Menu

Globalny program szczepień na koronawirusa

30 maja, 2020 - Szczepionki
Globalny program szczepień na koronawirusa

Podmiotem wiodącym inicjatywy na rzecz nowej szczepionki na koronawirusa jest “Coalition for Epidemic Preparedness Innovations” (CEPI), organizacja sponsorowana i finansowana przez Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) oraz Fundację Billa i Melindy Gatesów. 

Zwróć uwagę na chronologię: opracowanie szczepionki nCoV zostało ogłoszone na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos (WEF) na tydzień przed oficjalnym ogłoszeniem przez WHO ogólnoświatowego kryzysu zdrowia publicznego (30 stycznia) w czasie, gdy potwierdzona liczba przypadków koronawirusa na całym świecie (poza Chinami) wynosiła zaledwie 150 osób (w tym 6 w USA). 

Pandemia została ogłoszona przez WHO 11 marca. Pięć dni później przeprowadzono już pierwsze testy szczepień na ludzkich ochotnikach w Seattle.

CEPI chce przejąć monopol w branży szczepień, której celem jest „globalny plan szczepień”, we współpracy z dużą liczbą „ochotników”. CEPI ogłosiła finansowanie swojego dotychczasowego partnerstwa z Inovio  i The University of Queensland (Australia). Ponadto CEPI potwierdziło umowę z  Moderna, Inc oraz Amerykańskim Narodowym Instytutet Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID)  kierowanym przez  dr Anthony’ego Fauciego,  który odegrał kluczową rolę w prowadzeniu kampanii strachu i paniki w całej Ameryce: „Wirus dziesięć razy groźniejszy niż grypa sezonowa”.

Centralna rola CEPI

CEPI współpracuje jednocześnie z kilkoma firmami farmaceutycznymi. Moderna-NIAID najprawdopodobniej wprowadzi szczepionkę przeciwko COV-19 w USA.

31 stycznia, następnego dnia po oficjalnej inauguracji Światowej Służby Zdrowia na świecie oraz decyzji Trumpa o ograniczeniu podróży lotniczych z Chinami, CEPI ogłosiło współpracę z CureVac AG, niemiecką firmą biofarmaceutyczną. Kilka dni później CEPI ogłosiło, że główny producent szczepionek – GSK pozwoli na stosowanie zastrzeżonych adiuwantów – związków, które zwiększą skuteczność szczepionek.

W przygotowaniu jest wiele „potencjalnych szczepionek”, opracowywanych przez grupy badawcze na całym świecie, które ścigają się, aby stworzyć szczepionkę przeciwko COVID-19”.

CEPI odgrywa obecnie kluczową rolę w szeroko zakrojonym (globalnym) programie szczepień we współpracy z firmami biotechnologicznymi, Big Pharmą, agencjami rządowymi oraz laboratoriami uniwersyteckimi.

Event 201 – ćwiczenie symulacyjne z października 2019 r

Koronawirus początkowo nazwany został przez CEPI i WHO jako 2019-nCoV: dokładnie tak samo, jak ta przyjęta podczas imprezy WEF-Gates-John Hopkins Event 201, dotyczącej ćwiczenia symulacyjnego koronawirusa, które odbyło się w Baltimore w połowie października 2019 r.

Symulacja Event 201 dotyczyła opracowania skutecznej szczepionki  w odpowiedzi na miliony przypadków NCoV 2019. Symulacja obrazowała scenariusz, w którym dotknięta zostanie cała populacja planety. „W pierwszych miesiącach pandemii skumulowana liczba przypadków rośnie wykładniczo, podwajając się co tydzień. W miarę narastania przypadków i zgonów konsekwencje gospodarcze i społeczne stają się coraz poważniejsze”.

Scenariusz kończy się po okresie 18 miesięcy, z 65 milionami zgonów. Pandemia zacznie zwalniać z powodu malejącej liczby podatnych osób i będzie trwała w pewnym stopniu, dopóki nie będzie skutecznej szczepionki lub dopóki nie zostanie narażona 80–90% światowej populacji.

Moderna spowodowała poważne obrażenia u 15% pacjentów

Moderna z siedzibą w Seattle jest jedną z kilku firm farmaceutycznych zaangażowanych i wspieranych przez CEPI.

Moderna ogłosiła 24 lutego opracowanie „eksperymentalnej szczepionki mRNA COVID-19, znanej jako  mRNA-1273″. Pierwsza partia szczepionki została już wysłana do rządowych naukowców z National Institute of Allergy and Infectious Diseases (NIAID), kierowanego przez dr Anthony’ego Fauciego.

Podczas gdy Moderna początkowo oświadczyła, że ​​pierwsze badania kliniczne rozpoczną się pod koniec kwietnia, testy z udziałem ludzkich ochotników rozpoczęły się w połowie marca w Seattle: należy pamiętać, że pandemia została oficjalnie ogłoszona 11 marca.

Do testów wybrani zostali zdrowi ochotnicy w wieku od 18 do 55 lat, którzy otrzymywali wyższe dawki, aby sprawdzić, jak silne powinny być szczepionki. Naukowcy przeprowadzili badania pod kątem skutków ubocznych i pobrali próbki krwi, aby sprawdzić, czy szczepionka pobudza układ odpornościowy.

Okazało się jednak, że szczepionka Moderna mRNA-1273 spowodowała poważne obrażenia u 15% pacjentów. Objawy wymagające interwencji medycznej, pojawiły się po drugiej rundzie wstrzyknięć szczepionki. Moderna usunęła z wszelkich raportów osoby, które otrzymały wyższe dawki, ograniczając je do uczestników eksperymentów, którzy otrzymali niższe dawki. Moderna nie opublikowała raportu z badań klinicznych.

Globalna szczepionka nCoV-2019 oraz platforma cyfrowej tożsamości ID2020

Podczas gdy CEPI ogłosiło na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos wprowadzenie globalnej szczepionki nCoV-2019, odbyło się kolejne ważne i powiązane ze szczepieniami przedsięwzięcie. Nazywało się to Agendą ID2020, która według Petera Koeniga stanowi „elektroniczny program identyfikacji, który wykorzystuje uogólnione szczepienia jako platformę cyfrowej tożsamości”.

„Program wykorzystuje istniejące operacje rejestracji urodzeń i szczepień, aby zapewnić noworodkom przenośną i trwałą tożsamość cyfrową powiązaną biometrycznie”.

Partnerami założycielskimi ID2020 są między innymi  Microsoft, Rockefeller Foundation i  Global Alliance for Vaccines and Immunization (GAVI)  .

Warto zwrócić uwagę na oś czasu: ID2020 Alliance odbył szczyt w Nowym Jorku, zatytułowany „Rising to the Good ID Challenge”, 19 września 2019 r., czyli dokładnie na miesiąc przed ćwiczeniem symulacyjnym Event 201.

ID2020 jest częścią projektu „World Governance”, który, jeśli zostanie zastosowany, wprowadziłby kontury tego, co niektórzy analitycy opisali jako Globalne Państwo Policji, obejmujące poprzez szczepienie dane osobowe kilku miliardów ludzi na całym świecie.

Powtórka z historii

Aby wdrożyć globalną szczepionkę, kampania propagandowa musi być kontynuowana. Prawda musi zostać stłumiona. To są ich „wytyczne”, z którymi należy się zmierzyć i je podważyć.

Główni aktorzy, w tym CEPI, będą wymagać zdecydowanego poparcia WHO (które kontrolują), zielonego światła od społeczności naukowej, a także odważnych wypowiedzi skorumpowanych polityków.

Co więcej, będą musieli ukryć informacje i analizy dotyczące cech wirusa, w jaki sposób można go łatwo wyleczyć (bez szczepionki), co jest obecnie przedmiotem debaty wirusologów i lekarzy w kilku krajach, w tym w USA. W ostatnich osiągnięciach  hydroksychlorochina  jest stosowana w leczeniu pacjentów zarówno w Europie, jak i Ameryce Północnej.

W 1999 r. w Kalifornii założono Instytut Badawczy Dr Ratha, którego dyrektorem jest dr Aleksandra Niedzwiecki. Z biegiem lat nasz zespół badawczy rozszerzył testy konkretnych mikroskładników odżywczych pod kątem różnych chorób, w tym chorób wirusowych. Udowodniono, że oprócz witaminy C i lizyny, kilka innych naturalnych związków działa synergistycznie, blokując rozmnażanie i rozprzestrzenianie się wirusa. Substancje te obejmują ekstrakty z zielonej herbaty, prolinę, N-acetylocysteinę, selen i niektóre inne mikroelementy.

Kombinacja tych mikroelementów została pomyślnie przetestowana pod kątem różnych wirusów. Wyniki badań są dostępne na stronie internetowej naszego instytutu badawczego.

Big Pharma chce ukryć dowody na to, jak można wyleczyć COVID-19. Media są współwinne, bo nie informują o tym społeczeństwa.

Pamiętacie o pandemii świńskiej grypy H1N1 z 2009 r.,  kiedy Rada Doradców Obamy ds. Nauki i Technologii porównała pandemię grypy H1N1 z pandemią grypy w Hiszpanii w 1918 r., Jednocześnie zapewniając opinię publiczną, że ta ostatnia jest bardziej śmiertelna.

Na podstawie niepełnych danych dyrektor generalny WHO Margaret Chan przewidziała, że: „w ciągu najbliższych dwóch lat może zarazić się nawet 2 miliardy ludzi – prawie jedna trzecia światowej populacji”.

W kolejnym oświadczeniu Margaret Chan potwierdziła, że:

„Producenci szczepionek mogą w najlepszym przypadku produkować 4,9 miliarda rocznie szczepionek przeciwko świńskiej grypie”.

Świńska grypa może dotknąć nawet 40 procent Amerykanów w ciągu najbliższych dwóch lat,  a kilkaset tysięcy może nawet umrzeć, jeśli kampania szczepionkowa i inne środki się nie powiodą”.

Nie było pandemii dotykającej 2 miliardów ludzi… Miliony dawek szczepionki przeciw świńskiej grypie zostały zamówione przez rządy krajowe z Big Pharmy. Znany niemiecki dziennik „Die Welt” w styczniu 2012 roku zamieścił artykuł, który mówił o tym, że 50 tysięcy ludzi w Niemczech ma narkolepsję, a średnia wieku ofiar to 15-25 lat. Rządy Norwegii, Szwecji, Finlandii i Irlandii potwierdziły, że wiele przypadków narkolepsji jest wynikiem szczepień przeciwko świńskiej grypie.

Nie było dochodzenia w sprawie tego, kto stał za tym wielomiliardowym oszustwem. Kilku krytyków powiedziało, że pandemia H1N1 była „Fałszywa”.

Zgromadzenie Parlamentarne Rady Europy (PACE), badało  motywy WHO związane z ogłoszeniem pandemii świńskiej grypy. Przewodniczący jej wpływowego komitetu zdrowia, epidemiolog  Wolfgang Wodarg,  oświadczył, że  „fałszywa pandemia” jest „jednym z największych skandali związanych z medycyną w ostatnim stuleciu”. 

Nie ulega wątpliwości, że świńska grypa okazała się znacznie łagodniejsza niż zwykła grypa sezonowa.

Z pandemii H1N1 z 2009 r. trzeba wyciągnąć ważne wnioski

Pandemia COVID-19 stanowi pretekst i uzasadnienie destabilizacji gospodarek wszystkich krajów, uderzając w duże sektory populacji świata.

Czy możemy ufać Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i potężnym grupom interesów gospodarczych za6 nią stojącym? Odpowiedź jest oczywista.

Czy możemy zaufać głównym podmiotom odpowiedzialnym za globalny projekt szczepień o wartości wielu miliardów dolarów?

Czy możemy ufać zachodnim mediom, które prowadzą kampanię strachu? Dezinformacja podtrzymuje kłamstwa i zmyślenia. Czy możemy ufać naszym „skorumpowanym” rządom? Nasza gospodarka narodowa została zdewastowana.

Jest to akt „wojny gospodarczej” przeciwko ludzkości.

Zapisz się do naszego newslettera

Polecam również artykuł: “Kontrola ludności i ograniczanie im wolności.”

Źródło: https://www.greenmedinfo.com/blog/after-lockdown-global-coronavirus-vaccination-program

Zarejestruj się tutaj, dowiedz się więcej i skorzystaj z wielu zalet.Rejestracja do niczego nie zobowiązuje!

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x