Menu

Globalny program Billa Gatesa Vs Kreatywna Rewolucja

20 października, 2020 - Ograniczanie wolności
Globalny program Billa Gatesa Vs Kreatywna Rewolucja

W marcu 2015 roku Bill Gates podczas wystąpienia pokazał zdjęcie koronawirusa i powiedział publiczności, że tak będzie wyglądać największa katastrofa naszych czasów. Powiedział również, że prawdziwym zagrożeniem dla życia „nie są pociski, ale mikroby”. Kiedy pięć lat później pandemia koronawirusa przetoczyła się przez Ziemię niczym tsunami, Gates opisał ją jako „wojnę światową”.

„Pandemia koronawirusa nastawia całą ludzkość przeciwko wirusowi” – powiedział Gates.

W rzeczywistości pandemia nie jest wojną. Pandemia jest konsekwencją  wojny przeciwko życiu. Mechaniczny umysł połączony z maszyną do wydobywania pieniędzy stworzył iluzję, że ludzie są oddzieleni od natury, a natura jest martwym, bezwładnym surowcem do wykorzystania. Ale w rzeczywistości jesteśmy częścią biomu i wiromu. Kiedy prowadzimy wojnę z różnorodnością biologiczną naszych lasów, naszych gospodarstw i naszych wnętrzności, prowadzimy wojnę ze sobą.

Stan zagrożenia zdrowia związany z koronawirusem jest nierozerwalnie związany z zagrożeniem zdrowotnym, jakim jest wymarcie, zagrożeniem zdrowotnym związanym z utratą różnorodności biologicznej oraz kryzysem klimatycznym. Wszystkie te sytuacje kryzysowe są zakorzenione w mechanistycznym i militarystycznym światopoglądzie, który uważa, że ​​ludzie są oddzieleni od innych istot, i są od nich lepsi. Istoty, które możemy posiadać, którymi możemy manipulować i kontrolować. Wszystkie te sytuacje kryzysowe są zakorzenione w modelu ekonomicznym opartym na iluzji nieograniczonego wzrostu i nieograniczonej chciwości, które naruszają granice planety i niszczą integralność ekosystemów i poszczególnych gatunków.

Pojawiają się nowe choroby, ponieważ zglobalizowane, uprzemysłowione, nieefektywne rolnictwo atakuje siedliska, niszczy ekosystemy i manipuluje zwierzętami, roślinami i innymi organizmami bez szacunku dla ich integralności i zdrowia. Łączy nas na całym świecie rozprzestrzenianie się chorób, ponieważ zaatakowaliśmy domy innych gatunków, manipulowaliśmy roślinami i zwierzętami dla zysków handlowych i chciwości oraz uprawialiśmy monokultury. Wycinając lasy, przekształcając gospodarstwa w monokultury przemysłowe, powodujemy, że nasza dieta ulega degradacji w wyniku przetwarzania przemysłowego przy użyciu syntetycznych chemikaliów i inżynierii genetycznej. Zamiast łączyć się w kontinuum zdrowia poprzez ochronę bioróżnorodności, integralności i samoorganizacji wszystkich żywych istot, w tym ludzi, jesteśmy połączeni przez choroby.

Według Międzynarodowej Organizacji Pracy „1,6 miliarda pracowników gospodarki nieformalnej (reprezentujących najsłabszych na rynku pracy) z łącznej liczby 3,3 miliarda pracowników na całym świecie poniosło ogromne szkody w ich zdolności do zarabiania pieniędzy na życie. Ponadto według Światowego Programu Żywnościowego dodatkowe ćwierć miliarda ludzi zmuszonych będzie do głodu, a 300 000 osób dziennie może z tego powodu umierać. To także są pandemie, które zabijają ludzi. Zabijanie nie może być receptą na ratowanie życia.

Zdrowie dotyczy życia i systemów życia. Nie ma „życia” w paradygmacie zdrowia, który Bill Gates i jemu podobni promują i narzucają całemu światu. Gates stworzył globalne sojusze, aby narzucić odgórne analizy i recepty na problemy zdrowotne. Daje pieniądze, aby zdefiniować problemy, a następnie wykorzystuje swoje wpływy i pieniądze, aby narzucić rozwiązania. Dzięki czemu staje się jeszcze bogatszy. Jego „finansowanie” prowadzi do wymazania demokracji i bioróżnorodności, natury i kultury. Jego „filantropia” to nie tylko filantrokapitalizm. To filantroimperializm.

Pandemia i blokada koronawirusa ujawniły jeszcze wyraźniej, w jaki sposób jesteśmy zredukowani do obiektów, które mają być kontrolowane, a nasze ciała i umysły są nowymi koloniami, które mają zostać zaatakowane. Imperia tworzą kolonie. Kolonie otaczają wspólnoty rdzennych społeczności i zamieniają je w źródła surowców, które można wydobywać w celu osiągnięcia zysków. Ta linearna, wydobywcza logika nie jest w stanie dostrzec relacji, które podtrzymują życie w świecie przyrody. Jest ślepa na różnorodność, cykle odnowy, wartości dawania i dzielenia się oraz siłę i potencjał samoorganizacji i wzajemności. Jest ślepa na marnotrawstwo, które tworzy i na przemoc, którą wyzwala.

26 marca 2020 r., w szczycie pandemii koronawirusa i w trakcie blokady, Microsoft uzyskał patent Światowej Organizacji Własności Intelektualnej (WIPO). Patent WO 060606 stwierdza, że ​​„aktywność ludzkiego ciała związana z zadaniem powierzonym użytkownikowi może być wykorzystana w procesie wyszukiwania systemu kryptowalut…”.

Aktywność ciała, którą Microsoft chce wydobyć, obejmuje promieniowanie emitowane z ludzkiego ciała, aktywność mózgu, przepływ płynów ustrojowych, przepływ krwi, aktywność narządów, ruchy ciała, takie jak ruchy oczu, ruchy twarzy i ruchy mięśni, a także wszelkie inne czynności, które można wyczuć i przedstawić za pomocą obrazów, fal, sygnałów, tekstów, liczb, stopni lub wszelkich innych informacji lub danych.

Patent to roszczenie dotyczące własności intelektualnej dotyczące naszych ciał i umysłów. W kolonializmie kolonizatorzy przyznają sobie prawo do przejmowania ziemi i zasobów rdzennych mieszkańców, wygaszania ich kultur i suwerenności, a w skrajnych przypadkach eksterminacji. Patent WO 060606 to deklaracja firmy Microsoft, że nasze ciała i umysły są jej nowymi koloniami. Jesteśmy kopalniami „surowca” – danych pochodzących z naszych ciał. Zamiast suwerennych, duchowych, świadomych, inteligentnych istot, które podejmują decyzje i wybory z mądrością i wartościami etycznymi na temat wpływu naszych działań na świat naturalny i społeczny, którego jesteśmy częścią i z którym jesteśmy nierozerwalnie związani, staniemy się tylko użytkownikami. „Użytkownik” to konsument bez wyboru w cyfrowym imperium.

Ale to nie jest całość wizji Gatesa. W rzeczywistości jego wizja jest jeszcze bardziej złowroga – skolonizować umysły, ciała i dusze naszych dzieci, zanim będą one miały okazję zrozumieć, jak wygląda wolność i suwerenność.

W nowym wyobrażeniu Gatesa o edukacji dzieci będą monitorowane za pomocą systemów nadzoru, aby sprawdzić, czy są uważne, podczas gdy będą zmuszone do uczęszczania na zajęcia zdalnie, same w domu. Dystopia to taka, w której dzieci nigdy nie wracają do szkół, nie mają okazji się bawić, nie mają przyjaciół. To świat bez społeczeństwa, bez związków, bez miłości i przyjaźni.

Osoby, które zostaną włączone do nowego imperium, będą niczym więcej niż cyfrowymi niewolnikami.

Stoimy u progu wyginięcia. Czy pozwolimy, aby nasze człowieczeństwo jako żywe, świadome, inteligentne, autonomiczne istoty zostało zgaszone przez maszynę chciwości, która nie zna granic i nie jest w stanie przerwać jej kolonizacji i zniszczenia? A może zatrzymamy maszynę i będziemy bronić naszego człowieczeństwa, wolności i autonomii, aby chronić życie na Ziemi?

Aby obronić się przed dyktaturą i tyranią, trzeba oderwać się od starego systemu, w tym również finansowego i stworzyć system nowy i niezależny.

Potrzebujemy kreatywnej rewolucji, a taką możliwość daje nam Nowy System – NEOS.

Polecam również artykuł: Szaleństwo „nowych przypadków” COVID-19: wojna i oszustwo.

Źródło: https://www.greenmedinfo.com/blog/bill-gates-global-agenda-and-how-we-can-resist-his-war-life

Zarejestruj się tutaj, dowiedz się więcej i skorzystaj z wielu zalet. 
Rejestracja do niczego nie zobowiązuje!

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x