Menu

Kampania “Zdrowie dla Wszystkich”

12 września, 2020 - Zdrowie naturalne
Kampania “Zdrowie dla Wszystkich”

Nasza darmowa kampania “Zdrowie dla Wszystkich” zmierza do wyeliminowania chorób przy użyciu naukowo udowodnionych naturalnych metod ochrony zdrowia. Promowanie przełomowej koncepcji Medycyny Komórkowej dr Matthiasa Ratha – że długotrwały niedobór witamin, minerałów i innych niezbędnych mikroelementów odżywczych jest główną przyczyną chorób przewlekłych – ma kluczowe znaczenie dla tej kampanii.

W oparciu o naturalne badania nad zdrowiem w dziedzinie medycyny żywieniowej i komórkowej można już stwierdzić, że choroby układu krążenia, nowotwory, cukrzyca i inne choroby przewlekłe mogą być w dużym stopniu wyeliminowane w przyszłych pokoleniach. Obecnie jednak badania te są zwalczane przez przemysł farmaceutyczny, który postrzega je jako zagrożenie dla swojej działalności gospodarczej, wartej biliony dolarów rocznie, w zakresie opatentowanych leków chemicznych.

W następnej generacji dążymy do tego, aby choroby przewlekłe zostały zredukowane do ułamka ich obecnej zachorowalności. Naszym ostatecznym celem jest ich wyeliminowanie. Osiągnięcie tego celu będzie wymagało zmiany ukierunkowania krajowych systemów opieki zdrowotnej z interwencji na profilaktykę. Oznacza to zapobieganie i korygowanie wadliwego funkcjonowania organizmu ludzkiego przed rozwojem chorób. Zapewnienie diety bogatej w mikroelementy i zapobieganie niedoborom mikroelementów jest niezbędne do osiągnięcia tego celu.

W całej naszej pracy na rzecz zdrowia dla wszystkich edukacja odgrywa szczególnie istotną rolę. Jesteśmy aktywnie zaangażowani w promowanie naturalnych programów edukacji zdrowotnej na kilku kontynentach, w tym również w szkołach. Zdjęcie na górze tej strony przedstawia lekcję naturalnej edukacji zdrowotnej odbywającą się w szkole w Ugandzie w Afryce.

W ciągu najbliższych dziesięcioleci, eliminując choroby przewlekłe przy użyciu naukowo udowodnionych naturalnych metod leczenia, rządy będą mogły ocalić miliony istnień ludzkich i oszczędzić biliony dolarów na pokrycie kosztów opieki zdrowotnej.

Zapisz się do naszego newslettera

Polecam również artykuł: “Petycja o dostęp do zdrowia naturalnego, podpisana przez ludzi z 18 krajów: Przyłącz się do nich!

Źródło: https://www.movement-of-life.org/free-health-for-all

Swobodny dostęp do zdrowia naturalnego musi stać się prawem człowieka!

Wraz ze złożeniem mojego podpisu domagam się od mojego własnego rządu oraz rządów wszystkich krajów świata:

Zarejestruj się tutaj, dowiedz się więcej i skorzystaj z wielu zalet. 
Rejestr
acja do niczego nie zobowiązuje!

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
WHO: w najbliższym czasie nie będzie powrotu do normalności | Medycyna Komórkowa
2 miesięcy temu

[…] Będzie to ważny krok przygotowawczy w kierunku osiągnięcia celu, jakim jest “Zdrowie dla Wszystkich” na całym […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x