Menu

Tylko edukacja w zakresie naturalnej ochrony zdrowia może naprawić system opieki zdrowotnej

10 kwietnia, 2019 - Zdrowie naturalne
Tylko edukacja w zakresie naturalnej ochrony zdrowia może naprawić system opieki zdrowotnej

7 kwietnia każdego roku obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia. Promowanie go jako dzień „globalnej świadomości zdrowotnej” ma na celu zwrócenie światowej uwagi na tematy o istotnym znaczeniu dla zdrowia. Jednak mimo pieniędzy, które Światowa organizacja Zdrowia (WHO) wydaje na tę kampanię każdego roku, nie osiąga ona znaczących wyników. Od rozpoczęcia tej kampanii minęło już 66 lat a liczba zgonów z powodu chorób serca i nowotworów utrzymuje się w milionach.

Ciągłe niepowodzenie Światowego Dnia Zdrowia przypomina nam, że dobre zdrowie nie jest traktowane jako przywilej. Jest to ludzkie prawo, o które musimy walczyć. Powodem tego jest fakt, że WHO służy interesom w branży inwestycji farmaceutycznych wartości biliona dolarów rocznie. Dzięki istnieniu i rozprzestrzenianiu się chorób ten wielonarodowy przemysł postrzega zapobieganie lub eliminowanie problemów zdrowotnych jako zagrożenie dla przyszłych zysków. W związku z tym pilnie potrzebujemy nowego globalnego modelu opieki zdrowotnej, który skupiał się będzie na interesach ludzi, a nie na interesach przemysłu farmaceutycznego.

Dostrzegając różnicę między nauką a propagandą pro-farmaceutyczną

Prawdziwe zdrowie nie ma nic wspólnego z promocją leków. Chodzi o zapewnienie ludziom dostępu do żywności bogatej w mikroelementy, która jest wolna od niebezpiecznych syntetycznych substancji chemicznych, sztucznych hormonów, antybiotyków i niesprawdzonych technologii genetycznych. Chodzi również oczywiście o zapewnienie czystej wody i zapewnienie środowiska wolnego od zanieczyszczeń. Jednak propaganda medialna, która towarzyszy Światowemu Dniu Zdrowia każdego roku, nie wspomina nic o zapobieganiu chorobom i ich ostatecznej eliminacji. Dlatego trzeba ludzi nauczyć rozpoznawania różnicy między prawdziwymi informacjami zdrowotnymi opartymi na nauce a propagandą pro-farmaceutyczną.

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) jest ściśle powiązana z interesami przemysłu farmaceutycznego. Dlatego w Światowym Dniu Zdrowia nigdy nie wspomina się o tym, co świat naprawdę musi wiedzieć o zdrowiu. Zamiast tego otrzymujemy potop głównie bezużytecznych informacji o ortodoksyjnej medycynie i leczeniu chorób za pomocą leków. Podejście to w oczywisty sposób nie służy celom innym niż ochrona interesów przemysłu farmaceutycznego.

Ratowanie milionów ludzi dzięki edukacji w zakresie naturalnej ochrony zdrowia

Najważniejszym faktem jest to, że zdrowie i choroby są określane na poziomie miliardów komórek a nie na poziomie organów ciała. Komórki organizmu muszą być codziennie odpowiednio odżywione. To oznacza, że ​​musimy wiedzieć, które specyficzne mikroskładniki odżywcze są wymagane do optymalnego funkcjonowania organizmu.

Tak więc naprawienie złamanego globalnego systemu opieki zdrowotnej wymaga zapewnienia edukacji o naturalnej ochronie zdrowia. Innymi słowy, musimy podzielić się nowym naukowym zrozumieniem, że niedobory mikroskładników odżywczych są główną przyczyną chorób przewlekłych. Poprzez zapewnienie optymalnego zaopatrzenia naszych ciał w te zdrowe substancje, można bezpiecznie i skutecznie zapobiegać tym chorobom.

Nowy globalny system opieki zdrowotnej, do którego dąży nasza Fundacja, oparty na edukacji w zakresie naturalnej ochrony zdrowia, nie powinien ograniczać się do lekarzy lub innych uprzywilejowanych grup ludzi. Zamiast tego powinien być swobodnie dostępny dla każdego człowieka żyjącego na naszej planecie. Oczywiście będzie to możliwe tylko wtedy, gdy wszyscy weźmiemy odpowiedzialność za budowę nowego systemu opieki zdrowotnej. Takie podejście, w którym zdrowie jest rzeczywiście respektowane jako podstawowe prawo człowieka, przyniosłoby znaczną poprawę zdrowia i życia wszystkich ludzi na całym świecie.

Tworzenie świata bez chorób to kolejna wielka misja, która zjednoczy całą ludzkość. Dołącz do nas i odegraj swoją rolę w tworzeniu nowego systemu opieki zdrowotnej!

Źródło: https://www.dr-rath-foundation.org/2016/04/the-global-healthcare-system-is-broken-only-natural-health-education-can-fix-it

Zapisz się do naszego newslettera

Zarejestruj się tutaj, dowiedz się więcej i skorzystaj z wielu zalet. 
Rejestracja do niczego nie zobowiązuje!

Poniżej zapraszam do dyskusji i zadawania pytań.

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
WHO: Fundacja Gatesów drugim największym fundatorem, po rządzie USA | Medycyna Komórkowa
3 miesięcy temu

[…] Polecam również artykuł: “Tylko edukacja w zakresie naturalnej ochrony zdrowia może naprawić system opieki zdrowotnej.” […]

trackback
Cała prawda o przemyśle farmaceutycznym | Medycyna Komórkowa
3 miesięcy temu

[…] Polecam również artykuł: “Tylko edukacja w zakresie naturalnej ochrony zdrowia może naprawić system opieki zdrowotnej.” […]

2
0
Would love your thoughts, please comment.x