Menu

Chorzy na raka najbardziej cierpią na efekty uboczne po chemioterapii

14 marca, 2019 - Nowotwór, Rak
Chorzy na raka najbardziej cierpią na efekty uboczne po chemioterapii

W nowych badaniach stwierdzono, że kobiety poddawane chemioterapii w leczeniu nowotworu, są bardziej narażone na toksyczne skutki uboczne niż mężczyźni. Na konferencji Europejskiego Towarzystwa Onkologii Medycznej opublikowano badania, które stwierdzają, że kobiety odczuwają znacznie większe nudności i wymioty po chemioterapii. Zwiększa to ryzyko wystąpienia ciężkich objawów toksyczności.

Cztery próby analizowane w badaniu, dotyczyły kombinacji chemioterapii, stosowanych u pacjentów z zaawansowanym rakiem przełyku i żołądka. Naukowcy przeanalizowali dane dotyczące 1 654 pacjentów, z których 80 procent stanowili mężczyźni, a 20 procent kobiety. Oprócz częstszych nudności i wymiotów stwierdzono, że kobiety są również bardziej podatne na rozwój biegunki, owrzodzenie jamy ustnej i łysienie.

Medycyna komórkowa może pokonać raka

Pomimo uznania ekstremalnej toksyczności chemioterapii, nie wspomina się o przełomie w kierunku naturalnego zapobiegania i eliminacji raka. Nieznane dla większości pacjentów z rakiem, początkowe odkrycia zostały dokonane ponad dwie dekady temu przez dr Matthiasa Ratha.

Pod koniec 2001 roku naukowcy z Instytutu Badawczego Dr Ratha uzyskali już pierwsze naukowe potwierdzenie, że kluczowe kroki w rozwoju raka można kontrolować w sposób naturalny za pomocą mikroelementów. Naukowcy następnie udostępnili publicznie te informacje ratujące życie, publikując pełno stronicowe ogłoszenie o tym w amerykańskiej gazecie “Today Today”. Od tego czasu instytut opublikował niezliczoną ilość badań demonstrujących skuteczność mikroskładników odżywczych przeciwko nowotworowi. Naukowym faktem jest to, że podejścia oparte na mikroelementach mogą blokować wszystkie kluczowe mechanizmy, które powodują, że rak jest chorobą śmiertelną.

Jak udokumentowano w książce “Zwycięstwo nad rakiem”, wykazano, że naturalne terapie wykorzystują synergiczną moc podejścia opartego na mikroelektrodach komórkowych, dzięki czemu:

Szeroko zakrojone badania przeprowadzone przez naukowców z Instytutu Badawczego dr Ratha dowiodły ostatecznie, że specyficzna kombinacja mikroelementów jest skuteczna w kontrolowaniu ponad dwudziestu różnych rodzajów raka. Ta kombinacja to głównie witamina C, aminokwasy lizyna i prolina oraz ekstrakt z zielonej herbaty.

Chemioterapia zabija

Oddzielne badania pokazują, że w niektórych szpitalach, w ciągu 30 dni od rozpoczęcia leczenia, chemioterapia zabija do 50 procent pacjentów. Dlatego im więcej pacjentów odwróci się od toksycznych terapii nowotworowych i weźmie swoje zdrowie w swoje ręce, tym więcej osób uświadomi sobie, że świat wolny od raka jest możliwy.

Źródło: https://www.dr-rath-foundation.org/2018/10/study-finds-female-cancer-patients-suffer-more-toxic-side-effects-from-chemotherapy

Zapisz się do naszego newslettera

 class=

Zarejestruj się tutaj, dowiedz się więcej i skorzystaj z wielu zalet. 
Rejestracja do niczego nie zobowiązuje!

Poniżej zapraszam do dyskusji i zadawania pytań.

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Nowe badanie krwi „może wykryć ponad 50 rodzajów raka” | Medycyna Komórkowa
3 miesięcy temu

[…] Ponadto badanie opublikowane w 2016 r. wykazało, że w niektórych szpitalach chemioterapia zabijała wielu pacjentów z rakiem, w ciągu 30 dni od rozpoczęcia leczenia. […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x