Menu

Trzęsienie ziemi w polityce zdrowotnej 

22 stycznia, 2023 - Szczepionki
Trzęsienie ziemi w polityce zdrowotnej 

Czy nie zdziwi Was, że po trzech latach koronawirusowej histerii, obowiązkowych szczepień, zamykania szkół, paraliżu życia publicznego i ograniczania podstawowych praw, nagle – od połowy grudnia 2022 roku – dokonuje się niewyobrażalny dotąd zwrot o 180 stopni: 

Wszystko to oczywiście nie jest przypadkiem. 1 stycznia 2023 roku w Wall Street Journal pojawił się alarmujący artykuł, nawiązujący do badania opublikowanego w wiodącym czasopiśmie naukowym Nature 19 grudnia 2022 roku. Główne przesłanie: szczepionki RNA promują eksplozję mutacji koronawirusów – u osób szczepionych. A więc wychodzi szydło z worka: COVID stał się pandemią szczepionych. W milionach zaszczepionych ludzi tyka teraz “biologiczna bomba zegarowa” – Eldorado dla przyszłych rynków przemysłu farmaceutycznego, Waterloo dla tych wszystkich polityków, którzy narzucali milionom ludzi bezpodstawne hasła tego przemysłu nawołujące do szczepień.

To, że artykuł ten pojawił się w Wall Street Journal, najważniejszej gazecie biznesowej na świecie, również nie jest przypadkiem. Stało się to zaledwie dwa tygodnie po tym, jak ta sama gazeta miała odwagę opublikować jedyną naukowo udowodnioną – i pozbawioną skutków ubocznych – alternatywę dla oczywistej zbrodni szczepionkowej przemysłu farmaceutycznego: Opatentowane połączenie naturalnych mikroelementów, opracowane w Instytucie Badawczym Dr Ratha.

Polityczne konsekwencje tego obecnego rozwoju sytuacji nie są jeszcze w ogóle możliwe do przewidzenia. Publiczne odwroty i rezygnacje czołowych bohaterów spektaklu szczepień są oczywiście desperacką próbą uniknięcia odpowiedzialności prawnej za tę katastrofę.  Szczególnie dotknięty nadchodzącą falą pozwów jest rząd niemiecki – a więc i niemiecki podatnik. Przejmując gwarancje na roszczenia regresowe dla najszerzej rozpowszechnionych na świecie szczepionek RNA, np. firmy BioNTech/Pfizer, Berlin oddał przyszłość ekonomiczną całych pokoleń na łaskę grupy farmaceutycznych kuglarzy, którzy objechali kraj z niemożliwym do obrony hasłem “Szczepionki RNA chronią przed COVID”.

W obliczu widocznego bankructwa trzyletniej koronawirusowej polityki, politykom tym pozostało niewiele opcji, by przykryć swoją porażkę. Jedną z takich desperackich opcji jest próba prawnego zakazu terapii mikroelementami – a więc jedynej bezpiecznej alternatywy dla zbrodni, jaką jest szczepionka RNA. Drugą złowrogą opcją jest próba zatuszowania przestępstw farmaceutycznych, które teraz stały się oczywiste w kontekście ewentualnego stanu wojennego.

Wszyscy jesteśmy wezwani do przekazania tej analizy jak największej liczbie osób. Naszym hasłem na ten rok – bardziej niż kiedykolwiek – musi być “Zdrowie i pokój zamiast chorób i wojny!

Zapisz się do naszego newslettera

Zarejestruj się tutaj, dowiedz się więcej i skorzystaj z wielu zalet. 
Rejestracja do niczego nie zobowiązuje!

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x