Menu

Swobodny dostęp do zdrowia naturalnego musi stać się prawem człowieka!

27 lipca, 2020 - Zdrowie naturalne
Swobodny dostęp do zdrowia naturalnego musi stać się prawem człowieka!

Podtrzymująca życie rola witamin i innych mikroelementów udokumentowana jest w każdym podręczniku z biologii i biochemii. Korzyści zdrowotne witamin dla ludzkości zostały docenione poprzez dziewięć Nagród Nobla i udokumentowane zostały w ponad stu tysiącach badań naukowych dostępnych dla wszystkich za pośrednictwem internetowych bibliotek naukowych. Witaminy i inne mikroelementy odgrywają istotną rolę w metabolizmie komórek organizmu i są niezbędne do dostarczania energii komórkowej, katalizowania reakcji biologicznych, ochrony przeciwutleniaczy, wzmacniania tkanki łącznej i innych niezbędnych procesów życiowych.

Coraz więcej chorób rozpoznawanych jest jako długotrwały niedobór spożycia mikroskładników odżywczych. Wykazano, że witaminy i inne mikroelementy pomagają zoptymalizować metabolizm komórkowy w chorobach sercowo-naczyniowych, nowotworach, obronie immunologicznej i wielu innych stanach zdrowia.

Mikroskładniki odżywcze – podstawą profilaktyki

W przeciwieństwie do syntetycznych leków farmaceutycznych, które zazwyczaj próbują interweniować po rozwinięciu się chorób, mikroskładniki odżywcze wywierają swoje korzyści jako regulatory metabolizmu komórkowego, a tym samym stanowią biologiczny fundament zapobiegania chorobom. Globalne wdrożenie mikroelementów jako podstawy polityk zdrowotnych, zorientowanych na profilaktykę, doprowadzi do znacznego ograniczenia współczesnych chorób.

W celu ochrony branży farmaceutycznych, jej interesariusze rozpoczęli ogólnoświatową kampanię zakazującą bezpłatnego dostępu do witamin i innych mikroelementów. Próbując uzasadnić swoje działania, twierdzą, że chcą chronić konsumentów przed rzekomo szkodliwymi skutkami ubocznymi tych bezpiecznych substancji naturalnych. Każdego roku dziesiątki tysięcy ludzi umiera z powodu znanych skutków ubocznych opatentowanych leków na receptę, a nie z powodu przyjmowania mikroelementów. Ograniczenia swobodnego dostępu do opartych na nauce metod naturalnego zdrowia, narażałyby życie milionów ludzi na choroby, którym można zapobiec.

Świat z mniejszą ilością chorób

Wdrożenie w sektorze zdrowia naturalnego podejścia opartego na nauce zmieni globalny cel opieki zdrowotnej z interwencyjnej, skupiając się na zapobieganiu – tym samym znacznie ograniczając występowanie chorób u ludzi.

Swobodny dostęp do zdrowia naturalnego musi stać się prawem człowieka!

Wraz ze złożeniem mojego podpisu domagam się od mojego własnego rządu oraz rządów wszystkich krajów świata:

PODPISZ PETYCJĘ !!!

Polecam również artykuł: “Tylko edukacja w zakresie naturalnej ochrony zdrowia może naprawić system opieki zdrowotnej.”

Źródło: https://www.dr-rath-foundation.org/2020/07/free-access-to-natural-health-must-become-a-human-right

Zarejestruj się tutaj, dowiedz się więcej i skorzystaj z wielu zalet. 
Rejestracja do niczego nie zobowiązuje!

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x