Menu

WHO: w najbliższym czasie nie będzie powrotu do normalności

13 września, 2020 - WHO
WHO: w najbliższym czasie nie będzie powrotu do normalności

“Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ostrzegła, że w najbliższym czasie nie będzie powrotu do normalności, twierdząc, że zbyt wiele krajów boryka się z problemem pandemii koronaawirusa”

Większość krajów w dużej mierze opiera swoje decyzje polityczne na poradach dostarczanych przez WHO. Możemy więc zapytać, skąd tak naprawdę pochodzą porady WHO.

Faktem jest, że interesy biznesowe zapewniają obecnie WHO więcej środków finansowych niż te zapewniane przez kraje. Na czele tych interesów stoi Fundacja Billa i Melindy Gates, która jest obecnie drugim największym fundatorem WHO po rządzie Stanów Zjednoczonych. Międzynarodowy przemysł farmaceutyczny i chemiczny oraz ich inwestorzy również zajmują ważne miejsce na listach darczyńców WHO. Wśród innych kluczowych darczyńców znalazły się banki, prywatne fundacje związane z przemysłem farmaceutycznym oraz George Sorosa Fundacja Społeczeństwa Otwartego.

Ze względu na dużą zależność od takich darczyńców, WHO nie ma już żadnej niezależności w dziedzinie zdrowia. Wymieniwszy swoją wiarygodność naukową na finansowanie ze strony przedsiębiorstw, nie można ufać jej doradztwu w zakresie zwalczania “pandemii” koronawirusa – i w rzeczy samej, w zakresie chorób w ogóle.

Nic więc dziwnego, że prezydent Trump ogłosił niedawno zakończenie stosunków Stanów Zjednoczonych z WHO. Sprzedawszy się wielomiliardowym interesom specjalnym, WHO pokazała, że jest całkowicie niereformowalna.

Ostatecznie WHO musi zostać rozbita i zastąpiona nowym, prawdziwie niezależnym, globalnym organem, którego zadaniem będzie utworzenie naturalnego zdrowia prewencyjnego. Będzie to ważny krok przygotowawczy w kierunku osiągnięcia celu, jakim jest “Zdrowie dla Wszystkich” na całym świecie.

Polecam również artykuł: “WHO: Fundacja Gatesów drugim największym fundatorem, po rządzie USA.”

Źródło: https://www.dr-rath-foundation.org/2020/07/world-health-organization-says-no-return-to-normality-for-foreseeable-future

Swobodny dostęp do zdrowia naturalnego musi stać się prawem człowieka!

Wraz ze złożeniem mojego podpisu domagam się od mojego własnego rządu oraz rządów wszystkich krajów świata:

Zarejestruj się tutaj, dowiedz się więcej i skorzystaj z wielu zalet. 
Rejestr
acja do niczego nie zobowiązuje!

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x