Menu

Optymalny poziom witaminy D może chronić przed nowotworem

22 września, 2020 - Nowotwór, Rak
Optymalny poziom witaminy D może chronić przed nowotworem

Według nowego przeglądu naukowego optymalny poziom witaminy D w organizmie może chronić przed nowotworem oraz zmniejsza ryzyko śmierci z powodu choroby.

Przegląd ten zauważa, że ​​niski poziom witaminy D związany jest ze zwiększonym ryzykiem raka okrężnicy, piersi i prostaty, a także raka krwi, takiego jak białaczka i chłoniaki. Inne najnowsze badania potwierdzają rolę witaminy D w zapobieganiu nowotworom i wykazały, że jej suplementacja wiąże się ze zmniejszonym ryzykiem śmierci z powodu choroby.

Jednak dla optymalnej profilaktyki i kontroli raka nie wystarczy zapewnienie wystarczającej ilości samej witaminy D. Aby to wykazać, naukowcy z Instytutu Badawczego dr Ratha przetestowali wpływ witaminy D na raka piersi zarówno samodzielnie, jak i w połączeniu z grupą synergistycznych mikroelementów. Przy zastosowaniu samej witaminy D skutecznie hamuje ona wzrost komórek. Konieczna dawka była jednak znacznie wyższa niż uznawana za akceptowalnie bezpieczną.

Zespół badawczy Dr Ratha, badając skuteczność niższych dawek witaminy D w połączeniu z ekstraktem z zielonej herbaty, stwierdził, że wzrost komórek raka piersi został zahamowany o 62 procent. Jeszcze bardziej imponujące wyniki osiągnęli, gdy zastosowali witaminę D z kombinacją mikroelementów, w tym z ekstraktem z zielonej herbaty, witaminą C, lizyną, proliną i innymi. Odkryli, że wzrost komórek raka piersi został zahamowany aż o 94 procent.

Aby dowiedzieć się więcej o podejściu dr Ratha do naturalnej profilaktyki i kontroli raka, przeczytaj książkę, którą napisał dr Rath wraz z dr Aleksandrą Niedzwieckim, „Zwycięstwo nad rakiem” – internetowy dostęp do książki.

Zapisz się do naszego newslettera

Polecam również artykuł: “Rak to nie tylko zwykły pech“.

Źródło: https://www.dr-rath-foundation.org/2020/06/a-good-vitamin-d-status-can-protect-against-cancer

Swobodny dostęp do zdrowia naturalnego musi stać się prawem człowieka!

Wraz ze złożeniem mojego podpisu domagam się od mojego własnego rządu oraz rządów wszystkich krajów świata:

Zarejestruj się tutaj, dowiedz się więcej i skorzystaj z wielu zalet. 
Rejestr
acja do niczego nie zobowiązuje!

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x