Menu

Witaminy z grupy B i kwasy omega-3 mogą powstrzymać rozwój choroby Alzheimera

9 maja, 2019 - Choroba Alzheimera
Witaminy z grupy B i kwasy omega-3 mogą powstrzymać rozwój choroby Alzheimera

Nowe badanie opublikowane w “American Journal of Clinical Nutrition” wykazało, że suplementy mogą powstrzymać rozwój choroby Alzheimera. Badanie przeprowadzano przez naukowców z Uniwersytetu Oksfordzkiego w Wielkiej Brytanii, na 168 starszych osobach przez okres dwóch lat. Wyniki wykazały, że wysokie poziomy kwasów tłuszczowych omega-3 i suplementacja witaminami z grupy B, zapobiegały kurczeniu się mózgu. Jest to potencjalnie przełomowy postęp w kontroli choroby Alzheimera, a to wszystko dzięki zastosowaniu odpowiedniego typu synergii mikroskładników odżywczych.

Profesor David Smith, opisał odkrycie tego badania jako „bardzo ważne i ekscytujące”. Wyjaśnił, że coś tak prostego, jak utrzymywanie wysokich poziomów kwasów omega-3 uzupełniana witaminami z grupy B, może radykalnie zmniejszyć ryzyko rozwoju choroby Alzheimera. Uważa, że ​​pacjenci wykazujący wczesne oznaki otępienia powinni natychmiast otrzymać kwasy tłuszczowe omega-3 i witaminy B6, B12 i kwas foliowy. Uważa również, ze podejście to powinno zostać przyjęte przez brytyjską Narodową Służbę Zdrowia.

Medycyna konwencjonalna nie radzi sobie z tą chorobą

Konwencjonalne podejście do kontrolowania choroby Alzheimera, oparte na zastosowaniu opatentowanych leków farmaceutycznych, całkowicie się nie powiodło. W ostatnich latach badania leków wspierane przez firmy, w tym Pfizer, Elan, Johnson & Johnson, Eli Lilly i inne, nie tylko nie wykazały żadnego wpływu na objawy choroby Alzheimera, ale w niektórych przypadkach nawet je pogorszyły.

Tymczasem lista badań klinicznych dokumentujących ogromne znaczenie mikroelementów i żywienia w utrzymaniu optymalnego zdrowia, jest coraz dłuższa. Mimo to, nadal nieznany jest milionom pacjentów na całym świecie, naturalny sposób leczenia wiele różnych chorób. Bo witaminy i inne naturalne mikroelementy nie mogą być opatentowane.

Wiedza ta została ukryta a nawet zablokowana, w interesie i na rzecz biznesu farmaceutycznego wartego biliona dolarów rocznie. W ciągu ostatnich dziesięcioleci wpływ tego biznesu przeniknął szkoły medyczne, media i polityków na całym świecie. Ale wraz z publikacją tego nowego badania Alzheimera lekarze, dziennikarze i politycy będą zmuszeni skonfrontować się z rzeczywistością, że mogli się mylić. Podobnie pacjenci, którzy dowiedzą się, że w przypadku tej choroby oraz wielu innych, istnieje naturalne leczenie. Do tego leczenie, które jest zarówno bezpieczne i skuteczne.

Jak pokazuje to badanie, powoli staje się możliwe wprowadzenie nowego globalnego systemu opieki zdrowotnej. Jeśli wystarczająco dużo z nas pracuje w tym kierunku, to jest tylko kwestia czasu.

Źródło: https://www.dr-rath-foundation.org/2015/04/new-study-shows-supplements-of-b-vitamins-and-omega-3-can-stop-development-of-alzheimers-disease

Zapisz się do naszego newslettera

Zarejestruj się tutaj, dowiedz się więcej i skorzystaj z wielu zalet. 
Rejestracja do niczego nie zobowiązuje!

Poniżej zapraszam do dyskusji i zadawania pytań.

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x