Menu

Kolejny dowód, że COVID jest wielkim oszustwem

16 października, 2020 - Koronawirus
Kolejny dowód, że COVID jest wielkim oszustwem

Przedstawiam kluczowy dokument, który najwyraźniej stał się podstawą pierwszego testu PCR mającego na celu wykrycie wirusa COVID na całym świecie.

Przeczytaj, o czy mówi to badanie. Cytaty te powinny być wyryte w kamieniu nad wejściem do muzeum poświęconego historii oszustw medycznych.

„Naszym celem było opracowanie i wdrożenie solidnej metodologii diagnostycznej do użytku w laboratoriach zajmujących się zdrowiem publicznym bez dostępnego materiału wirusowego”.

Należy rozumieć to tak: Chcemy opracować test do wykrywania nowego wirusa COVID bez posiadania wirusa.

„Tutaj przedstawiamy zwalidowany przepływ pracy diagnostycznej dla 2019-nCoV, którego projekt opiera się na ścisłym powiązaniu genetycznym 2019-nCoV z koronawirusem SARS, wykorzystując technologię syntetycznego kwasu nukleinowego”.

Należy rozumieć to tak: Opracowaliśmy test diagnostyczny do wykrywania nowego wirusa COVID. Zakładamy, że ten nowy wirus ściśle powiązany jest ze starszym koronawirusem. Zakładamy, że wiemy, w jaki sposób są ze sobą powiązane. Zakładamy również, że nie mamy nowego wirusa COVID. Dlatego wszystkie nasze założenia powstają z niczego. Właściwie, to nie mamy dowodów na to, że pojawił się nowy koronawirus.

„Przepływ pracy niezawodnie wykrywa 2019-nCoV i dodatkowo odróżnia 2019-nCoV od SARS-CoV”.

Należy rozumieć to tak: Nasz nowy test służy do wykrywania nowego wirusa? Nie mamy nowego wirusa. Nigdy go nie zaobserwowaliśmy. Nie ma dowodu, że istnieje. Ale użyjemy testu, aby go wykryć.

Badanie nosi tytuł  „Wykrywanie nowego koronawirusa 2019 (2019-nCoV) za pomocą RT-PCR w czasie rzeczywistym”.  [Euro Surveill. 2020 styczeń; 25 (3): 2000045. doi: 10.2807 / 1560-7917.ES.2020.25.3.2000045.]

Te cytaty z badania są zdumiewające. Test diagnostyczny na wirusa, którego nie ma. Brak normy, z którą można porównać wiarygodność testu. Autorzy beztrosko zakładają, że mogą w jakiś sposób wywnioskować, że wirus istnieje przede wszystkim, bez posiadania izolowanej próbki. Następnie zakładają, że rozumieją strukturę wirusa, którego nie ma.

Wirusa tam nie ma. NIE został odizolowany. NIE został oddzielony od innego materiału. Dlatego nie został zaobserwowany, a jego istnienie nie zostało udowodnione.

A jednak test, który opracowali ci autorzy, jest uruchamiany na całym świecie w celu wykrycia tego wirusa. Promuje nieudowodnione przekonanie, że istnieje pandemia i stanowi podstawę do zliczania liczby przypadków COVID, aby usprawiedliwić wszystkie blokady, które zniszczyły globalną gospodarkę oraz miliony istnień ludzkich.

Powstało wiele nieporozumień, ponieważ naukowcy mówią teraz o „nowym wirusie” tak, jakby rozumieli jego strukturę i sekwencję. Ale tak nie jest.

Istnieje niejasność co do znaczenia słowa „izolować”, jeśli chodzi o wirusy. POWIEDZENIE, że wyizolowałeś wirusa, nie oznacza, że ​​tak jest.

Może to oznaczać, że WYDAJE CI SIĘ, że wirus jest wewnątrz bałaganu materiału, który zawiera wiele różnych sekwencji genetycznych i wszelkiego rodzaju szczątki komórkowe i kto wie co jeszcze.

Niektórzy naukowcy twierdzą, że „mniejszy bałagan” upoważnia ich do stwierdzenia, że ​​„wyizolowali” wirusa.

Inni naukowcy twierdzą, że ponieważ mogą wyhodować w naczyniu to, co WIERZĄ, że jest wirusem, jest to „dowód” na istnienie wirusa.

Mylą się.

Jak napisał nieżyjący już niezależny badacz David Crowe: „Słowo ‘izolacja’ zostało tak poniżone przez wirusologów, że nic nie znaczy”.

Dlatego właśnie do nauki wprowadzono coś, co nazywa się eksperymentami w świecie rzeczywistym.

Eksperymentem, który powinien rozpocząć się pięć minut po tym, jak naukowcy twierdzili, że doszło do „wybuchu epidemii w Chinach” jest badanie na dużą skalę z udziałem ludzi, u których zdiagnozowano „chorobę epidemiczną”. Próbki tkanek powinny zostać pobrane od 500 pacjentów z pozytywnym wynikiem testu i prawidłowo przeanalizowane za pomocą fotografii mikroskopu elektronowego.

Ale badania tego wymiaru i precyzji nie interesują naukowców pracujących w laboratorium. Takie badania są zbyt niebezpieczne. Jest wszelkie prawdopodobieństwo, że w ostrym blasku słońca wszystkie ich ostrzeżenia o wielkiej pandemii okażą się fałszywe.

Ci „eksperci” nie chcą ryzykować.

Więc bawią się i bawią w swoich laboratoriach, opierając się na niczym, na ŻADNYM WIRUSIE.

Dla nich nie ma czegoś takiego jak BRAK WIRUSA. Zawsze musi istnieć wirus.

A to z czym obecnie się zmagamy, jest jednym wielkim oszustwem.

Polecam również artykuł: “Szaleństwo „nowych przypadków” COVID-19: wojna i oszustwo.”

Źródło: https://www.greenmedinfo.com/blog/yet-another-case-missing-virus-they-lied-and-locked-down-world

Zarejestruj się tutaj, dowiedz się więcej i skorzystaj z wielu zalet. 
Rejestracja do niczego nie zobowiązuje!

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments
janina
janina
2 lat temu

hanba im hanba –NORYMBERGA DLA ZBRODNIARZY I POLITYKOW IM POSLUSZNYM

1
0
Would love your thoughts, please comment.x