Menu

YouTube zakazuje wszelkich treści kwestionujących bezpieczeństwo i skuteczność szczepionek w zmowie z Big Pharmą, WHO i CDC

5 października, 2021 - Cenzura
YouTube zakazuje wszelkich treści kwestionujących bezpieczeństwo i skuteczność szczepionek w zmowie z Big Pharmą, WHO i CDC

29 września YouTube ogłosił nową „politykę dezinformacji o szczepionkach” w poście na blogu zatytułowanym „Zarządzanie szkodliwymi treściami szczepionkowymi na YouTube”, po którym natychmiast pojawiły się setki mainstreamowych artykułów informacyjnych ogłaszających to jako wielkie zwycięstwo przeciwko tak zwanym “treściom antyszczepionkowym”

Cykl informacyjny obejmował dalsze wzmocnienie oszczerczych wypowiedzi zagranicznej grupy Center for Countering Digital Hate (Centrum Przeciwdziałania cyfrowej nienawiści) przeciwko tak zwanemu “tuzinowi dezinformacji” – a teraz w pełni zdemaskował kampanię ataku na 12 czołowych orędowników wolności zdrowia. Atak, który Facebook sam opisał jako oparty na “błędnej narracji” z “zerowym materiałem dowodowym”, zgodnie z oświadczeniem Moniki Bickert z 18 sierpnia, wiceprezes Facebooka ds. polityki treści. 

Wpis na blogu YouTube’a otworzył się następującym odkrywczym akapitem:

“YouTube nie zezwala na treści, które stwarzają ryzyko poważnej szkody poprzez rozpowszechnianie błędnych informacji medycznych na temat obecnie podawanych szczepionek, które są zatwierdzone i potwierdzone jako bezpieczne i skuteczne przez lokalne władze zdrowotne oraz przez Światową Organizację Zdrowia (WHO). Odnosi się to do treści, które są sprzeczne z wytycznymi lokalnych organów służby zdrowia lub WHO dotyczącymi bezpieczeństwa szczepionek, ich skuteczności i składników.”

Następnie YouTube wyjaśnił: „Co te zasady oznaczają dla Ciebie [twórców treści]”: 

Jeśli publikujesz treści

Nie umieszczaj na YouTube treści, które zawierają szkodliwe, błędne informacje na temat obecnie zatwierdzonych i podawanych szczepionek, dotyczące któregokolwiek z poniższych zagadnień:

Przykłady

Oto kilka przykładów treści niedozwolonych w YouTube:

Powyższe orwellowskie oświadczenia YouTube stanowią bardzo niepokojące formy dezinformacji sponsorowanych przez państwo.

Jedyną dozwoloną treścią na jej platformie jest ta, która powtarza lub potwierdza twierdzenia WHO lub CDC, że szczepionki COVID-19 są jednoznacznie „bezpieczne i skuteczne”, podczas gdy rząd USA prowadzi własny system nadzoru nad szkodliwością szczepionek po ich wprowadzeniu do obrotu – system zgłaszania niepożądanych zdarzeń poszczepiennych, które cieszy się jednak złą sławą ze względu na to, że nie uwzględnia nawet 99% rzeczywistych zdarzeń niepożądanych, których doświadcza społeczeństwo – wykazuje, że w wyniku szczepionek doszło do ponad 15 000 zgonów do tej pory. Zasady i działania YouTube stanowią formę „rażącej szkody” poprzez aktywny udział, wraz z organami służby zdrowia, na które się powołuje (np. WHO), w minimalizowaniu i/lub ukrywaniu prawdziwych skutków ubocznych tych eksperymentalnych szczepionek.

W istocie, poprzez zatajanie i ograniczanie informacji lub dyskusji na temat prawdziwego ryzyka związanego ze szczepionkami, ingerują one w obowiązkową medyczną zasadę etyki świadomej zgody, co skutkuje niewypowiedzianą, ale prawdopodobnie ogromnymi szkodami dla zdrowia publicznego, swobód obywatelskich i praw człowieka.

Może być komiksem przedstawiającym niebo i tekst „NOWY SYSTEM DLA POLSKI”

Jeśli szczepionki byłyby rzeczywiście “skuteczne”, to dlaczego już teraz istnieje zapotrzebowanie na szczepionki przypominające? Zgodnie z nowymi zasadami YouTube, samo zadawanie takich pytań spowoduje, że zostaniesz zdeplatformowany, a ty i twoje treści zostaną oznaczone jako “niebezpieczne” i szkodliwe dla społeczeństwa.

Oficjalne stanowisko YouTube, że korzystanie z wolności słowa i otwarta dyskusja na tematy o poważnym znaczeniu dla ludzkiego zdrowia, takie jak natura, pochodzenie, czy ryzyko i korzyści leczenia COVID-19 za pomocą szczepionek, powodują “ogromne szkody poprzez szerzenie dezinformacji medycznej”, jest bezczelnym atakiem na prawdę. A biorąc pod uwagę fakt, że YouTube jest własnością firmy macierzystej Google Alphabet Inc, która finansuje WHO i CDC i jest właścicielem firm farmaceutycznych i biomedycznych, a sama otrzymuje setki milionów dolarów od producentów szczepionek, takich jak GlaxoSmithKline, ich działania wykraczają poza konflikt interesów i prowadzą do zmowy.

Być może jeszcze bardziej niepokojące jest to, co nowa polityka YouTube zrobi z setkami milionów użytkowników, którzy staną w obliczu cenzury lub całkowitego usunięcia z platformy. Miliony ludzi, którzy wcześniej mogliby się wypowiedzieć, teraz pozostaną w milczącym współudziale z agendą nastawioną na ukrywanie szkód wyrządzanych przez szczepionki COVID-19 lub ukrywanie bezpieczniejszych, naturalnych alternatyw.

Zasadniczo ostatnia decyzja YouTube jest wypowiedzeniem wojny prawdzie i prawu społeczeństwa do świadomej zgody. Ale aby odnieść sukces, potrzebna jest milcząca zgoda i/lub współudział milionów użytkowników.

Polecam również artykuł: “Kto finansuje weryfikatorów faktów na Facebooku?

Źródło: https://www.greenmedinfo.com/blog/youtube-bans-all-content-questioning-vaccine-safety-and-effectiveness-colluding-b

Zarejestruj się tutaj, dowiedz się więcej i skorzystaj z wielu zalet. 
Rejestr
acja do niczego nie zobowiązuje!

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x