Menu

Nowe badanie – szczepionki przeciwko COVID-19 powodują zapalenie mięśnia sercowego

21 sierpnia, 2022 - Szczepionki, Uncategorized
Nowe badanie – szczepionki przeciwko COVID-19 powodują zapalenie mięśnia sercowego

Zespół naukowców z amerykańskiego Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) opublikował badanie w Journal of the American Medical Association (JAMA), które dowodzi, że “szczepionki” przeciwko Covid-19 powodują zapalenie mięśnia sercowego – i to w tempie znacznie wyższym niż pokazują oficjalne bazy danych.

Artykuł zatytułowany “Przypadki zapalenia mięśnia sercowego zgłoszone po szczepieniu COVID-19 opartym na mRNA w USA od grudnia 2020 r. do sierpnia 2021 r.”, zawiera kluczowy akapit, który mówi nam wszystko, co musimy wiedzieć o dokładności systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek (VAERS):

“Ponadto, jako system pasywny, dane VAERS są narażone na błędy w raportowaniu w tym sensie, że możliwe jest zarówno niedoszacowanie, jak i przeszacowanie. Biorąc pod uwagę wysoki wskaźnik weryfikacji zgłoszeń zapalenia mięśnia sercowego do VAERS po szczepieniu COVID-19 opartym na mRNA, niedoszacowanie jest bardziej prawdopodobne. Dlatego rzeczywiste wskaźniki zapalenia mięśnia sercowego na milion dawek szczepionki są prawdopodobnie wyższe niż szacowane.”

Należy pamiętać, że to naukowcy CDC przyznają, że VAERS jest dotknięty poważnym czynnikiem zaniżania zgłoszeń. I mimo, że dorzucili również słowo “nadmierne raportowanie”, w rzeczywistości nie ma żadnych dowodów naukowych na poparcie tego poglądu.

“Nie mogę nawet zrozumieć, w jaki sposób VAERS może być zawyżony, ponieważ system powinien eliminować duplikaty, chyba że istnieje błąd” – pisze niezależny badacz Steve Kirsch.

“Ale kluczową rzeczą jest to, że nie zrobili absolutnie nic, aby spróbować określić ilościowo wskaźnik zaniżania raportów”.

Współczynnik niedostatecznego zgłaszania w VAERS zapalenia mięśnia sercowego wywołanego szczepionką Covid wynosi co najmniej 100, twierdzi Kirsch

Według Kirscha, ci naukowcy CDC doskonale wiedzą, jak oszacować wskaźnik zaniżania raportów. Jeden z jego autorów, dr John Su, napisał prace o tym o tym, jak to zrobić w listopadzie 2020 r., zatytułowaną “Wrażliwość raportowania systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek (VAERS) dla wstrząsu anafilatycznego i zespołu Guillaina-Barre’go”.

Su i współpracownicy mogli z łatwością zastosować tę samą metodologię w swoim najnowszym artykule na temat szczepionek covidowych i wstrząsu anafilaktycznego, ale z jakiegoś powodu zdecydowali się tego nie robić. Powodem, jak mówi Kirsch, jest to, że “nie chcą nikomu powiedzieć, jak poważna jest to sprawa”.

“Więc celowo pomijają oszacowanie minimalnego wskaźnika zaniżania raportów (obliczony przy użyciu najpoważniejszych zdarzeń, które zgodnie z oczekiwaniami byłyby zawsze zgłaszane) i pozostawiają to jako ćwiczenie dla czytelnika” – pisze.

Kirsch dokonał własnych obliczeń minimalnego wskaźnika zaniżania raportów pokazując, że minimalnie liczba ta wynosi 41. W rzeczywistości jednak wynosi raczej 100 lub więcej, przy czym 100 to ostrożny szacunek.

“To dość wysoki poziom” – mówi Kirsch. “To jest nieakceptowalnie wysokie. Dlatego właśnie nigdy nie stosują minimalnego wskaźnika zaniżania raportów. Ponieważ zdyskwalifikowałoby to szczepionkę“.

Nawiasem mówiąc, kiedy mówimy o minimalnym wskaźniku zaniżania raportów wynoszącym 100, oznacza to, że jedna na 100 osób, która otrzymała zastrzyk, rozwija objawy zapalenia mięśnia sercowego. To zdumiewająco wysoka liczba, zwłaszcza w porównaniu z oficjalnymi danymi rządowymi.

“Rzeczywiste dane są ukryte przed wzrokiem wszystkich” – mówi Kirsch. “Nie widziałem jeszcze ani jednej szkoły, która publikowałaby swoje przypadki zapalenia mięśnia sercowego”.

“Jedynym sposobem, w jaki można się o tymdowiedzieć, jest rozmowa rodziców z rodzicami. Rząd nie chce, by ktokolwiek znał prawdziwe liczby z oczywistych powodów: zabiłby program szczepionkowy, gdyby ludzie poznali prawdę. Więc wszyscy milczą i trzeba mieć naprawdę dużo szczęścia, żeby w ogóle otrzymać jakiekolwiek dane.”

Kirsch wskazuje na szkołę Monte Vista Christiana (MVCS) jako przykład. Tam zgłoszono cztery przypadki zapalenia mięśnia sercowego po szczepieniu. Przy 800 uczniach, z których mniej więcej połowa to chłopcy i mniej więcej połowa była zaszczepiona, wydaje się to uzasadniać minimalny wskaźnik zaniżania raportów równy 100 dla poszczepiennego zapalenia mięśnia sercowego.

Polecam również artykuł: “Przewodnik po detoksykacji białka kolczastego.”

Źródło: https://naturalnews.com/2022-02-22-covid-vaccines-myocarditis-cdc-corruption-jama-study.html

Spread the love

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x