Menu

Będziesz posłuszny zorganizowanej grupie przestępczej?

17 marca, 2021 - Ograniczanie wolności
Będziesz posłuszny zorganizowanej grupie przestępczej?

W 1962 roku Stanley Milgram – psycholog z Uniwersytetu Yale (USA), przetestował granice ludzkiego posłuszeństwa wobec władzy. Kierownik studiów polecił “nauczycielom ochotnikom” rażenie studentów prądem elektrycznym.

„Studenci” byli w rzeczywistości aktorami biorącymi udział w badaniu, jednak nauczyciele nie byli tego świadomi. Eksperyment Milgrama polegał na tym, że student przywiązywany był do krzesła i podłączany do aparatury. Po użyciu przełącznika aparatura raziła go prądem. Student był za szybą i nie było go widać, ale za to dobrze było go słychać.  Ilekroć student udzielał nieprawidłowej odpowiedzi na pytanie, poddawany był wstrząsom elektrycznym.

Ostatnią osobą w tym eksperymencie był badacz, pełniący rolę autorytetu. Przy wątpliwościach nauczyciela o słuszności kontynuowania badania zapewniał, że wszystko jest w porządku i stanowczo mówił, aby dalej przeprowadzać eksperyment.

Badani nauczyciele czasami nie czuli się dobrze z tym zadaniem, mimo to nadal je kontynuowali, pokazując, że ludzie mogą dokonywać haniebnych czynów na polecenie władz.

“Rozkaz to rozkaz”

Eksperyment Milgrama został przeprowadzony po procesie nazisty Adolfa Eichmanna, który podczas procesu norymberskiego bronił się mówiąc, że „rozkaz to rozkaz”. Eksperyment Milgrama jasno pokazał, że ludzie postępowaliby wbrew własnemu sumieniu i krzywdzili inną osobę, tylko dlatego, że im tak kazano.

Nauczyciele na początku badania sami doświadczyli wstrząsu elektrycznego dawką 45-woltów, żeby poznać to uczucie. Nauczyciel miał przed sobą 30 przełączników. Pierwszy o sile 15 woltów, a każdy następny o 15V silniejszy, tak aż do siły 450 woltów, czyli od lekkiego wstrząsu aż po „wstrząs o ekstremalnej intensywności”. Nauczyciel słyszał jęczenie, krzyk i odgłosy bólu swojego studenta, ale to wszystko było ustawione, o czym nie wiedział jedynie nauczyciel.

Według Gregorio Billikopfa Enciny z Uniwersytetu w Californi:

„W odpowiedzi na rzekome wstrząsy „student” (aktor) zacząłby chrząkać przy napięciu 75 woltów; narzekać przy napięciu 120 woltów; prosić o uwolnienie przy napięciu 150 woltów; coraz mocniej krzyczeć wraz z rosnącą energią wstrząsów aż do wydawania wrzasków przy napięciu 285 woltów.

Ostatecznie 65% badanych nauczycieli kontynuowało badanie i podawało maksymalny poziom napięcia 450 woltów, mimo że wiedzieli, że to błąd:

„Nauczyciele wykazywali szereg negatywnych emocji związanych z kontynuacją badania. Niektórzy błagali studenta, prosząc o uważną odpowiedź na pytania. Inni zaczęli się nerwowo śmiać i dziwnie zachowywać. Mimo to kontynuowali oni badania. Jednej osobie, która chciała zrezygnować z eksperymentu, powiedziano, że musi je kontynuować. Zamiast zakwestionować decyzję badacza, nauczyciel kontynuował eksperyment powtarzając sobie: „To musi trwać, musi trwać”.

Eksperyment Milgrama został później skrytykowany za to, że jest nieetyczny, i w Stanach Zjednoczonych zakazano później wykonywania badań powodujących poważne cierpienia osób badanych.

Nie możemy poddawać się blokadom

Pierwsza blokada miała na celu spłaszczenie krzywej zachorowalności na COVID-19, ale po tym okresie nastąpiły kolejne blokady. Z każdą kolejną społeczeństwo stawało się coraz bardziej pogubione i przerażone, jeszcze bardziej akceptując izolację.

Brendan O’Neill, redaktor magazynu „Spiked” napisał: „Pierwsza blokada odsunęła nas od społeczeństwa, ale nadal myśleliśmy i zachowywaliśmy się jak członkowie społeczeństwa: rejestrowaliśmy się jako wolontariusze, dostarczaliśmy leki osobom starszym, dzwoniliśmy do rodziny i sprawdzaliśmy, czy nikomu nic się nie stało.”

Kolejne blokady przekształciły społeczeństwo w kulturę strachu, które sprawiło, że ​​postrzegamy teraz inne osoby jako wektory chorób, a nie istoty ludzkie.

Kiedy wrócimy do czasów, w których COVID-19 nie będzie pojawiać się już na pierwszych stronach gazet, „nowa normalność” nie zniknie. Nadal pozostanie z nami i stanowić będzie większe zagrożenie niż choroby.

To, co tracimy, będzie trudne do odzyskania

Niezbędne jest, aby Twoje prawa konstytucyjne i wolność, chronione były przed bezprawnym atakiem rządu. Jednak wielu ludzi dobrowolnie rezygnuje z wolności, których odzyskanie może być trudne, a nawet niemożliwe. Paszporty szczepień to tylko jedno z narzędzi odebrania nam wolności.

Pokazując dowód, że otrzymałeś szczepionkę przecwiko COVID-19, poprzez cyfrowy certyfikat paszportu szczepień lub aplikację w telefonie, masz nadzieję, że znów będziesz mógł wejść na pokład samolotu i swobodnie podróżować, uczestniczyć w koncercie lub zjeść posiłek w swojej ulubionej restauracji, tak jak kiedyś.

Tyle tylko, że obowiązek przedstawienia paszportu szczepień, aby żyć swoim życiem, nie jest żadną wolnością. Jest utratą osobistej wolności, którą kiedyś miałeś, która zniknęła na Twoich oczach i która przygotowuje grunt pod zwiększony nadzór Twojej osoby.

Gdy utracisz swoje swobody obywatelskie, trudno będzie je odzyskać” – wskazała gazeta Bozeman Daily Chronicle. „Chociaż obowiązkiem rządu jest ochrona zdrowia i dobrobytu społeczeństwa, należy to zrównoważyć z potencjalną trwałą utratą swobód jednostki”. Mamy teraz do czynienia z walką o wolność z tyranią.

„Żadne prawo konstytucyjne nie jest bezpieczne, jeśli jest sprzeczne z nowoczesną ortodoksją” – kontynuuje gazeta Bozeman Daily Chronicle. „Dla rządów nie jest to kwestia polityki, tylko sprawowania władzy, która nakazuje ludziom poddanie się ograniczeniom naruszającym ich podstawowe prawa wolności”.

Długoterminowe blokady to wykorzystywanie dzieci i osób starszych

Wciąż brakuje publicznego uznania szkód wynikających z blokad, nawet gdy napływają niepotwierdzone doniesienia o dzieciach i młodzieży, które popełniły samobójstwo z powodu stresu i izolacji.

Dzieci i młodzież mające problemy ze zdrowiem psychicznym mogą być szczególnie narażone na samobójstwa z powodu izolacji społecznej. Ponadto obawy rodziców o finanse i zdrowie, które również docierają do dzieci – zwiększają ryzyko samobójstw.

Osoby starsze również borykają się z dużymi trudnościami, zwłaszcza osoby, które przeżyły zamknięcia w domach lub mieszkające w placówkach opieki społecznej. Pozbawieni interakcji społecznych, wizyt rodzinnych, posiłków z przyjaciółmi i aktywności, wielu z nich straciło chęć do życia, a osoby bliskie opisują ich pogorszenie stanu zdrowia.

Dla osób starszych, które cierpią na demencję i mieszkają w ośrodkach opieki społecznej, wprowadzona blokada może być szczególnie traumatyczna, ponieważ mogą nie rozumieć braku obecności osób bliskich lub mogą nie wiedzieć, dlaczego poddani zostali kwarantannie.

Czy zapominamy o ważnych lekcjach z historii?

Książka „Five Chimneys” to wspomnienia z Holokaustu napisana przez Olgę Lengyel, która przetrzymywana była w obozie w Auschwitz. Opisuje koszmar eksperymentalnych leków i szczepionek, które testowane były na więźniach.

Niemiecka firma Bayer szczególnie została wymieniona w książce, jako podmiot wysyłający fiolki z lekami bez etykiet do wykorzystania w eksperymentach, z których niektóre obejmowały sterylizację i zmiany płci. Biorąc pod uwagę ich zbrodnie przeciwko ludzkości, szokujące jest to, że nie dość, że taka firma nadal istnieje, to stała się jeszcze główną siłą w przemyśle spożywczymkupując Monsanto w 2018 roku za 63 miliardy dolarów.

Monsanto, obecnie należące do firmy Bayer, produkuje Roundup zawierający substancję czynną glifosat, który zaburza układ hormonalny i równowagę bakterii jelitowych, uszkadza DNA i prowadzi do chorób nowotworowych.

COVID stworzono po to, by wszystko wyeliminować, nawet nasza prawa

Czołowi politycy na świecie używają tej samem narracji, że pandemia COVID-19 dała możliwość wprowadzenia “Wielkiego Resetu” i „nowego lepszego ładu”. „Nowy ład” to swego rodzaju slogan “Wielkiego Resetu”, który tak naprawdę jest programem wdrażaniaNowego Porządku Świata”.

Jest to technokratyczny plan rządzenia społeczeństwem przy użyciu sztucznej inteligencji, za którym stoi elitarna oligarchia.

Obecna pandemia wykorzystywana jest jako uzasadnienie dla wprowadzenia planu monitorowania i kontrolowania ludzi poprzez nadzór techniczny. Program ten nie ma nic wspólnego z Twoim zdrowiem. Częścią „nowej normalności” będzie to, że nie będziesz niczego posiadał i będziesz szczęśliwy.

Konkluzja tego jest taka, że ​​światowe zasoby będą własnością i pod kontrolą globalnej elity. Nic tak naprawdę nie będzie należało do Ciebie.

Transfer majątku już się rozpoczął. Większość dużych firm wychodzi z blokad bez szwanku, a w większości przypadków z radykalnie zwiększonymi zyskami. Porównaj to z 48% małych firm, które stoją przed groźbą trwałego zamknięcia.

W międzyczasie, gdy miliony ludzi zmaga się z bezrobociem i niepewnością finansową z powodu “pandemii” COVID-19,  najbogatsi ludzie stali się jeszcze bogatsi.

Mistrzowie manipulacji

Trwa obecnie transfer bogactwa od ludzi klasy średniej do ludzi najbogatszych poprzez planowany upadek gospodarczy, ale z powodu  mistrzowskich manipulacji większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, że tak się dzieje. Publiczne oszustwo jest obecnie przeprowadzane na masową skalę, a prowadzi je i organizuje firma PR Publicis Groupe.

Publicis jest partnerem Światowego Forum Ekonomicznego, które przewodzi apelowi o „zresetowanie” globalnej gospodarki i całkowitą zmianę naszego stylu życia. Firma Publicis odgrywa ważną rolę, koordynując tłumienie istotnych informacji, które są sprzeczne z narracją mediów głównego nurtu.

Publicis ma powiązania z branżą farmaceutyczną, bankowością, instytucjami edukacyjnymi, firmami Big Tech, takimi jak Google, Microsoft i Bing, Departamentem Stanu USA i Departamentem Obrony Narodowej, globalnymi instytucjami, takimi jak Światowa Organizacja Zdrowia, krajowymi i globalnymi organizacjami pozarządowymi i dominujące strony internetowe poświęcone zdrowiu, takie jak WebMD i Medscape.

Te wszystkie powiązania wyjaśniają, w jaki sposób można tak skutecznie wymazać pewne poglądy, podczas gdy inne programy są posuwane do przodu. Często jest to po prostu kwestia „wojny językowej”.

Celem „Nowego ładu” jest pozbycie się tego, co kiedyś było „normalne” i zastąpienie tego czymś innym, co przynosi korzyści nielicznym elitom. Jednak zamożni technokraci nie dokonają podczas resetu redystrybucji własnego bogactwa, tylko nadal będą rozwijać swoje imperia finansowe, podczas gdy reszta ludzi na świecie zgodzi się zrzec swojej prywatności i wszelkiej własności, w tym swoich praw.

Wracając z powrotem do eksperymentu Milgrama, pojawia się pytanie, komu będziesz posłuszny – swojemu sumieniu i zdrowemu rozsądkowi, czy władzy, czyli zorganizowanej grupie przestępczej? 

Wybór należy do ciebie

Musisz zrozumieć, że zdecydowana większość informacji, które otrzymujesz z mediów głównego nurtu, to starannie zaprojektowana propaganda, tworzona prawie od dwóch dekad.

Zastosowane zostały zaawansowane algorytmy, które pozwalają manipulować Twoimi emocjami, i przez to osiągać pożądane zachowanie.

Plan ten spowoduje stopniową utratę praw i wolności, co ostatecznie doprowadzi do tyranii i niewolnictwa. Dlatego bądźcie czujni i szukajcie prawdy, abyście mogli zrozumieć rzeczywistość na tyle dobrze, aby odróżnić fakty od fikcyjnej narracji, która obiecuje wyzwolenie, a tak naprawdę ma nas wszystkich zniewolić.

Polecam również artykuł: “Szczepionka przeciw COVID-19: prawdziwe niebezpieczeństwo to „Agenda ID2020”.”

Źródło: https://www.greenmedinfo.com/blog/will-you-obey-criminal-authoritarians

Zarejestruj się tutaj, dowiedz się więcej i skorzystaj z wielu zalet. 
Rejestr
acja do niczego nie zobowiązuje!

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x