Menu

Naturalne metody leczenia zaburzenia erekcji

27 lutego, 2019 - Impotencja
Naturalne metody leczenia zaburzenia erekcji

Zaburzenia erekcji są częstym schorzeniem charakteryzującym się trudnościami w uzyskaniu lub utrzymaniu erekcji. Chociaż prawdopodobieństwo, że mężczyzna będzie doświadczał tego problemu, wzrasta wraz z wiekiem, często pojawia się ono wraz z innymi chorobami. Najczęstsze to choroby serca, wysokie ciśnienie krwi, wysoki poziom cholesterolu, cukrzyca lub choroba prostaty. Leki farmaceutyczne przepisywane do konwencjonalnego leczenia zaburzeń erekcji mogą powodować poważne skutki uboczne. Na szczęście zastosowanie metody Medycyny Komórkowej może pomóc w rozwiązaniu problemu w sposób bezpieczny i naturalny.

Badanie opublikowane w 2013 r. wykazało, że jeden na czterech mężczyzn ze świeżo zdiagnozowanym zaburzeniem erekcji w klinice we Włoszech był młodszy niż 40 lat. Inne badanie wykazało, że ponad połowa wszystkich mężczyzn w wieku od 40 do 70 lat cierpi na pewien stopień zaburzeń erekcji.

Korygowanie zaburzeń erekcji za pomocą mikroelementów

Aby poprawić zaburzenia erekcji, Medycyna Komórkowa przyjmuje inne podejście do medycyny konwencjonalnej. W przypadku braku przyczyn po stronie psychologicznej, przyczyną może być dysfunkcja komórkowa w wyniku niedoboru mikroelementów. Pod tym względem zaburzenia erekcji zasadniczo nie różnią się od jakiejkolwiek przewlekłej choroby. Aby skutecznie rozwiązać problem, konieczne jest uzupełnienie komórek organizmu optymalnymi poziomami mikroelementów.

Aby osiągnąć i utrzymać erekcję, niezbędne są zdrowe naczynia krwionośne i optymalny przepływ krwi. Co istotne, badania dr Ratha udowodniły, że określone mikroelementy odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu strukturalnej integralności naczyń krwionośnych i optymalizacji przepływu krwi. Takie mikroelementy obejmują witaminy C i E, aminokwasy lizynę i prolinę oraz mineralną miedź.

Kolejnym przydatnym mikroelementem jest aminokwas arginina, który jest wykorzystywany przez organizm do wytwarzania tlenku azotu. Tlenek azotu rozluźnia naczynia krwionośne, ułatwiając tym samym skuteczną erekcję. Naukowcy zbadali wpływ argininy na zaburzenia erekcji i odkryli, że suplementy zawierające ją mogą pomóc w znacznej poprawie stanu.

Odzwierciedlając synergię mikroskładników odżywczych, która została zapoczątkowana przez naukowców z Instytutu Badawczego Dr Ratha, badania wykazały, że połączenie argininy i pycnogenolu, wyciągu z kory sosny francuskiej, może skorygować zaburzenia erekcji u 80% pacjentów po zaledwie dwóch miesiącach . Po upływie trzech miesięcy naukowcy odkryli, że imponujące 92,5% pacjentów doświadczało normalnej erekcji bez żadnych skutków ubocznych.

Wyciągi roślinne mogą również pomóc w poprawie zaburzeń erekcji

Powiększenie gruczołu krokowego, które występuje z rosnącą częstotliwością u mężczyzn w miarę starzenia się, może również powodować zaburzenia erekcji. W szwajcarskim badaniu z 2012 r. 82 mężczyzn z umiarkowanymi lub ciężkimi objawami powiększenia prostaty, którzy również doświadczali problemów, takich jak zaburzenia erekcji lub utrata libido, pobierało 320 mg ekstraktu z owoców palmy sabałowej codziennie przez 8 tygodni. Pod koniec badania, “międzynarodowy wynik w skali prostaty” (IPSS), został zmniejszony średnio o 51 procent. Ponadto ich zaburzenie erekcji, libido i inne funkcje seksualne również uległy poprawie średnio o ponad 40 procent. W odróżnieniu od podejść stosowanych w medycynie konwencjonalnej, które mogą wywołać efekt efekt uboczny, Palma sabałowa okazała się bardzo skuteczna w leczeniu problemów z prostatą i jest wolna od skutków ubocznych.

Kluczową aktywną cząsteczką Palmy sabałowej jest fitosterol znany jako beta-sitosterol. Fitosterole przypominają cholesterol w swojej strukturze i działają jako cząsteczki prekursorowe do tworzenia innych struktur w ciele. Badania wykazały, że beta-sitosterol jest korzystny w leczeniu powiększenia prostaty.

Badania wykazały również zdolność ekstraktów z granatów do obniżenia poziomu cholesterolu i wysokiego ciśnienia krwi, a także poprawy funkcji serca i cukrzycy. Jak opisano wcześniej, obecność któregokolwiek z tych stanów może przyczynić się do rozwoju zaburzeń erekcji.

Ekstrakty z korzenia pokrzywy znane są ze zdolności przywracania normalnej produkcji ważnych hormonów płciowych, takich jak testosteron. Pierwotne działanie korzenia pokrzywy wiąże się z jego działaniem na gruczoły wytwarzające testosteron. Korzeń pokrzywy zawiera serotoninę i acetylocholinę, które bezpośrednio stymulują produkcję testosteronu i poprawiają funkcjonowanie tych gruczołów.

Polecam również artykuł “Badania pokazują, że zła dieta jest większym zabójcą niż palenie.”

Źródło: https://www.dr-rath-foundation.org/2018/03/natural-treatments-for-erectile-dysfunction

Zarejestruj się tutaj, dowiedz się więcej i skorzystaj z wielu zalet.
Rejestracja do niczego nie zobowiązuje!

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x