Menu

Niszczenie społeczeństwa poprzez kampanię strachu

26 marca, 2021 - Ograniczanie wolności
Niszczenie społeczeństwa poprzez kampanię strachu

Nadszedł czas, aby wszyscy wyszli z tego negatywnego transu, tej zbiorowej histerii, ponieważ głód, bieda i masowe bezrobocie zabije i zniszczy życie większej liczbie ludzi niż SARS-CoV-2!”  ( Dr Pascal Sacré

Kiedy kłamstwo staje się prawdą, nie ma drogi odwrotu. Panuje szaleństwo. Świat jest wywrócony do góry nogami”.  ( Michel Chossudovsky )

Jesteśmy zablokowani ze względu na śmiertelność infekcji poniżej 0,2% ( Dr Richard Schabas )

Jesteśmy na rozdrożu jednego z najpoważniejszych kryzysów w historii świata. Żyjemy historią, ale nasze rozumienie sekwencji wydarzeń od stycznia 2020 roku uległo zatarciu. Na całym świecie ludzie zostali wprowadzeni w błąd zarówno przez swoje rządy, jak i media co do przyczyn i niszczycielskich konsekwencji „pandemii” COVID-19.

Ukrywana prawda jest taka, że ​​nowy koronawirus stanowi pretekst i usprawiedliwienie dla potężnych interesów finansowych i skorumpowanych polityków, aby wpędzić cały świat w spiralę masowego bezrobocia, bankructwa, skrajnego ubóstwa i rozpaczy

To jest prawdziwy obraz tego, co się dzieje. Jest wynikiem złożonego procesu decyzyjnego. 

 „Planeta Lockdown” jest naruszeniem swobód obywatelskich i „prawa do życia”.

Zagrożone są całe gospodarki narodowe. W niektórych krajach wprowadzono stan wojenny.

Ma zostać wyeliminowany mały i średni kapitał. Dominuje duży kapitał.

Trwa masowa koncentracja bogactwa korporacji. 

Powstaje diaboliczny „Nowy Porządek Świata”. 

Czerwone strefy, maska ​​na twarzy, dystans społeczny, zamykanie szkół i uniwersytetów, zakaz spotkań rodzinnych, koniec wydarzeń kulturalnych, zawieszenie imprez sportowych, zakaz ślubów.

Zamknięcie globalnej gospodarki jest nam przedstawiane jako sposób na walkę z wirusem. W to właśnie chcą, żebyśmy wierzyli. Gdyby opinia publiczna została poinformowana, że ​​COVID-19 jest „podobny do grypy sezonowej”, kampania strachu szybko by upadła.

Pandemia została oficjalnie rozpoczęta przez WHO 11 marca 2020 r., co doprowadziło do zablokowania i zamknięcia gospodarek narodowych 190 (ze 193) krajów członkowskich ONZ. Instrukcje nadeszły z góry, z Wall Street, Światowego Forum Ekonomicznego (WEF), fundacji miliarderów.

Niszczenie społeczeństwa

Cała gospodarka usług miejskich jest w kryzysie. Sklepy, bary i restauracje popadają w upadłość. Podróże międzynarodowe i wakacje są zawieszone. Ulice są puste. W niektórych krajach bary i restauracje są zobowiązane do podawania nazwisk i danych kontaktowych, aby w razie potrzeby ułatwić skuteczne śledzenie kontaktów. Jednocześnie, począwszy od marca 2020 r., ogólnoświatowemu zamknięciu gospodarek narodowych towarzyszyła  blokada kulturowa wpływająca na wydarzenia muzyczne i artystyczne. Puste muzea, koniec z operami, koniec z symfoniami, sale koncertowe są zamykane na całym świecie.

Wolna mowa jest tłumiona. Narracja o konieczności zamknięcia gospodarek jest wspierana przez dezinformację w mediach, cenzurę w internecie i kampanię strachu.

Zagrożeni są lekarze, którzy kwestionują oficjalną narrację. Tracą pracę. Ich kariery są niszczone. Ci, którzy sprzeciwiają się blokadzie rządu, są klasyfikowani jako „antyspołeczni psychopaci.

Kilku lekarzy, którzy sprzeciwili się konsensusowi COVID lub szczepionce, zostało aresztowanych. W grudniu „Jean-Bernard Fourtillan, emerytowany profesor uniwersytetu znany ze swojego sprzeciwu wobec szczepionki COVID-19, został aresztowany przez funkcjonariuszy organów ścigania i przymusowo umieszczony w izolatce w szpitalu psychiatrycznym w Uzès”. Fourtillan jest znany jako „wieloletni krytyk szczepionek zawierających niebezpieczne adiuwanty”. 

Opinie wybitnych naukowców, którzy kwestionują blokadę, maskę na twarzy lub dystans społeczny, są „odrzucane” przez Google: „YouTube nie zezwala na treści, które szerzą dezinformację medyczną, która jest sprzeczna z informacjami medycznymi Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) lub lokalnych władz zdrowotnych na temat COVID-19, w tym na temat metod zapobiegania, leczenia lub diagnozowania COVID-19 oraz sposobów przenoszenia COVID-19.Nazywają to „sprawdzaniem faktów”, nie przyznając, że zarówno WHO, jak i lokalne władze ds. zdrowia zaprzeczają swoim własnym danym i koncepcjom.

Twitter postępuje podobnie. Potwierdził, że „usunie wszystkie posty, które sugerują, że szczepionki powodują niekorzystne skutki uboczne”. Ponadto usunie wszelkie posty, które „wywołują umyślny spisek” lub „promują szkodliwe, fałszywe lub wprowadzające w błąd narracje o szczepionkach”.

11 marca 2020 r. zaprojektowana depresja gospodarcza

Destabilizacja za jednym zamachem krajowych gospodarek ponad 190 krajów jest aktem „wojny gospodarczej”. Ten diabelski program podważa suwerenność państw narodowych. Prowadzi do ubóstwa ludzi na całym świecie oraz do rosnącego globalnego zadłużenia w dolarach.

Potężne struktury globalnego kapitalizmu są siłą napędową tej wojny. Do tego celu wykorzystują zaawansowane technologie cyfrowe i komunikacyjne. Zablokowanie i ekonomiczne zamknięcie światowej gospodarki jest bezprecedensowe w historii świata.

Te interwencje odbywające się jednocześnie w 190 krajach, naruszają ich demokrację. Podważają suwerenność państw narodowych na całym świecie, bez konieczności interwencji wojskowej. Jest to zaawansowany system wojny ekonomicznej, który przyćmiewa inne formy wojny.

Scenariusze „globalnego zarządzania”

Projekt Lockdown z 11 marca 2020 r. wykorzystuje kłamstwa i oszustwo, aby ostatecznie narzucić ogólnoświatowy reżim totalitarny, zatytułowany „Globalne zarządzanie” (przez niewybieralnych urzędników).

„… Świat jest teraz bardziej wyrafinowany i przygotowany do marszu w kierunku rządu światowego. Ponadnarodowa suwerenność elity intelektualnej i światowych bankierów jest z pewnością lepsza od narodowego samostanowienia praktykowanego w minionych stuleciach” – powiedział David Rockefeller (cytat z: Aspen Times, 15 sierpnia 2011,)

Scenariusz Global economic governance narzuca program inżynierii społecznej i zgodności ekonomicznej:

Stanowi rozszerzenie neoliberalnych ram politycznych narzuconych zarówno krajom rozwijającym się, jak i krajom rozwiniętym. Polega ona na porzuceniu „narodowego samostanowienia” i zbudowaniu ogólnoświatowego powiązania proamerykańskich zastępczych reżimów kontrolowanych przez „ponadnarodową suwerenność” (rząd światowy) składający się z wiodących instytucji finansowych i miliarderów (Michel Chossudovsky, Global Capitalism, „World Government” and the Corona Crisis , 1 maja 2020 r.).

Stosowana jest inżynieria społeczna. Rządy są zmuszane do przedłużenia blokady, pomimo jej niszczycielskich konsekwencji gospodarczych i społecznych.

Nie ma naukowych podstaw do wdrażania zamknięcia światowej gospodarki jako sposobu rozwiązania kryzysu zdrowia publicznego. W szerzeniu dezinformacji zaangażowane są zarówno media, jak i rządy.

Kampania strachu nie ma podstaw naukowych. Wasze rządy KŁAMIĄ. W rzeczywistości sami siebie okłamują. 

Polecam również artykuł: “Będziesz posłuszny zorganizowanej grupie przestępczej?

Źródło: https://www.globalresearch.ca/the-2020-worldwide-corona-crisis-destroying-civil-society-engineered-economic-depression-global-coup-detat-and-the-great-reset/5730652

Zarejestruj się tutaj, dowiedz się więcej i skorzystaj z wielu zalet. 
Rejestr
acja do niczego nie zobowiązuje!

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x