Menu

Petycja o dostęp do zdrowia naturalnego, podpisana przez ludzi z 18 krajów: Przyłącz się do nich!

11 września, 2020 - Zdrowie naturalne
Petycja o dostęp do zdrowia naturalnego, podpisana przez ludzi z 18 krajów: Przyłącz się do nich!

Petycja organizacji Dr. Ratha wzywająca do tego, aby wolny dostęp do naturalnego zdrowia stał się prawem człowieka, została podpisana przez ludzi z 18 krajów na 5 kontynentach. Petycja zapoczątkowana przez dr Matthiasa Ratha i dr Aleksandrę Niedzwiecki w lipcu 2020 r. przedstawia naszą wizję “Zdrowia dla wszystkich“. W tych przełomowych czasach, w których obecnie żyjemy, wzywamy Państwa do podpisania tej ważnej petycji i podzielenia się nią tak szeroko, jak to jest tylko możliwe. Od niej zależy zdrowie i życie milionów ludzi na całym świecie, zarówno dziś, jak i przyszłych pokoleń!

Petycja ta opiera się na odkryciach dr Ratha i badaniach przeprowadzonych w Instytucie Badawczym dr Ratha pod kierownictwem dr Niedzwieckiego. W oparciu o ich prace z wykorzystaniem witamin, minerałów, aminokwasów i innych mikroelementów, możliwa jest obecnie realizacja prawdziwie doniosłych celów medycznych – takich jak zapobieganie chorobom serca i kontrola nowotworów. Rewolucyjna koncepcja Medycyny Komórkowej dr Ratha ujawniła, że główną przyczyną tych i innych chorób przewlekłych jest długotrwały niedobór niezbędnych mikroskładników odżywczych.

Ostatnie badania przeprowadzone w instytucie wykazały również, że określone mikroelementy mogą blokować interakcję pomiędzy punktem wiążącym koronawirusa a jego “portem wejścia” na komórki ludzkiego ciała. Zastosowana w tym pionierskim badaniu kombinacja mikroelementów skutecznie konkuruje z każdą szczepionką – ale bez nieobliczalnych zagrożeń dla zdrowia. Jeżeli zostanie ona włączona do polityki zdrowia publicznego, podejście to zapewni skuteczną i bezpieczną strategię zwalczania koronawirusa.

Zagrożenia ze strony przemysłu farmaceutycznego

Podczas gdy świat znajduje się w zasięgu wzroku, w którym to liczba zgonów spowodowanych chorobami przewlekłymi i pandemiami może zostać zredukowana do ułamka obecnej liczby zachorowań, zagraża to sprzedaży bilionów dolarów rocznie opatentowanych przez przemysł farmaceutyczny leków i szczepionek. Istnieją dwie główne przyczyny tego stanu rzeczy. Po pierwsze, ponieważ witaminy i inne niezbędne mikroelementy znajdują się w przyrodzie, więc nie mozna ich opatentować, a po drugie, są one ukierunkowane do uzupełniania niedoborów składników odżywczych, które są główną przyczyną chorób.

Z drugiej strony, leki są celowo zaprojektowane, aby leczyć tylko objawy chorób. Nie tylko nie leczą one pierwotnych przyczyn chorób, ale także wywołują skutki uboczne, które wymagają od pacjentów leczenia dodatkowymi lekami. Nie jest przesadą stwierdzenie, że ten model “biznesu z chorób” był zasadniczo licencją na drukowanie pieniędzy dla przemysłu farmaceutycznego.

W związku z tym, że dla przemysłu farmaceutycznego mikroelementy stanowią obecnie duże zagrożenie dla jego przyszłych zysków, przemysł ten rozpoczął ogólnoświatową kampanię mającą na celu zakazanie swobodnego dostępu do terapii naturalnych opartych na podstawach naukowych oraz zakazanie informowania o ich stosowaniu. Na całym świecie jego udziałowcy lobbują wśród polityków, aby wprowadzić w życie te drakońskie posunięcia w prawie.

Duże firmy z sektora mediów społecznościowych i technologii otwarcie popierają takie zakazy. Dyrektor generalna YouTube – Susan Wojcicki oświadczyła w CNN, że filmy, które zalecają ludziom przyjmowanie witaminy C lub są sprzeczne z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia dotyczącymi koronaawirusa, zostaną usunięte z platformy jej firmy. Inne firmy z sektora mediów społecznościowych podejmują podobne działania – niektóre wpisy są opatrzone znakami ostrzegawczymi, a inne są usuwane. Konsekwencje takich zakazów stanowią zagrożenie dla zdrowia i życia milionów ludzi na całym świecie.

Teraz jest czas, aby wstać i podnieść głos!

W całej historii naszej organizacji nie było takiej kampanii, która byłaby ważniejsza od tej petycji. Stoimy na skraju świata, w którym naturalne podejście do profilaktyki zdrowotnej może stać się prawem człowieka. Choć nauka już istnieje, by wspierać taki system opieki zdrowotnej, to sama w sobie nie wystarczy. Jeżeli chcecie Państwo przyczynić się do stworzenia świata, w którym naturalne podejście do profilaktyki zdrowotnej może stać się prawem człowieka, to teraz jest czas, aby wstać i podnieść głos!

Podpisując petycję, pomagasz utorować drogę do stworzenia zdrowszego świata. Ale co jeszcze możecie zrobić? Możliwości obejmują uczenie się, jak optymalizować swoje zdrowie za pomocą odpowiednich mikroelementów, stanie się naturalnym pedagogiem zdrowia w swoim regionie, aktywność polityczną i informowanie ludzi o podłożu obecnego kryzysu koronawirusowego oraz dzielenie się informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej tak szeroko, jak to tylko możliwe np. z przyjaciółmi, rodziną i kolegami z pracy.

Źródło: https://www.dr-rath-foundation.org/2020/09/petition-for-natural-health-to-become-human-right-signed-by-people-from-18-countries-join-them

Swobodny dostęp do zdrowia naturalnego musi stać się prawem człowieka!

Wraz ze złożeniem mojego podpisu domagam się od mojego własnego rządu oraz rządów wszystkich krajów świata:

Zarejestruj się tutaj, dowiedz się więcej i skorzystaj z wielu zalet. 
Rejestr
acja do niczego nie zobowiązuje!

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments
Ewa Stolarz
Ewa Stolarz
2 lat temu

Podpisuje petycje

1
0
Would love your thoughts, please comment.x