Menu

Pierwsza na świecie opatentowana technologia zdrowotna, która w naturalny sposób chroni wzrost zdrowych komórek

25 stycznia, 2023 - Nowotwór
Pierwsza na świecie opatentowana technologia zdrowotna, która w naturalny sposób chroni wzrost zdrowych komórek

Nowotwory są wiodącą przyczyną zgonów na świecie, odpowiadając za blisko 10 milionów zgonów w skali globalnej w 2020 roku. Pandemia nowotworów wciąż rośnie, a najczęściej dotkniętymi narządami są piersi, płuca, okrężnica i prostata.

W zdrowych tkankach zastępowanie starych komórek przez wzrost nowych jest precyzyjnie regulowane. Dzięki temu całkowita liczba komórek w naszym organizmie i narządach pozostaje zasadniczo niezmienna. W nowotworach ta ścisła regulacja zostaje utracona. Mutacje w oprogramowaniu DNA danej komórki powodują, że staje się ona nieśmiertelna i prowadzą do jej nieustannego namnażania, tworząc guzy.

Komórki nowotworowe rozprzestrzeniają się na sąsiadujące tkanki i – poprzez układ krwionośny i limfatyczny – rozprzestrzeniają się ostatecznie do innych części organizmu – ten proces nazywany jest przerzutami lub metastazą. Większość pacjentów chorych na raka nie umiera z powodu pierwotnych guzów, lecz raczej w trakcie stadium przerzutowego choroby. Dlatego też hamowanie rozprzestrzeniania się komórek nowotworowych jest głównym celem w walce z rakiem.

Medycyna konwencjonalna w dużej mierze ogranicza się do leczenia objawów raka. Leczenie to obejmuje zwykle chirurgiczne usunięcie guza, a następnie próbę zabicia migrujących komórek nowotworowych za pomocą promieniowania (radioterapia) i/lub toksycznych substancji chemicznych (chemioterapia). Obie te metody zabijają nie tylko komórki nowotworowe, ale także zdrowe komórki, w szczególności szybko dzielące się komórki odpornościowe. Te niezwykle toksyczne terapie mogą powodować uszkodzenia narządów, upośledzać obronę immunologiczną i wyzwalać nowe nowotwory.

Konwencjonalne terapie nie zajmują się nieprawidłowościami komórkowymi leżącymi u podstaw procesu nowotworowego, co skutkuje, iż po ponad stu latach badań farmaceutycznych, choroba nowotworowa nadal występuje w pandemicznych ilościach.

Nasze nowoczesne zrozumienie komórkowych przyczyn raka obejmuje stosowanie naturalnych związków, które mogą korygować i regulować procesy biologiczne w komórkach nowotworowych bez uszkadzania zdrowych komórek. Jednym z kluczowych celów tej metody jest naturalne zablokowanie samego mechanizmu, który wszystkie komórki rakowe wykorzystują do rozprzestrzeniania się w organizmie.

Podczas gdy rak może być spowodowany przez wiele czynników, jego wzrost i rozprzestrzenianie się w organizmie obejmuje takie same mechanizmy chorobowe. Ekspansja komórek nowotworowych do otaczających tkanek (inwazja), jak również ich przerzutowe rozprzestrzenianie się wymaga procesu trawienia tkanki łącznej.

Dlatego wszystkie komórki nowotworowe wytwarzają biologiczne „nożyce” (enzymy), które torują im drogę do migracji po organizmie. Im więcej tych enzymów produkuje komórka nowotworowa, tym bardziej agresywny (złośliwy) jest nowotwór i tym krótsza długość życia pacjenta.

Możliwość naturalnej kontroli rozprzestrzeniania się komórek nowotworowych została właśnie oficjalnie potwierdzona!

Fragment wypowiedzi uznanych przez Urząd Patentowy:

Mieszanka mikroelementów “do stosowania w leczeniu choroby nowotworowej (raka) u ludzi”.

Nasz Instytut Badawczy przebadał różne mikroelementy i ich połączenia pod kątem ich skuteczności w blokowaniu różnych procesów wzrostu i rozprzestrzeniania się komórek nowotworowych. Wynikiem tej obszernej serii badań jest pierwsza opatentowana “metoda leczenia chorób nowotworowych” oparta wyłącznie na substancjach naturalnych.  

Mikroskładniki zawarte w opatentowanej formule to m. in.: 

Skuteczność tej naturalnej technologii zdrowotnej została potwierdzona na ponad 55 typach ludzkich komórek rakowych. Co więcej, nasze badania zidentyfikowały kluczowe mechanizmy nowotworowe, które mogą być jednocześnie hamowane na poziomie komórkowym przez te mikroelementy, w tym:

  1. Zahamowanie namnażania się komórek nowotworowych.
  2. Zahamowanie wzrostu guza nowotworowego.
  3. Hamowanie inwazyjnego i przerzutowego rozprzestrzeniania się komórek nowotworowych.
  4. Hamowanie nadmiernego wzrostu nowych naczyń krwionośnych dostarczających krew do rosnącego guza (angiogeneza).
  5. Indukowanie selektywnej śmierci komórek nowotworowych, przy jednoczesnym pozostawieniu zdrowych komórek bez zmian poprzez wywołanie „programu samobójczego” wewnątrz komórek nowotworowych (apoptoza).

Nasza opatentowana formuła mikroelementów była w stanie zahamować wszystkie kluczowe procesy biologiczne zaangażowane w rozwój i rozprzestrzenianie się komórek rakowych – naturalnie i bez skutków ubocznych!

Kombinacje mikroelementów pomagają chronić zdrowy wzrost komórek

Wykres 1 i 2: Opatentowana kombinacja mikroelementów może hamować wzrost (proliferację) różnych typów ludzkich komórek rakowych. Wykres 1: komórki raka piersi;  2: komórki raka prostaty. EGCG = ekstrakt z zielonej herbaty galusan epigallokatechiny, kwas askorbinowy = witamina C.

Badania

Rak piersi

Witamina C hamuje wzrost i przerzuty komórek raka piersi

Witamina C zmniejsza śmiertelność wśród kobiet z rakiem piersi

Połączenie mikroelementów ma hamujący wpływ na rozwój raka piersi

Rak prostaty

Kombinacja mikroelementów ma hamujący wpływ na wzrost komórek raka prostaty

Połączenie mikroelementów ma hamujący wpływ na ekspresję komórek raka prostaty

Polifenole mają korzystne działanie w raku prostaty

Kombinacja mikroelementów hamuje wzrost guzów w prostacie

Rak płuc

Kwercetyna hamuje proliferację komórek raka płuc

Kombinacja mikroelementów hamuje rozwój komórek raka płuc

Rak jelita grubego

Ekstrakt z zielonej herbaty i inne polifenole hamują rozwój raka jelita grubego związanego z zapaleniem

Suplementacja kombinacją mikroelementów hamuje wzrost komórek nowotworowych w jelitach

Połączenie mikroelementów ma pozytywny wpływ na hamowanie wzrostu komórek raka okrężnicy

Kombinacja mikroelementów skuteczna w raku okrężnicy, trzustki i wątroby

Badania ogólne rak

Połączenie mikroelementów ma pozytywny wpływ na komórki nowotworowe

Połączenie mikroelementów hamuje wzrost komórek nowotworowych w kilku wariantach raka

Polifenole i kombinacje z innymi mikroelementami skuteczne w hamowaniu rozwoju i progresji nowotworów

Zapisz się do naszego newslettera

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x