Menu

Globalna polityka dotycząca koronawirusa. Jak długo będziemy zakładnikami farmacji?

22 listopada, 2021 - Koronawirus
Globalna polityka dotycząca koronawirusa. Jak długo będziemy zakładnikami farmacji?

Pojawia się coraz więcej dowodów na to, że globalna polityka dotycząca koronawirusów nie jest oparta na ochronie zdrowia ludzi. Rząd holenderski zwolnił ostatnio sekretarza stanu ds. gospodarczych po tym, jak skrytykowała ona krajowy “paszport szczepionkowy”. Może to być postrzegane jako potwierdzenie, że każde niepodporządkowanie się rządowemu dekretowi może potencjalnie kosztować cię utratę głosu, wolności słowa lub dochodów. Czy ta pandemia przejdzie do historii jako epizod, w którym przemysł farmaceutyczny próbował wziąć ludzkość za zakładnika?

Krajobraz elit politycznych

W międzynarodowym krajobrazie politycznym panuje chaos. Po tym, jak kilka krajów zażądało paszportu covidowego uprawniającego do wstępu do miejsc publicznych, 25 września przyszła kolej na Holandię. W odpowiedzi sekretarz stanu Mona Keijzer stwierdziła, że w obliczu wysokiego wskaźnika szczepień w kraju, “niewytłumaczalne” jest, aby ludzie musieli okazywać przepustkę na koronawirusa, jako dowód, że zostali zaszczepieni lub przebadani, aby uzyskać wstęp do kawiarni lub restauracji. Konsekwencją tego stwierdzenia było jej zwolnienie z pracy. [Odnośnik]

Keijzer powiedziała: “Jeśli znaleźliście się w społeczeństwie, w którym musicie się bać siebie nawzajem, chyba że możecie przedstawić jakieś dowody, to musicie podrapać się po głowie i zadać sobie pytanie: czy chcemy iść tą drogą?” Zwolnienie Keijzer za to, że ośmieliła się skrytykować decyzje polityków sygnalizuje, że najwyraźniej bezpieczniej jest milczeć.

Ta pandemia wydaje się dotyczyć w mniejszym stopniu zdrowia publicznego, a bardziej kontroli społecznej, narzuconej przez małą grupę inwestorów finansowych, polityków i przemysł farmaceutyczny.

Biznes ze szczepionek

Ukierunkowanie całej światowej populacji na potencjalnych odbiorców eksperymentalnych szczepionek przeciwko koronawirusom spowodowało gwałtowny wzrost zysków firm farmaceutycznych. Oto kilka przykładów biznesu farmaceutycznego związanego ze szczepionkami. W 2020 roku Niemcy przyznały firmom BioNTech i CureVac 745 milionów dolarów na przyspieszenie prac nad szczepionką COVID-19. Rząd USA wydał 18 miliardów dolarów na badania nad szczepionkami, ich produkcję i logistykę, a pod koniec roku zatwierdził do użytku dwa produkty: szczepionki mRNA-platformy Pfizer i Moderna. Bardzo sporne jest to, że producenci tych szczepionek nie mogą być pozywani za skutki uboczne – ani też rząd nie jest w stanie zrekompensować Ci jakichkolwiek szkód, które możesz ponieść.

W czerwcu 2021 roku producent szczepionek BioNTech odnotował kwartalne przychody w wysokości prawie 5,31 mld euro, co oznacza wzrost o ponad 12 000% w porównaniu z rokiem poprzednim. [Odnośnik]

Cenzura w mediach społecznościowych

Wśród rosnących kontrowersji, roszczeń i kontr-roszczeń dotyczących bezpieczeństwa szczepionek przeciw COVID-19, kanały mediów społecznościowych dodały banery do wielu postów na ten temat, przekierowując użytkowników do informacji ze Światowej Organizacji Zdrowia. Facebook poinformował, że będzie ograniczał dystrybucję treści od użytkowników, którzy naruszyli jego politykę dotyczącą COVID-19 i szczepionek, lub którzy wielokrotnie udostępniali treści oznaczone jako “fałszywe” przez jego tzw. system „sprawdzania faktów”. Doprowadziło to do tego, że media społecznościowe stworzyły system kontrolowanej „opinii publicznej”, w której rozwiązania niebędące szczepionkami są dyskredytowane jako „nienaukowe” przez ludzi, którzy pozornie mają niewielką lub żadną wiedzę naukową. Z 4,48 miliardami użytkowników, media społecznościowe mają ogromny globalny zasięg. Jest to zdecentralizowane podejście do wpływania na opinię publiczną, a zatem cenzurowanie jej przyczynia się do tworzenia klimatu strachu.

Koniec środowiska opartego na strachu

W tym środowisku chodzi o strach, a szczepionka jest sprzedawana jako wybawienie. Nasza Fundacja proponuje alternatywę. Istnieje tylko jeden naukowo przekonywujący, politycznie odpowiedzialny – a przede wszystkim logiczny – sposób na przezwyciężenie ograniczeń obecnych strategii kontroli pandemii koronawirusów: międzynarodowy ośrodek naukowy musi przenieść swoją uwagę z prób zidentyfikowania szczepionek przeciwko rosnącej liczbie mutacji koronawirusów, i zamiast tego skupić się na badaniu uniwersalnych mechanizmów obronnych, dzięki którym ludzkie komórki są w stanie bronić organizm przed potencjalnie wszystkimi podtypami i mutacjami koronawirusów.

Skuteczny, bezpieczny i niedrogi środek ochrony zdrowia publicznego

Określone kombinacje mikroskładników odżywczych mogą hamować jednocześnie wszystkie znane kluczowe mechanizmy infekcji koronawirusowych, w tym:

  1. Znaczące zahamowanie wiązania białka powierzchniowego koronawirusa (kolec) z receptorami ACE2 na powierzchni komórek ludzkich.
  2. Znaczne zahamowanie wytwarzania receptorów ACE2 przez komórki ludzkie, a tym samym ograniczenie wiązania koronawirusów z tymi komórkami i możliwości ich zakażenia.
  3. Znaczące zahamowanie wszystkich kluczowych białek (enzymów) biorących udział w wychwytywaniu, jak również namnażaniu koronawirusów wewnątrz komórek ludzkich.
  4. Znaczący wzrost ogólnej funkcji układu odpornościowego, w tym produkcji komórek obrony immunologicznej (leukocytów), ich zdolności do migracji do miejsca zakażenia (chemotaksja) oraz usuwania wirusów i innych zakaźnych najeźdźców (fagocytoza). [Odnośnik]

Natychmiastowe zalecenie zwiększonego spożycia określonych mikroelementów należy uznać za skuteczny, bezpieczny i niedrogi środek ochrony zdrowia publicznego na całym świecie. Zespół naukowo-badawczy w Instytucie Badawczym Dr. Ratha jest gotów podzielić się bezpłatnie całą naukową wiedzą z każdym rządem na świecie, który chciałby zastosować tę wiedzę – i poszerzyć ją poprzez dalsze badania.

Głosuj na zdrowszy świat

Świat osiągnął jeden z najbardziej decydujących momentów w swojej historii: bitwę ludzkości o prawo do zapobiegania i powstrzymywania chorób za pomocą naukowo udowodnionych naturalnych metod zdrowotnych.

Stoimy u progu świata, w którym naturalne podejście do profilaktyki zdrowotnej może stać się prawem człowieka. Wprawdzie istnieje już nauka, która wspiera taki system opieki zdrowotnej, ale sama w sobie nie wystarczy. Jeśli chcesz pomóc doprowadzić do świata, w którym naturalne metody profilaktyki zdrowotnej są prawem człowieka, teraz jest czas, aby wstać i podnieść swój głos!

Pomóż utorować drogę do stworzenia zdrowszego świata, podpisując tę petycję.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, kim jesteśmy i co robimy? Odwiedź nasze strony internetowe już teraz:

Podziel się tymi informacjami z Twoim wewnętrznym kręgiem. Oświeć innych, a razem możemy dokonać zmian.

Źródła:

Polecam również artykuł: “Badania nad mikroelementami dot. koronawirusów: nieuznawanie ich przez polityków zabija pacjentów.”

Źródło: https://www.dr-rath-foundation.org/2021/11/global-coronavirus-policy-for-how-long-will-we-be-held-hostage-to-pharma/

Zarejestruj się tutaj, dowiedz się więcej i skorzystaj z wielu zalet. 
Rejestracja do niczego nie zobowiązuje!

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x