Menu

12 kroków do stworzenia własnej pandemii

21 września, 2020 - pandemia
12 kroków do stworzenia własnej pandemii

Wyobraź sobie, że posiadasz odpowiednie środki finansowe i wpływy wystarczające do wywołania globalnej fałszywej pandemii. Co byś musiał zrobić i jak zacząć, aby ją wywołać? Mamy tutaj odpowiedzi. Prosty 12-stopniowy plan.

1.

Znajdź jakieś niejasne kryteria określające objawy, które chcesz, aby ludzie szukali. Idealne jest wszystko, co subiektywne, z czym wiele osób może się identyfikować. Weźmy np. problemy z pamięcią i koncentacją + kilka typowych objawów z listy COVID-19. Zmęczenie i bóle są dość powszechne i subiektywne. W przypadku COVID-19 objawy to: gorączka, suchy kaszel; rzadziej: bóle gardła, duszności, biegunka, utrata smaku lub węchu.

Dobrze byłoby zastosować objawy, które są powszechne u starszych ludzi, abyśmy mogli przypisać śmierć ze starości jako dowód śmiertelności nowego wirusa.

2.

Potrzebujemy czegoś biologicznego do przetestowania. Dowolna sekwencja RNA by się nadała, o ile nie jest obecna w całej populacji. W rzeczywistości może to być sekwencja RNA, która tak naprawdę nie istnieje u ludzi, ale może istnieć jako zanieczyszczenie w laboratoriach, np. w kurzu lub wodzie.

To wystarczyłoby, aby test RT PCR odebrał wynik jako fałszywie dodatni. Wiele testów RT PCR ma fałszywie dodatnie wskaźniki na poziomie 3-5%, co byłoby wystarczające, aby wywołać przerażenie. Jeśli chodzi o COVID-19, odsetek fałszywie pozytywnych wyników jest niemożliwy do ustalenia, ponieważ nie mamy złotego standardu do sprawdzenia, ale w przypadku wielu innych podobnych testów średni odsetek fałszywie dodatnich wyników wynosi ponad 3%. Laboratoria testują różne sekwencje.

3.

Wszystko już jest gotowe. Musimy tylko stwierdzić, że odkryliśmy nową grupę objawów, która związana jest z nową sekwencją RNA. Zaczyna się od problemów z pamięcią i koncentracją. Innymi słowy, jest to wirus neurotoksyczny, który prowadzi do śmierci na wszystkie sposoby, na jakie starzy ludzie mogą umrzeć, poprzez udary, zawały serca, zapalenie płuc, niewydolność nerek, posocznicę, niewydolność narządów, odwodnienie.

Nie ma znaczenia, czy pacjent i tak był bliski śmierci z powodu istniejących problemów zdrowotnych. Zawsze możemy twierdzić, że bez naszego nowego wirusa nie umarliby. Tak jest właśnie w przypadku COVID-19. Ludzie umierają z powodu wszelkiego rodzaju zaburzeń, które mieli już przed wykonaniem testu na COVID.

4.

Jakimś cudem odkryliśmy wirusa, który jest odpowiedzialny za miliony różnych wirusów, które istnieją w każdym centymetrze sześciennym powietrza. Więc mamy już odczyt testu RT PCR. To sprawia, że ​​wyglądamy na bardzo kompetentnych badaczy. Oczywiście z wyprzedzeniem kupujemy akcje w głównych laboratoriach testowych.

Kupujemy również akcje największych producentów szczepionek. Bez tego trudno będzie uzyskać przeciwciała przeciwko czemuś, co tak naprawdę nie istnieje.

5.

Teraz musimy tylko rozpowszechnić wiadomość, że na całym świecie rozprzestrzenia się nowa śmiertelna pandemia, a każdy kraj musi rozpocząć testy. Możemy liczyć na to, że 5% hipochondryków w ogólnej populacji zacznie wykonywać badania w pierwszej kolejności.

Każdemu państwu zajmie trochę czasu, zanim zacznie się rozpowszechniać testy, więc wykresy na początku będą wyglądać wykładniczo.

6.

Wszystko, czego teraz potrzebujesz, to przyprowadzanie zdezorientowanych starszych ludzi na badania, a przy 5% fałszywych pozytywnych wynikach, wkrótce większość łóżek szpitalnych będzie wypełniona zdezorientowanymi pacjentami.

Możemy liczyć na to, że lekarze będą ich agresywnie traktować. Większość z tych starszych ludzi będzie już na koktajlu narkotykowym, więc dodanie kilku innych chemicznych leków jako „heroiczne leczenie” z pewnością osłabi ich organizmy i może doprowadzić do zgonów.

7.

Wykresy liczb wykonanych testów z wynikiem pozytywnym będą na początku wykładnicze, ale spłaszczą się, gdy testerzy osiągną maksymalny poziom testowania. Po pewnym czasie technicy laboratoryjni będą wyczerpani i będą mieli tendencję do stania się niechlujnymi. Presja testowania będzie nieustępliwa, a laboratoria będą coraz brudniejsze, a my będziemy uzyskiwać coraz wyższe wskaźniki fałszywie dodatnich wyników.

Zwykle media zadowalają się tylko informacją o liczbie pozytywnych testów, ale gdyby ktoś pomyślał o sprawdzeniu proporcji pozytywnych testów w porównaniu z całkowitą liczbą przeprowadzanych testów, to co tydzień otrzymywałby większą liczbę wyników pozytywnych z powodu przepracowanych, podatnych na błędy pracowników laboratoryjnych.

Ostatecznie w społeczeństwie zabraknie hipochondryków, którzy przyjdą na testy dobrowolnie i liczba osób zakażonych zacznie spadać.

8.

Jeśli chcesz zniszczyć gospodarkę podczas pandemii, dostaniesz programistę, który dokona symulacji i przewidzi miliony zgonów (w rzeczywistości 70 milionów ludzi umiera każdego roku, więc nie będzie to trudne), jeśli nie zostanie wprowadzona blokada społeczeństwa (lockdown).

Trzeba tylko społeczeństwo przestraszyć i dokonać blokady przed spadkiem osób zakażonych (kiedy kończy się 5% hipochondryków), a wszyscy politycy będą myśleć, że uratowali swój kraj.

9.

Dla zabawy, aby zobaczyć, jak dziwne rzeczy mogą wykonywać łatwowierni ludzie, możemy wymyślić różne strategie ochrony. Naprawdę zabawnie może wyglądać dystans społeczny w supermarkecie.

Możemy również zarobić dużo pieniędzy na maskach, rękawiczkach i środkach dezynfekujących.

10.

Aby zarobić na szczepionkach, zaczniemy testować przeciwciała. Tutaj odsetek błędów fałszywie dodatnich jest jeszcze większy, więc łatwo możemy uzyskać 10% osób z przeciwciałami tylko fałszywie dodatnich. Ale po ponownym wykonaniu testu na tych samych osobach, statystycznie uzyskamy tylko jeden procent wyniku pozytywnego.

Dzięki temu możemy twierdzić, że będziemy potrzebować wielu wzmacniaczy szczepionki. Aby zmaksymalizować zysk, możemy dodać do szczepionki coś, co powoduje choroby, a następnie leczyć ich bardzo drogim lekiem wyprodukowanym przez firmę, w którą już zainwestowaliśmy. Ale aby mieć pewność, że maksymalna liczba krajów zapłaci prawie każdą cenę za szczepionkę, musimy poczekać, aż będą naprawdę zdesperowani.

11.

Zawsze możemy liczyć na kilka uderzeń wirusa. Ponieważ zwykła grypa i przeziębienia będą nadchodzić każdego roku i zabijać setki tysięcy osób, jak co roku, to od 3 do 10% z nich, dzięki fałszywie dodatnim wynikom testu, można podpiąć pod nowego wirusa.

Mamy więc na lata fantastyczne perspektywy zarabiania pieniędzy: drogie testy, drogie leki i drogie szczepionki dla 7 miliardów ludzi każdego roku.

12.

Możemy liczyć na to, że lekarze będą mieli rację we wszystkim, co robią. Będą się przeciwstawiać na każdym kroku, a ponieważ nie ma prawdziwej nowej choroby, którą można wyleczyć, badania będą prowadzić do ślepej uliczki. To sprawi, że wszyscy lekarze będą skłonni przyjąć szczepionkę.

Musimy tylko upewnić się, że nie ma powszechnie dostępnego taniego skutecznego leku na naszą zmyśloną chorobę. Jeśli nawet się taki znajdzie, zawsze możemy zapłacić niektórym lekarzom za sfałszowanie wyników niektórych badań (na przykład fałszywe negatywne badanie HydroxyChloroquin w The Lancet).

Podsumowanie

Wystarczy tylko posiadać odpowiednie środki finansowe i wpływy, aby powyższy scenariusz wdrożyć w życie. W podobny sposób opracowano scenariusz obecnej fałszywej pandemii. Bo ludźmi można manipulować i odebrać im wolność, tylko wtedy, gdy wywoła się u nich strach.

Zapisz się do naszego newslettera

Polecam również artykuł: “Oszustwo: 11 założeń COVID oparte na strachu, a nie na faktach.”

Źródło: https://off-guardian.org/2020/09/17/12-steps-to-create-your-own-pandemic

Swobodny dostęp do zdrowia naturalnego musi stać się prawem człowieka!

Wraz ze złożeniem mojego podpisu domagam się od mojego własnego rządu oraz rządów wszystkich krajów świata:

Zarejestruj się tutaj, dowiedz się więcej i skorzystaj z wielu zalet. 
Rejestr
acja do niczego nie zobowiązuje!

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x