Menu

Szczepionka przeciw COVID-19: prawdziwe niebezpieczeństwo to „Agenda ID2020”.

13 marca, 2021 - Ograniczanie wolności
Szczepionka przeciw COVID-19: prawdziwe niebezpieczeństwo to „Agenda ID2020”.

Wydaje się, że im więcej pisze się o przyczynach koronawirusa – tym bardziej pisane analizy są przyćmione przez propagandę i budzący strach chaos. Pytania dotyczące prawdy i argumenty dotyczące tego, gdzie szukać pochodzenia wirusa i jak mógł się rozprzestrzenić oraz jak z nim walczyć, giną w hałasie bezmyślnego chaosu. Ale czy nie tego chcą „potężne elity finansowe” stojące za tą zamierzoną pandemią – chaosu, paniki, beznadziejności, prowadzącej do bezbronności człowieka – ludzi, którzy stają się łatwą ofiarą manipulacji?

Dziś WHO ogłosiła koronawirusa COVID-19 „pandemią” – nie mając do tego żadnych podstaw. Pandemia może być stanem, w którym śmiertelność z powodu zakażenia sięga ponad 12%. W Europie śmiertelność wynosi około 0,4% lub mniej. Z wyjątkiem Włoch, które są przypadkiem szczególnym, gdzie szczyt śmiertelności wynosił 6%.

Chiny, gdzie śmiertelność osiągnęła najwyższy wskaźnik około 3%, wróciła do poziomu 0,7% – i nadal gwałtownie spada. Podczas gdy Chiny przejmują pełną kontrolę nad chorobą – i to dzięki pomocy lekarstw, o których się nie mówi się. Opracowany 39 lat temu przez Kubę, lek zwany „Interferon  Alpha 2B (IFNrec)”, bardzo skuteczny w zwalczaniu wirusów i innych chorób, ale nie jest znany i nie jest używany na świecie, ponieważ Stany Zjednoczone na mocy nielegalnego embarga na Kubę, nie zezwalają na sprzedaż ich leków na rynku międzynarodowym.

WHO otrzymała najprawdopodobniej rozkazy „z góry”, od ludzi, którzy zarządzają również Trumpem i „przywódcami” Unii Europejskiej oraz jej krajów członkowskich, czyli od osób, którzy chcą siłą kontrolować świat i utworzyć Nowy Porządek Świata.

W styczniu 2020 roku na Światowym Forum Ekonomicznym (WEF) w Davos – oczywiście za zamkniętymi drzwiami, m.in. Gates, GAVI (stowarzyszenie farmaceutyków promujących szczepienia), Rockefellerowie i Rothschildowie podjęli decyzję o wdrożeniu Agendy ID2020.

Po oficjalnym ogłoszeniu pandemii kolejnym krokiem może być – również na podstawie rekomendacji WHO lub poszczególnych krajów – „szczepienie siłowe”, pod nadzorem policji i / lub wojska. Ci, którzy odmówią, mogą zostać ukarani (grzywną i / lub więzieniem).

Ludzie tak naprawdę nie wiedzą, jaki rodzaj koktajlu zostanie dodany do szczepionki, może powolny zabójca, który zadziała dopiero za kilka lat – lub choroba, która uderzy dopiero w następne pokolenie, albo środek osłabiający mózg lub gen powodujący bezpłodność kobiet…. Wszystko jest możliwe – zawsze w celu pełnej kontroli i redukcji populacji. Za kilka lat nie będzie wiadomo oczywiście, skąd się wzię ta choroba. Taki jest poziom technologii, który osiągnęły nasze laboratoria wojny biologicznej (Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Izrael, Kanada, Australia…).

Inna hipoteza, w tym momencie tylko hipoteza, ale bardzo realistyczna, jest taka, że ​​wraz ze szczepieniem – jeśli nie tym, to prawdopodobnie w okresie późniejszym, można będzie wstrzyknąć nanoczip, nieznany osobie szczepionej. Chip może być zdalnie ładowany wszystkimi Twoimi danymi osobowymi, w tym cyfrowymi pieniędzmi. Tak, właśnie dlatego dążą „oni” do wprowadzenia cyfrowych pieniędzy, abyś tak naprawdę stracił kontrolę nad swoim zdrowiem i innymi danymi wrażliwymi, a także stracił kontrolę nad swoimi zarobkami i wydatkami. Twoje pieniądze mogą zostać zablokowane lub odebrane – jako „sankcja” za niewłaściwe zachowanie. Możesz zostać zwykłym niewolnikiem panów.

Nie bez powodu dr Tedros (WHO), powiedział niedawno, że musimy przejść w kierunku pieniądza cyfrowego, ponieważ pieniądze gotówkowe mogą przenosić choroby, zwłaszcza choroby endemiczne, takie jak koronawirus.

Dążymy do totalitarnego stanu świata. Jest to część Agendy ID2020, która przygotowywana była już od dawna. 18 października 2019 r. przeprowadzono symulację epidemii koronawirusa, która sponsorowana była przez Światowe Forum Ekonomiczne oraz Fundację Billa i Melindy Gatesów.

Czym jest więc Agenda ID2020? Jest sojuszem partnerów publiczno-prywatnych, w tym agencji ONZ i społeczeństwa obywatelskiego. Jest to elektroniczny program identyfikacji ludzi, który wykorzystuje szczepienia jako platformę tożsamości cyfrowej. Program wykorzystuje istniejące operacje rejestracji urodzeń i szczepień, aby zapewnić noworodkom przenośną i trwałą tożsamość cyfrową powiązaną biometrycznie. GAVI, Global Alliance for Vaccines and Immunization, określa się na swojej stronie internetowej jako globalne partnerstwo zdrowotne organizacji sektora publicznego i prywatnego, zajmujące się „szczepieniami dla wszystkich”. GAVI jest wspierany przez WHO i nie trzeba dodawać, że jego głównymi partnerami i sponsorami jest przemysł farmaceutyczny. Program tożsamości cyfrowej zostanie przetestowany przez rząd Bangladeszu.

Czy to tylko zbieg okoliczności, że ID2020 wdrażany jest w czasie trwania “pademii”? Czy może potrzebna była pandemia, aby „wdrożyć” wiele niszczycielskich programów ID2020?

Oto, co Anir Chowdhury, doradca polityczny programu rządowego Bangladeszu, ma do powiedzenia:

„Wdrażamy przyszłościowe podejście do tożsamości cyfrowej, które daje jednostkom kontrolę nad ich własnymi danymi osobowymi, jednocześnie wciąż rozwijając istniejące systemy i programy. Rząd Bangladeszu zdaje sobie sprawę, że projektowanie systemów tożsamości cyfrowej niesie daleko idące konsekwencje dla dostępu jednostek do usług i środków do życia, dlatego chętnie wprowadzamy pionierskie podejście w tym zakresie”.

Łał! Czy pan Anir Chowdhury wie, w co się pakuje?

Powróćmy jednak do pandemii i paniki. Genewa, europejska siedziba ONZ, w tym siedziba WHO, została już w zasadzie zestrzelona. Podobnie jak w przypadku blokady, która rozpoczęła się w Wenecji, rozszerzyła się na północne Włochy – a obecnie obejmuje już całe Włochy. Podobna blokada może wkrótce zostać przyjęta również przez Francję oraz inne europejskie państwa.

Ta atmosfera paniki i strachu – przewyższa wszelkie poczucie rzeczywistości, bo prawda nie ma znaczenia. Ludzie nie mogą myśleć o tym, co może się za tym kryć. Nikt Ci nie wierzy, kiedy mówisz o wydarzeniu “Event 201” – symulacji koronawirusa, Igrzyskach Wojskowych w Wuhan, które zakończyły się 7 sierpnia, laboratorium wojny biologicznej o wysokim poziomie bezpieczeństwa w Fort Detrick w stanie Maryland…. to, co w pewnym momencie mogło być dla wielu otwierające oczy, dziś jest czystą teorią spiskową. Potężna jest bowiem siła propagandy. Jest to potęga destabilizująca kraje i ludzi, niszcząca gospodarki i stwarzająca trudności dla ludzi, którzy mogą stracić pracę.

Wskaźnik śmiertelności we Włoszech jest prawie dwukrotnie wyższy niż w Iranie i prawie dziesięciokrotnie wyższy niż przeciętnie w Europie. Czy te rozbieżności są wynikiem błędów w ustaleniu wiarygodnych danych dotyczących „infekcji”?

Czy to możliwe, że wśród zgonów we Włoszech na koronawirusa zaliczane były również ofiary grypy, ponieważ dotknięte nią ofiary to głównie osoby starsze z chorobami układu oddechowego. Poza tym objawy koronawirusa i zwykłej grypy są bardzo podobne, ale nikt tego nie kwestionuje.

Może nie wszystkie szczepy koronawirusa pochodzą z tego samego laboratorium. Na Ukrainie znajduje się około 5 amerykańskich laboratoriów zajmujących się wojną biologiczną o wysokim stopniu bezpieczeństwa. Regularnie testują tam nowe wirusy na populacji – ale kiedy w otoczeniu laboratoriów wybuchają dziwne choroby, nikt nie może o tym mówić. Coś podobnego dzieje się w Gruzji, gdzie jest jeszcze więcej laboratoriów wojny biologicznej Pentagonu / CIA, gdzie również wybuchają nowe i dziwne choroby.

Wszystko to sprawia, że ​​złożony obraz jest jeszcze bardziej skomplikowany. Najważniejsze jest to, że ten wielki szum nastawiony jest na zysk i natychmiastowe korzyści z cierpienia ludzi. 

W rzeczywistości możemy być dopiero na początku etapu wdrażania ID2020 – które obejmuje przymusowe szczepienia, redukcję populacji i całkowitą cyfrową kontrolę wszystkich ludzi – na drodze do Nowego Porządku Świata i globalnej hegemonii finansowej.

Na horyzoncie pełnym ciemnych chmur jest jednak widoczna iskierka nadziei, która w cudowny sposób mogłaby dać przebudzenie świadomości masy krytycznej i położenie temu kres. Mamy duchową zdolność porzucenia tej katastrofalnej drogi, którą nam odgórnie narzucają (noszenie masek, dystans społeczny, szczepienia, paszporty szczepień). Jesteśmy żywymi istotami, które powinny żyć w solidarności, współczuciu i miłości do siebie nawzajem i do naszego społeczeństwa. To może być jedyny sposób na przełamanie impasu i powstrzymanie szykowanej nam zagłady.

Polecam również artykuł: “Technokracja i Wielki Reset.”

Źródło: https://www.globalresearch.ca/coronavirus-causes-effects-real-danger-agenda-id2020/5706153

Zarejestruj się tutaj, dowiedz się więcej i skorzystaj z wielu zalet. 
Rejestr
acja do niczego nie zobowiązuje!

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x