Menu

200 dowodów krzywd związanych ze szczepieniami

28 sierpnia, 2020 - Szczepionki
200 dowodów krzywd związanych ze szczepieniami

Media, twój pediatra, politycy i władze zdrowotne, takie jak CDC i FDA, twierdzą, że szczepionki są bezpieczne i skuteczne. Dlaczego więc setki badań wskazują na dokładnie odwrotną sytuację związaną ze szczepieniami? Przeczytaj, pobieraj i udostępniaj obszerny dokument, aby zapewnić niezbędną, opartą na dowodach naukowych przeciwwagę dla propagandy szczepień. 

Przestrzeganie jednego uniwersalnego harmonogramu szczepień musi być uznane za zagrożenie dla zdrowia całego społeczeństwa.

Serwis GreenMedInfo.com starannie zebrał ponad 300 stron streszczeń badań pobranych bezpośrednio z bibliograficznej bazy danych pubmed.gov National Library of Medicine, na temat szeroko zakrojonych niekorzystnych skutków zdrowotnych związanych ze szczepionkami (ponad 200 różnych działań niepożądanych, w tym śmierć), a także liczne badania związane z brakiem skuteczności szczepień.

To jest literatura (w języku angielskim), o której media, politycy i rządowe organizacje zdrowotne, takie jak CDC, powszechnie twierdzą, że nie istnieje – jakby nie doszło do obrażeń spowodowanych przez szczepionki.

Ten dokument udostępniany jest całemu światu za darmo, celem zachęcenia laików, pracowników służby zdrowia, aktywistów i wybranych urzędników do czytania, uznawania i dzielenia się obszerną literaturą z rodziną, przyjaciółmi, współpracownikami i powiązanymi interesariuszami. Przekonasz się, że te badania podważają krajowy i globalny program dalszego ciągłego rozszerzania harmonogramu szczepień (w imieniu branży szczepionek, która jest zabezpieczona przed procesami sądowymi dotyczącymi wadliwych lub szkodliwych produktów).

Jeśli dziedzina szczepień we współczesnej medycynie ma nadal promować się jako praktyka oparta na nauce i dowodach, musi uznać i uwzględnić badania tu przedstawione. Jeśli tego nie zrobi, ujawni jej powszechne dążenie do usunięcia twojego świadomego wyboru w tej sprawie, gdyż wszystkie szczepionki niosą ze sobą ryzyko nieodwracalnych szkód, a nawet śmierci, wyraźnie naruszając norymberski kodeks etyki lekarskiej promując je jako bezpieczne i skuteczne. 

Kliknij, aby pobrać

Zapisz się do naszego newslettera

Polecam również artykuł: “Szczepionki największym przekleństwem XX i XXI wieku.”

Źródło: https://www.greenmedinfo.com/blog/200-evidence-based-reasons-not-vaccinate-free-research-pdf-download

Swobodny dostęp do zdrowia naturalnego musi stać się prawem człowieka!

Wraz ze złożeniem mojego podpisu domagam się od mojego własnego rządu oraz rządów wszystkich krajów świata:

Zarejestruj się tutaj, dowiedz się więcej i skorzystaj z wielu zalet. 
Rejestracja do niczego nie zobowiązuje!

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Szczepionki zwracają nasz system odpornościowy przeciwko nam | Medycyna Komórkowa
2 miesięcy temu

[…] wiele raportów opisujących autoimmunizację poszczepienną zdecydowanie sugeruje, że szczepionki mogą rzeczywiście wywołać autoimmunizację. Zdefiniowane choroby autoimmunologiczne, które mogą wystąpić po szczepieniach obejmują […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x