Menu

Analiza VAERS ujawnia, że CDC i FDA zatuszowały setki poważnych niepożądanych zdarzeń związanych ze szczepionkami przeciw COVID

25 listopada, 2021 - Szczepionki
Analiza VAERS ujawnia, że CDC i FDA zatuszowały setki poważnych niepożądanych zdarzeń związanych ze szczepionkami przeciw COVID

Naukowiec Albert Benavides przeprowadził analizę danych w systemie zgłaszania niepożądanych zdarzeń poszczepiennych (VAERS), który jest utrzymywany przez Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) oraz Agencję ds. Żywności i Leków (FDA). Odkrył, że istnieją setki poważnych zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepionkami na koronawirusa (COVID-19), które te dwie agencje federalne ukrywają przed opinią publiczną.

Ponad 200 różnych objawów, jeśli można w to uwierzyć, zostało całkowicie zamiecionych pod dywan zarówno przez CDC, jak i FDA, które nadal twierdzą, że szczepionki są “bezpieczne i skuteczne”.

Wszystkie 200 z tych poważnych działań niepożądanych występuje znacznie częściej niż zapalenie mięśnia sercowego. Jest to choroba serca, która wybucha szczególnie wśród młodych ludzi, którzy przyjmują szczepienie w posłuszeństwie do rządu i ich lokalnych rad szkolnych.

Szczepionki przeciw COVID powodują więcej niepożądanych zdarzeń niż wszystkie pozostałe 70 szczepionek wymuszanych u dzieci

Szpitale w całej Ameryce są obecnie zalewane pacjentami z obrażeniami poszczepiennymi, z których wielu to dzieci, a nawet niemowlęta, cierpiące z powodu tych niepożądanych zdarzeń ukrywanych przed opinią publiczną przez CDC i FDA.

Rodzice na całym świecie zastanawiają się, co się stało, ponieważ media-farmacja-rząd twierdzą, że te zastrzyki są w zasadzie tym samym, co witaminy, jeśli chodzi o zwiększanie odporności.

Prawda jest oczywiście taka, że te chemiczne fiolki zabijają ludzi albo powoli, albo szybko, w zależności od osoby. Z czasem ujawnią się pełne skutki tego iniekcyjnego ludobójstwa, ale wtedy będzie już o wiele za późno, by cokolwiek z tym zrobić.

Kolejną małą ciekawostką odkrytą w analizie Benavidsa jest fakt, że zastrzyki przeciw COVID powodują więcej niepożądanych zdarzeń niż wszystkie inne ponad 70 zastrzyków, które zostały uwzględnione w rządowym protokole śledzenia od czasu uruchomienia programu 30 lat temu.

Oznacza to, że  szczepionki przeciwko COVID są zdecydowanie najbardziej śmiercionośnymi „szczepionkami”, jakie kiedykolwiek trafiły na rynek.

„To oszałamiająca statystyka, nikt nie może temu zaprzeczyć, ale nikogo w społeczności medycznej głównego nurtu (ani w mediach głównego nurtu) nie wydaje się to obchodzić” – zauważył Kirsch.

Podsumowując, szczepionki przeciwko chińskiemu wirusowi są 800 razy bardziej śmiercionośne niż szczepionka przeciwko ospie, która była poprzednim rekordzistą. Szczepienia przeciwko COVID zabiły już co najmniej 150 000 Amerykanów, a niezliczoną ilość osób trwale okaleczyły.

Z analizy wynika również, że szczepienia zabiły więcej osób niż uratowały” – dodał Kirsch. „Więc„ ratujemy ”mniej niż 10 000 istnień ludzkich kosztem ponad 150 000 zgonów. Krótko mówiąc, zabijamy 15 osób, aby uratować 1. To niewiarygodnie głupie”.

Kirsch i jego zespół próbowali spotkać się z urzędnikami reżimu Bidena, aby omówić te obciążające dane, ale jak dotąd im odmówili.

„Oni w zasadzie nie chcą słyszeć prawdy” – powiedział Kirsch. „Zamiast tego skupiają się na deplatformowaniu i cenzurowaniu nas, które są technikami skutecznymi, gdy dane nie działają na twoją korzyść”.

Polecam również artykuł: “Zakrzepica – przywracanie zdrowia na podstawie badań naukowych.”

Źródło: https://www.greenmedinfo.com/blog/vaers-analysis-exposes-cdc-fda-covering-hundreds-serious-adverse-events-associate

Zarejestruj się tutaj, dowiedz się więcej i skorzystaj z wielu zalet. 
Rejestracja do niczego nie zobowiązu
je!

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x