Szef firmy farmaceutycznej powiedział swoim akcjonariuszom podczas grypy H1N1: “Ta szczepionka będzie sporą szansą dochodową. To dla nas niezły impuls, dla obrotów i dla przepływu gotówki”. Były minister zdrowia jednego z europejskich krajów zadeklarował 23 maja 2020 r .:

„Kiedy jest epidemia, taka jak COVID, widzimy: śmiertelność, kiedy jesteśmy lekarzem,… lub widzimy: cierpienie. I są ludzie, którzy widzą: dolary… gdy masz duże laboratoria: teraz jest czas na zarabianie miliardów”.

16 czerwca 2020 roku profesor  Christian Perronne,  specjalista chorób zakaźnych, powiedział Sud Radio o szczepionce na koronawirusa:

„W ogóle tego nie potrzebujemy… Wszystko to dotyczy celów czysto komercyjnych”.

Ponieważ kraje zachodnie nie pozwalają im naruszać zasad etycznych, wiele firm farmaceutycznych (bez uogólniania) przeprowadza badania kliniczne leków i szczepionek w krajach rozwijających się lub na osobach biednych, gdzie eksperymenty są przeprowadzane na ludziach bez ich informowania i bez ich zgody.

Raport napisany przez  Irene Schippe (referat SOMO dotyczący etyki w badaniach klinicznych) wykazał szokujące i bardzo poważne naruszenia etyczne. Na przykład w badaniu klinicznym afrykańskie kobiety zaraziły się wirusem HIV, a następnie zachorowały na AIDS. To badanie kliniczne zostało sfinansowane przez znaną fundację i laboratorium. W niektórych krajach te skandaliczne badania kliniczne przeprowadzono przy współudziale władz lokalnych.

Skandal związany ze szczepionką przeciwko H1N1 : została przetestowana na niewielkiej liczbie osób, a mimo to została wprowadzona na rynek jako bezpieczna w 2009 roku.

Ale rok później w Finlandii i Szwecji pojawiły się obawy dotyczące możliwego związku między narkolepsją a szczepionką. Kolejne badanie w Finlandii wykazało 13-krotne zwiększenie ryzyka narkolepsji po szczepieniu u dzieci i młodzieży w wieku 4-19 lat, z których większość wystąpiła w ciągu trzech do sześciu miesięcy.

W 2013 roku badanie opublikowane w British Medical Journal potwierdziło te wyniki również dla Anglii. W sumie ta niebezpieczna szczepionka spowodowała 1500 przypadków narkolepsji w samej Europie, a 80% ofiar to dzieci. Część zaszczepionego personelu medycznego NHS również cierpiała na narkolepsję.

Narkolepsja jest przewlekłą i nieuleczalną chorobą neurologiczną, w której pacjenci zasypiają w sposób niekontrolowany, cierpią na ataki snu trwające kilka minut, które występują w dowolnym miejscu i o każdej porze dnia (senność w ciągu dnia), a także są ofiarami ataków katapleksji (nagłe chwilowe osłabienie. Ta choroba uszkadza funkcje umysłowe i pamięć oraz może prowadzić do halucynacji i chorób psychicznych. Peter Todd,  prawnik, który reprezentował wiele osób, powiedział Sunday Times:

„Nigdy wcześniej nie było takiego przypadku. Ofiary tej szczepionki cierpią na nieuleczalny i trwający całe życie stan i będą wymagały intensywnego leczenia”.

Rodziny przeżyły mękę, która trwała 7 lat, aby wygrać sprawę w sądzie. I zamiast uzyskiwać odszkodowania od firm farmaceutycznych, odszkodowania wypłacały państwa, czyli z pieniędzy obywateli!

Skandal ze śmiercionośną szczepionką denga w azjatyckim kraju, w 2018 r .: Według prokuratury Persidy Acosty w wyniku tej szczepionki zmarło 500 dzieci, a kilka tysięcy zachorowało.

Niektóre dzieci wymagają operacji, aby wchłonąć krew po ciężkich krwawieniach. Większość rodzin nie może zapłacić za te operacje. Według prokuratora, odpowiedzialność jest podzielona między laboratorium, które sprzedało „niebezpieczną szczepionkę”, a rządem, który zorganizował „masową” kampanię szczepień w opłakanych warunkach. Doktor Erwin Erfe, który pracował w prokuraturze, przeprowadzał dwie do trzech sekcji zwłok dzieci tygodniowo, zawsze z tymi samymi obrażeniami: „Krwawienia wewnętrzne, zwłaszcza mózgu i płuc… oraz obrzęk narządów”.

Jednak szczepionka ta zapowiadana była wielkim triumfem. W 2015 roku laboratorium z wielką pompą potwierdziło wprowadzenie na rynek rewolucyjnej szczepionki przeciw dendze. Było to pierwsze na świecie dzieło dwudziestu lat badań i inwestycji w wysokości 1,5 miliarda euro. Mimo to w środowisku naukowym słychać było głosy: doktor Antonio Dans starał się ostrzec przed niejednoznacznymi wynikami pierwszych badań klinicznych. W Stanach Zjednoczonych profesor Scott Halstead, światowej sławy specjalista w tej dziedzinie, wysłał nawet wideo wyemitowane w Senacie tego kraju, w którym nawołuje do zawieszenia programu szczepień. Były minister zdrowia oskarżony został o skandal. „To pokusa zysku zabiła te dzieci” – powiedziała prokurator Persida Acosta.

20. Mówimy: STOP tym wszystkim szalonym, dyktatorskim środkom, z powodu których codziennie zdarzają się tragedie:

21. Mówimy rządom: WSZYSTKO musi natychmiast powrócić do normalnego stanu  (łącznie z ponownym otwarciem usług szpitalnych, transportem lotniczym, gospodarką, szkołami i uniwersytetami). Obywatele padli ofiarą największego oszustwa zdrowotnego XXI wieku.

Profesor Carl Heneghan  powiedział 23 sierpnia, że ​​obawa opinii publicznej, która powstrzymuje kraj przed powrotem do normalności, jest bezpodstawna. Profesorowie Karina Reiss i Sucharit Bhakdi wydali w czerwcu książkę zatytułowaną: “Corona: false alarm?”.

Dr Olivier Chailley  napisał książkę pod tytułem:

„Wirus strachu, cały świat oszalał”.  Profesor Sucharit Bhakdi  (wysłał również list do Angeli Merkel) opisał podjęte środki, w tym zamknięcie, jako: „groteskowe, absurdalne i bardzo niebezpieczne… straszny wpływ na światową gospodarkę… samozniszczenie i zbiorowe samobójstwa…”.

Należy wszcząć międzynarodowe i niezależne dochodzenie i osądzić winnych.

22. Obywatelom mówimy: aby was trzymać w „strachu”, możliwe jest, że niektórzy będą próbowali nas zdyskredytować, na przykład oskarżając nas o spisek itp. Nie słuchajcie ich, to  KŁAMCY,  ponieważ otrzymane informacje są: medyczne, naukowe i udokumentowane.

23. Obywatelom mówimy: ten list nie powinien prowadzić do przemocy wobec nikogo. Reaguj spokojnie. A jeśli pracownik służby zdrowia, który podpisze ten list, będzie atakowany, oczerniany, zastraszany lub prześladowany: wspieraj go.

Drodzy obywatele: wielu naukowców, wybitnych profesorów medycyny i pracowników służby zdrowia na całym świecie potępiło to, co się dzieje, i czas się obudzić!

Jeśli nie będziesz reagować, narzucone zostaną nowe środki dyktatorskie.

Musisz je ODRZUCIĆ.  Zapewniamy, że środki te nie mają nic wspólnego z medycyną, higieną czy ochroną zdrowia publicznego, to dyktatura i szaleństwo.

24. Zapraszamy pracowników służby zdrowia  NA CAŁYM ŚWIECIE,  aby byli silni i odważni oraz wypełniali swój obowiązek mówienia prawdy, aby dołączyli do kolektywu: United Health Professionals i podpisali ten list przez:

Wysłanie następujących informacji: imię, nazwisko, zawód i kraj do:

join.unitedhealthprofessionals@gmail.com

Wysłanie (na adres join.unitedhealthprofessionals@gmail.com) filmu (w języku angielskim lub w Twoim języku) od 5 do 10 minut, w którym przedstawiasz swoją opinię i wiedzę na temat COVID-19 lub środków podjętych w celu zwalczania COVID-19.

Twój film zostanie następnie opublikowany na kanale YouTube naszego kolektywu.

Lista sygnatariuszy będzie regularnie aktualizowana

Albert Einstein  powiedział:  Świat nie zostanie zniszczony przez tych, którzy czynią zło tylko przez tych, którzy patrzą na to bez podjęcia jakiegokolwiek działania”.

Polecam również artykuł: “Oszustwo zostało potwierdzone: PCR nie wykrywa SARS-CoV-2.

Źródło: https://www.greenmedinfo.com/blog/covid-outbreak-biggest-health-scam-21st-century-report-1500-health-professionals

Zarejestruj się tutaj, dowiedz się więcej i skorzystaj z wielu zalet. 
Rejestr
acja do niczego nie zobowiązuje!

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments
Regina
Regina
2 lat temu

1500 pracowników Służby Zdrowia z całego świata ma rację, ale to tyle, co jedno dziecko, które w bajce zakrzyknęło – “Król jest nagi!”. Jak żadne argumenty nie przekonają wierzących do ateizmu, tak zmanipulowanych przez media nie przekonamy, że błądzą.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x