Menu

Gazeta Wall Street Journal publikuje szczegóły przełomowego patentu Instytutu Badawczego dr Ratha dot. kombinacji składników odżywczych hamujących rozwój koronawirusa

29 stycznia, 2023 - Koronawirus
Gazeta Wall Street Journal publikuje szczegóły przełomowego patentu Instytutu Badawczego dr Ratha dot. kombinacji składników odżywczych hamujących rozwój koronawirusa

Gdy rozeszła się wieść, że Urząd Patentowy Stanów Zjednoczonych przyznał Instytutowi Badawczemu Dr Ratha pięć patentów na kombinacje mikroskładników odżywczych do zwalczania ludzkich chorób, gazeta Wall Street Journal opublikowała szczegóły przełomowego patentu na naturalne podejście do zapobiegania i leczenia infekcji koronawirusowych. Historyczny rozwój w walce z SARS-CoV-2, wirusem odpowiedzialnym za COVID-19, rosnąca globalna świadomość tej rewolucyjnej naturalnej technologii zdrowotnej ostatecznie zagrozi wielomiliardowej sprzedaży leków i szczepionek przeciwko koronawirusom.

Jedna z największych gazet w Stanach Zjednoczonych, o dziennym nakładzie około 2,8 miliona egzemplarzy, Wall Street Journal jest gazetą głównego nurtu, która zdobyła 38 nagród Pulitzera za swoje dziennikarstwo. Jego odważna decyzja o opublikowaniu szczegółów patentu na kombinację mikroelementów w celu powstrzymania SARS-CoV-2 odzwierciedla fakt, że medialna blokada naturalnych podejść do walki z pandemią jest naukowo nieuzasadniona.

Rewolucyjne podejście do koronawirusa

Pierwsza na świecie oparta na nauce kombinacja mikroskładników odżywczych, opracowana przez Instytut Badawczy Dr Ratha, która została uznana przez Urząd Patentowy Stanów Zjednoczonych za środek zapobiegający i leczący infekcje SARS-CoV-2, hamuje jednocześnie wszystkie szlaki wykorzystywane przez koronawirusa do zainfekowania ludzkiego organizmu. Dzięki zastosowaniu witaminy C, kwercetyny, bajkaliny, N-acetylocysteiny, naringiny, resweratrolu, a także ekstraktów z brokułów, czarnej herbaty i kurkumy, podejście instytutu do COVID-19 różni się zasadniczo od podejścia stosowanego przez medycynę konwencjonalną i jej przestarzałego polegania na metodach farmaceutycznych.

Od samego początku pandemii, naukowcy z Instytutu Badawczego Dr Ratha postanowili nie koncentrować się na opracowywaniu szczepionek przeciwko oryginalnemu wirusowi (Wuhan) lub jednej z jego mutacji. Zamiast tego ich podejście opiera się na zmniejszeniu liczby specyficznych cząsteczek “drzwi” (receptorów ACE2) w organizmie człowieka poprzez zastosowanie określonych kombinacji mikroelementów. Wszystkie koronawirusy wykorzystują receptory ACE2 w celu wniknięcia do komórek płuc i innych narządów.

Po przeprowadzeniu szczegółowych testów, kombinacja mikroelementów opracowana przez naukowców z instytutu okazała się skuteczna wobec wszystkich znanych mutacji SARS-CoV-2, w tym nie tylko oryginalnego wirusa, ale także jego wariantów Alpha, Beta, Delta, Gamma, Kappa i Omega. Ponieważ wszystkie warianty koronawirusów wykorzystują ten sam mechanizm receptora ACE2 do infekowania ludzkich komórek i te same enzymy do namnażania się w nich, wydaje się, że kombinacja ta może również pomóc w zapobieganiu zakażeniom przyszłym, nieznanym jeszcze wariantom koronawirusów.

Historyczny moment

Rosnąca globalna świadomość opatentowanej technologii mikroelementów Instytutu Badawczego Dr Ratha ostatecznie zagrozi wielomiliardowym zyskom przemysłu farmaceutycznego. Wraz z niedawnym badaniem potwierdzającym, że szczepionki mRNA wiążą się z poważniejszymi szkodami , niż pierwotnie twierdzono, publiczne zapotrzebowanie na skuteczne, bezpieczne alternatywne terapie na COVID-19 tylko wzrośnie.

Uznanie przez Urząd Patentowy Stanów Zjednoczonych, że kombinacja naturalnych mikroelementów może zapobiegać i leczyć infekcje koronawirusowe, to historyczny moment. Trzy lata po rozpoczęciu epidemii COVID-19, podjęto pierwsze zdecydowane kroki w kierunku zakończenia zdolności przemysłu farmaceutycznego do utrzymania obecnej pandemii jako źródła niebotycznych zysków. W rezultacie czeka nas teraz rewolucja w leczeniu chorób wirusowych. Nie chodzi już tylko o to, czy zmiana nastąpi, ale kiedy.

Źródło: https://www.dr-rath-foundation.org/2022/12/wall-street-journal-newspaper-publishes-details-of-dr-rath-research-institutes-game-changing-patent-on-nutrient-combination-for-inhibiting-coronavirus/

Zapisz się do naszego newslettera

Zarejestruj się tutaj, dowiedz się więcej i skorzystaj z wielu zalet. 
Rejestracja do niczego nie zobowiązuje!

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x