Menu

Niebezpieczeństwa związane ze zwalczaniem koronawirusa za pomocą genetycznych szczepionek

13 listopada, 2020 - Koronawirus, Szczepionki
Niebezpieczeństwa związane ze zwalczaniem koronawirusa za pomocą genetycznych szczepionek

Od czasu powojennych procesów norymberskich przyjęto zasadę, z pewnymi wyjątkami, że leczenie bez zgody stanowi naruszenie międzynarodowych praw człowieka. Podczas drugiej wojny światowej nazistowscy lekarze wykorzystywali więźniów Auschwitz i innych obozów koncentracyjnych jako króliki doświadczalne w kryminalnych eksperymentach medycznych z użyciem leków i szczepionek produkowanych przez firmę Bayer i inne firmy IG Farben. Niektórzy z odpowiedzialnych za to nazistowskich lekarzy, podczas procesów w Norymberdze, oskarżeni zostali o zbrodnie wojenne i zbrodnie przeciwko ludzkości. Skazano ich na śmierć za udział w tych eksperymentach.

Jednak ostatnio grupa naukowców przedstawiła pisemne dowody brytyjskiemu parlamentowi, proponując poddania się ludziom obowiązkowym szczepieniom przeciwko koronawirusowi, jako „warunek uwolnienia się od ograniczeń wolności związanych z pandemią“. Podobne dyskusje toczą się obecnie w Stanach ZjednoczonychBrazyliiIzraelu i innych krajach.

Tak zwane „szczepionki genetyczne”, których zasada działania polega na wprowadzeniu materiału genetycznego (DNA lub RNA) do komórek ludzkich, stanowią szczególne zagrożenie. Ta technologia jest wciąż w fazie eksperymentalnej i wiąże się z poważnymi skutkami ubocznymi. Długofalowe skutki tych szczepionek, wynikające z wprowadzenia sztucznych genów do DNA ludzkich komórek, są obecnie całkowicie niekontrolowane. Masowe stosowanie tej technologii może nieodwracalnie zmienić skład genetyczny ludzkości dla przyszłych pokoleń.

Ogólnoświatowa wrzawa wokół rosyjskiej szczepionki „Sputnik” – która jest oparta na takiej technologii – pokazuje, że wszyscy naukowcy wiedzą, jak niebezpieczna jest ta technologia. 

Szczepionki przeciwko COVID, które zostaną wprowadzone do organizmu ludzkiego poprzez sztuczne przenoszenie adenowirusów na całym świecie – stanowią nieprzewidywalne zagrożenie.

To sprawia, że ​​jeszcze ważniejsze jest, aby zagrożenia związane z tą eksperymentalną technologią szczepień były wyjaśnione ludziom na całym świecie w przystępny sposób, zwłaszcza że istnieją obecnie naukowe dowody na to, że niektóre mikroelementy są skutecznym i wolnym od skutków ubocznych sposobem zapobiegania rozprzestrzenianiu się zakażenia koronawirusem.

Aby przeczytać, w jaki sposób blokady koronawirusa i podobne ograniczenia naruszają Deklarację praw człowieka ONZ z 1948 r., zobacz ten artykuł.

Jak działa szczepienie adenowirusami?

Adenowirusy to wysoce zakaźne wirusy przenoszone drogą kropelkową. Podobnie jak wszystkie wirusy, mogą przenikać nie tylko do komórek ludzkich, ale także do jądra komórkowego, czyli DNA.

Firmy farmaceutyczne obecnie wykorzystują tę zdolność do wprowadzania fragmentu materiału genetycznego (szczepionki genetycznej) do ludzkich komórek przeciwko koronawirusom. Celem jest przeprogramowanie tych ludzkich komórek, aby wirusy nie mogły już wiązać się za pośrednictwem receptorów ACE2.

W celu zmniejszenia oczywistego ryzyka zakażenia zaszczepionych pacjentów adenowirusem będącym nosicielem, podejmuje się próby zmniejszenia zdolności tego wirusa do namnażania się w organizmie pacjenta. Ta technologia manipulacji genetycznej adenowirusa będącego nosicielem szczepionki jest dopiero na wczesnym etapie.

Jeśli firmy farmaceutyczne i niektóre rządy postąpią do realizacji szczepień i miliony ludzi otrzymają teraz te „szczepionki genetyczne” wysokiego ryzyka, to te miliony ludzi będą królikami doświadczalnymi w przypadku technologii szczepień, której nie można kontrolować.

Jakie skutki uboczne związane są z adenowirusami?

Istnieje niezliczona liczba badań dotyczących skutków ubocznych (patrz poniżej). Największym problemem związanym z adenowirusami jest to, że nie ma szczepionek ani leków, które mogą zwalczać adenowirusy w przypadku chorobySą bardzo wytrwałe i nie można ich zabić prostymi środkami. Wirusy te są wysoce zaraźliwe i rozprzestrzeniają się drogą kropelkową. W najgorszych przypadkach mogą pozostać w organizmie przez kilka tygodni. Obecne terapie mają jedynie na celu złagodzenie objawów. Pacjenci zmuszeni są do przejścia choroby, która może trwać od dwóch do czterech tygodni.

Czy istnieje ryzyko zmiany DNA ludzkich komórek?

Jest to nie tylko prawdopodobne, ale jest to podstawą tej „szczepionki genetycznej”.

Czy istnieje niebezpieczeństwo zmiany ludzkiego genomu?

Tak. Wszystkie manipulacje w DNA ludzkich komórek poprzez szczepienia genetyczne mogą potencjalnie „przeskoczyć” do komórek rozrodczych organizmu. Obecnie nie ma naukowo udowodnionego sposobu, aby temu zapobiec.

Jakie jest ryzyko dla przyszłych pokoleń, jeśli zostaną zaszczepione miliony ludzi?

Nieobliczalne i nieodwracalneZaszczepienie milionów ludzi sztuczną szczepionką przeciwko adenokoronie oznaczałoby największą interwencję w ludzki genom, jaką kiedykolwiek wykonały ludzkie ręce.

Skutki uboczne związane z adenowirusami:

Zapalenie płuc

Zapalenie mięśnia sercowego

Zapalenie mózgu

Zapalenie nerek

Zapalenie trzustki

Zapalenie wątroby

Zapalenie oka

Zapalenie dróg oddechowych

Wymioty

Ból gardła

Bóle głowy

Ból brzucha

Gorączka

Zapalenie pęcherza

Choroba żołądkowo-jelitowa

Zapalenie migdałków

Zapalenie ucha środkowego

Źródła:

  1. https://www.dr-rath-foundation.org/2020/11/compulsory-vaccination-the-next-step-for-covid-19
  2. https://www.dr-rath-education.org/the-dangers-of-fighting-corona-with-genetic-vaccines/#carriervirus

Polecam również artykuł: “Testy szczepionek przeciwko COVID-19: poważne skutki uboczne.”

Zarejestruj się tutaj, dowiedz się więcej i skorzystaj z wielu zalet. 
Rejestracja do niczego nie zobowiązu
je!

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x