Menu

Pacjenci z rakiem narażeni są na śmierć z powodu chorób serca i udaru mózgu

19 grudnia, 2019 - Nowotwór, Rak
Pacjenci z rakiem narażeni są na śmierć z powodu chorób serca i udaru mózgu

Nowe badanie wykazało, że pacjenci z rakiem mają znacznie wyższe ryzyko śmierci z powodu chorób serca i udaru mózgu, niż ogólna populacja. W badaniu przeanalizowano dane dotyczące ponad 3 milionów pacjentów z rakiem ze Stanów Zjednoczonych, obejmujące okres ponad 40 lat. Naukowcy odkryli, że 11,3% pacjentów z rakiem zmarło z powodu problemów z sercem i naczyniami krwionośnymi. Chociaż naukowcy twierdzą, że ich odkrycia „podkreślają potrzebę opieki sercowo-naczyniowej u pacjentów z rakiem”, nie rozumieją, że choroby sercowo-naczyniowe i rak mają tę samą podstawową przyczynę: chroniczny niedobór witamin, minerałów i innych niezbędnych mikroelementów.

Spośród 28 różnych rodzajów raka, naukowcy odkryli, że najwyższe ryzyko śmierci z powodu chorób sercowo-naczyniowych, mają pacjenci z rakiem. Prawie 20 procent pacjentów z tą postacią raka zmarło z powodu problemów z sercem i naczyniami krwionośnymi. Inne rodzaje nowotworów, w których pacjenci mają wyższe ryzyko śmierci z powodu chorób sercowo-naczyniowych, obejmowały raka krtani, prostaty, macicy, jelit i piersi.Stwierdzono, że ryzyko śmierci pacjentów z powodu chorób sercowo-naczyniowych jest największe w pierwszym roku diagnozy raka. Związane jest to z poddaniem ich wysoce toksycznym leczeniom, jak chemioterapia i radioterapia, którego skutkiem są problemy z sercem i naczyniami krwionośnymi. Co istotne, naukowcy zauważyli, że wskaźnik chorób sercowo-naczyniowych u tych pacjentów nadal był wyższy w kolejnych latach. Nawet po rzekomym “wyleczeniu” raka.

Ogólnie rzecz biorąc, stwierdzono, że u pacjentów z rakiem ryzyko zgonu z powodu chorób sercowo-naczyniowych jest średnio od 2 do 6 razy większe niż w populacji ogólnej. Dla osób ze zdiagnozowanym rakiem przed 55 rokiem życia, ryzyko to było ponad 10-krotnie wyższe.

Wiedza to potęga w walce z rakiem

Dr Rath wykazał, że główną przyczyną najczęstszych obecnie chorób zagrażających życiu, jest przewlekły niedobór witamin i innych niezbędnych mikroelementów. Przełomowe odkrycie dr Ratha, które medycyna konwencjonalna nadal ignoruje, może w znacznym stopniu zapobiegać śmiertelnym chorobom i je eliminować.

Wiemy już na przykład, że choroba wieńcowa jest zasadniczo wczesną postacią szkorbutu związanego z niedoborem witaminy C. W popularnej książce dr Ratha „Dlaczego zwierzęta nie dostają zawałów sercatylko my ludzie“, możesz dowiedzieć się, jak zapobiec atakom serca i udarom mózgu.

Badania przeprowadzone w Instytucie Dr Ratha wykazały, że określone połączenie mikroelementów, może blokować wszystkie kluczowe mechanizmy, które sprawiają, że rak jest chorobą śmiertelną. Do tych mikroelementów należą witamina C, aminokwasy lizyna i prolina oraz ekstrakt z zielonej herbaty. To odkrycie ratujące życie podsumowane zostało w książce autorstwa dr Ratha i dr Aleksandry Niedzwieckiej „Zwycięstwo nad rakiem”.

W dzisiejszych czasach wiedza jest naprawdę potęgą. Korzystając z publikowanych tutaj informacji o zdrowiu, uzyskujesz możliwość zapobiegania chorobom i przedłużenia własnego życia. W chwili obecnej prawie 18 milionów ludzi na całym świecie każdego roku traci życie z powodu chorób sercowo-naczyniowych. Natomiast z powodu nowotworów umiera około 9,6 miliona osób.

Naturalne zwalczanie nowotworów

Źródło: https://www.dr-rath-foundation.org/2019/11/new-study-finds-cancer-patients-at-higher-risk-of-dying-from-heart-disease-and-stroke

Zapisz się do naszego newslettera

Poniżej wysokiej jakości naturalny produkt, wspomagający ochronę i prawidłową funkcję komórek. Badania są podstawą opracowywania formuł produktów dr Ratha i ich jakości.

Zarejestruj się tutaj, dowiedz się więcej i skorzystaj z wielu zalet. Rejestracja do niczego nie zobowiązuje!

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x