Menu

Aktywacja szyszynki sposobem odzyskania świadomości i wolności

19 września, 2020 - Szyszynka
Aktywacja szyszynki sposobem odzyskania świadomości i wolności

Aktywacja szyszynki może być kluczem do przezwyciężenia globalnej konspiracji i odzyskania naszych nadludzkich zdolności.

Od czasu kulminacji Kalendarza Majów 21 grudnia 2012 r. wiele osób zastanawiało się, co przyniesie przyszłość. Czy rozwinie się NWO (Nowy Porządek Świata) i wprowadzona zostanie dyktatura i tyrania? A może ludzkość odeprze się przeciwko tyranii i odzyska jej moc?  Jeśli mamy przywrócić światu pokój i wolność, musimy skupić się na tym, co chcemy stworzyć, bo stary system upada i grozi nam utworzenie globalnego NWO. Pamiętajmy, że kreacja jest potężniejsza niż opór. Stworzenie nowego systemu, który sprawi, że stary stanie się przestarzałym, jest o wiele potężniejsze niż walka z nim.

Zwapnienie szyszynki

Szyszynka jest gruczołem dokrewnym odpowiedzialnym za produkcję serotoniny, melatoniny i przekaźników neuronów, które wpływają na cykle snu i czuwania oraz rozwój seksualny. Ponadto rządzi twoją intuicją i percepcją, dlatego jest tak bardzo istotna.

Niestety, u większości z nas szyszynka skurczyła się, zanikła i została zdezaktywowana – głównie z powodu spisku NWO mającego na celu ogłupienie populacji i odebranie jej wiedzy i świadomości, dzięki czemu można ją lepiej kontrolować. Osiągnięto to w dużej mierze poprzez wprowadzenie fluoru do wody pitnej i past do zębów, dzięki propagandzie medialnej, że fluor posiada właściwości zdrowotne na nasze zęby. Jednak tak naprawdę ma on właściwości szkodliwe na nasze zęby, jest czynnikiem rakotwórczym i odkłada się w szyszynce, przyczyniając się do jej zwapnienia. 

Destrukcyjny wpływ na szyszynkę ma również aluminium i glifosat. Aluminium obecne jest w wielu produktach, takich jak dezodoranty i opakowania do żywności oraz w szczepionkach, gdzie działa jako adiuwant zwiększający odpowiedź immunologiczną organizmu. Glifosat natomiast występuje w produkcie RoundUp firmy Bayer / Monsanto, który jest obficie rozpylany na uprawach GMO i został strasznie rozpowszechniony na całym świecie.

Szkodliwy wpływ tych trzech wyżej wymienionych trucizn nasila się, gdy jesteśmy narażeni na promieniowanie elektromagnetyczne EMF, w szczególności Wi-Fi w zakresie technologii 5G: 2-5 GHz. Pole elektromagnetyczne umożliwia tym truciznom przekroczyć barierę krew-mózg i dezaktywować szyszynkę.

Słowa Ewangelii według świętego Mateusza

Światłem ciała jest oko. Jeśli więc twoje oko jest zdrowe, całe twoje ciało będzie w świetle. Lecz jeśli twoje oko jest chore, całe twoje ciało będzie w ciemności. Jeśli więc światło, które jest w tobie, jest ciemnością, jakże wielka to ciemność!

Szyszynka jest również znana jako trzecie oko, jak widać na powyższym obrazku, ze względu na jej niesamowite podobieństwo do oka. Szyszynka jest symbolem duchowego przebudzenia mądrości i wiedzy. Dobrze wiedział o tym Jezus, świadomie wypowiadając te słowa. Przez Kościół katolicki słowa te zostały jednak wypaczone. Poniżej komentarz biblijny do tych słów:

Nasz wzrok jest ważnym zmysłem. Zazwyczaj widzimy, to co robimy. Kiedy nasze oczy patrzą na rzeczy dobre, na nasze dobre uczynki, dusza jest rozświetlona. Podobnie rozświetla nas od środka także Słowo Boże, dlatego czytać powinniśmy je każdego dnia.

Aktywacja szyszynki

Bardzo dobrą wiadomością jest to, że zwapnienie szyszynki jest odwracalne!

Korzyści z aktywacji szyszynki:

Mikroskładniki odżywcze aktywujące szyszynkę:

JOD

Jod jest minerałem występującym w warzywach morskich, takich jak wodorosty. Ten niezbędny minerał wspomaga tarczycę w regulacji hormonów i jest jednym z najbardziej skutecznych środków usuwających (chelatacja) metale ciężkie z organizmu, takie jak rtęć, ołów, kadm i aluminium, a także fluorki. W Polsce 99% społeczeństwa ma niedobór jodu, który jest przyczyną chorób tarczycy i osłabienia odporności.

SHILAJIT

Shilajit tworzy gęstą żywicę z roślin zachowanych w ciemnych szczelinach Himalajów, która jest wypełniona 85 różnymi minerałami śladowymi, w tym kwasem fulwowym. Liczne badania pokazują, że shilajit działa przeciwstarzeniowo i chroni komórki przed uszkodzeniami.

KWAS FULWOWY

Kwas fulwowy pomaga w eliminacji toksyn i metali ciężkich, wspomagając proces odwapniania.

KURKUMA

Kurkuma to kolejny doskonały suplement na detoksykację szyszynki. Badanie pokazuje, że kurkumina, aktywny składnik kurkumy, może zapobiegać i potencjalnie odwracać szkody spowodowane ekspozycją na fluor.

Zapisz się do naszego newslettera

Polecam również artykuł: “Cała prawda o przemyśle farmaceutycznym.”

Swobodny dostęp do zdrowia naturalnego musi stać się prawem człowieka!

Wraz ze złożeniem mojego podpisu domagam się od mojego własnego rządu oraz rządów wszystkich krajów świata:

Zarejestruj się tutaj, dowiedz się więcej i skorzystaj z wielu zalet. 
Rejestr
acja do niczego nie zobowiązuje!

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments
Maciej
Maciej
2 lat temu

Chcialbym skonsultowac z kims mojom probe otwarcia 3 oka, mysle ze jestem w stanie widziec przyszlosc, tym samymwiem co wywoluje te stany

dan
dan
2 lat temu
Reply to  Maciej

napisz priv. df.doradca@gmail.com

1
0
Would love your thoughts, please comment.x