Menu

Pomyślne leczenie witaminą C pacjentów z koronawirusem

7 marca, 2020 - Koronawirus
Pomyślne leczenie witaminą C pacjentów z koronawirusem

Zespół medyczny ze szpitala Uniwersytetu Xi’an Jiaotong w Chinach poinformował o udanym leczeniu witaminą C pacjentów z koronawirusem. W komunikacie prasowym opublikowanym na stronie internetowej szpitala zespół opisuje, w jaki sposób pacjenci cierpiący na ciężkie wirusowe zapalenie płuc (potencjalnie śmiertelne powikłanie nowego koronawirusa COVID-19), wyzdrowieli po leczeniu dużymi dawkami witaminy C. Zespół medyczny zaleca, aby u pacjentów w stanie krytycznym oraz u noworodków z ciężkim zapaleniem płuc, jak najszybciej po przyjęciu do szpitala, rozpoczęte zostało leczenie witaminą C.

Co istotne, informacja prasowa potwierdza, że ​​wczesne zastosowanie witaminy C może mieć silne działanie przeciwutleniające, zmniejszać reakcje zapalne i poprawiać funkcję śródbłonka. Opisuje także, że zastosowana dawka witaminy C ma wiele wspólnego z efektem leczenia. Zespół medyczny twierdzi, że ich wcześniejsze doświadczenia pokazują, że wysokie dawki witaminy C mogą nie tylko podnieść ochronę organizmu przed wirusami, ale co ważniejsze, mogą zapobiegać i leczyć ostre uszkodzenie płuc i ostrą niewydolność oddechową.

Shanghai Medical Association zaleca wysokie dawki witaminy C w leczeniu koronawirusa

Shanghai Medical Association (SMA) w Chinach opublikowało konsensus w sprawie kompleksowego leczenia koronawirusa. W oparciu o badania kliniczne u ponad 300 pacjentów i opracowane przez 30 ekspertów w leczeniu nowego zapalenia płuc wywołanego koronawirusem, zaleca się stosowanie wysokiej dawki witaminy C.

Zalecana dawka witaminy C wynosi od 50 do 100 mg na kilogram masy ciała na dzień. W przypadku ciężkich i krytycznie chorych pacjentów zaleca się wlewy dożylne do 200 mg na kilogram masy ciała na dobę.  Shanghai Medical Association (SMA) ponadto poinformował, że wyniki badań spotkały się szerokim zainteresowaniem, także w telewizji w Szanghaju.

Terapie witaminą C

Informując o tych zmianach, niektóre strony internetowe poświęcone zdrowiu naturalnemu zdecydowały się zignorować fakt, że komunikat prasowy szpitala uniwersyteckiego Xi’an Jiaotong omawia potencjalne skutki uboczne leczenia witaminą C, sugerując, że ​​może powodować kamienie nerkowe. Strony te podobnie nie wspominają, że eksperci z Shanghai Medical Association (SMA) zalecają także leki do leczenia nowego koronawirusa. Można zrozumieć ich rozumowanie, ponieważ mogą oni odczuwać, że aspekty te szkodzą pozytywnemu wizerunkowi naturalnych metod leczenia. Nie zdawali sobie sprawy, że wysokie dawki witaminy C są bliskie włączenia się w główny nurt. Innymi słowy, medycyna ortodoksyjna będzie nadal używać leków, ale inwazja witamin jest już w toku.

W celu dalszego zilustrowania tego, National Cancer Institute rządu USA opublikował niedawno długi artykuł na temat wlewów dożylnych witaminy C w dużych dawkach w leczeniu raka. Badając historię i zastosowanie witaminy C w leczeniu raka, autorzy doszli do wniosku, że „biorąc pod uwagę obecne wysokie koszty finansowe nowych leków przeciwnowotworowych, racjonalne wydaje się poprawienie skuteczności obecnych terapii poprzez badanie ich interakcji klinicznych z witaminą C.” Dodali, że ich zdaniem „wdrożenie tego paradygmatu leczenia może przynieść korzyści wielu pacjentom z rakiem ”.

Jeszcze nie tak dawno byłoby nie do pomyślenia, aby amerykański Narodowy Instytut Raka pisał w ten sposób o witaminie C. Najwyraźniej zatem, jak opisano w przełomowej książce „Zwycięstwo nad rakiem”, opublikowanej przez dr Ratha i dr Aleksandrę Niedzwiecki, jesteśmy na dobrej drodze dużych zmian w sposobie leczeniu raka.

Podobna rewolucja medyczna ma miejsce w leczeniu sepsy, stanu zagrażającego życiu wynikającego z reakcji organizmu na infekcję. W ciągu ostatnich 3 dekad wykonano ponad 100 badań nad lekami, które nie poprawiły wyników klinicznych u pacjentów z sepsą. Dziś jednak leczenie oparte na użyciu witaminy C przynosi niezwykłe rezultaty. Badanie opublikowane w czasopiśmie  Chest w 2017 r. pod kierunkiem dr. Paula E. Marika, lekarza oddziału intensywnej terapii w Eastern Virginia Medical School w Stanach Zjednoczonych,  opisuje, jak dożylne połączenie witaminy C, witaminy B1 i hormonu hydrokortyzon odnotowało zaledwie 4 zgony wśród 47 pacjentów z sepsą.

Jak pokazują te zmiany, „dżin witaminowy” jest teraz wyjęty z butelki. A ponieważ światowa świadomość siły witamin szybko rośnie, nie ma możliwości powstrzymania jej. W nadchodzących latach stosowanie witaminy C i innych mikroelementów będzie coraz powszechniejsze w medycynie ortodoksyjnej. Chociaż nie osiągnęliśmy jeszcze punktu, w którym choroba serca jest powszechnie akceptowana przez lekarzy jako wczesna postać szkorbutu związanego z niedoborem witaminy C, co zdecydowanie dowiodły badania dr Ratha, to i tak to nastąpi. 

Zapisz się do naszego newslettera

Polecam również artykuł “Wzmocnienie odporności organizmu.”

Źródło: https://www.dr-rath-foundation.org/2020/03/chinese-medical-team-report-successful-treatment-of-coronavirus-patients-with-high-dose-vitamin-c

Zarejestruj się tutaj, dowiedz się więcej i skorzystaj z wielu zalet.Rejestracja do niczego nie zobowiązuje!

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments
David
David
3 lat temu

Przecież to nic nowego, Jerzy Zięba jud od kilku lat mówi o witaminie C lewoskretnej i prawoskretnej i o skutkach ubocznych itd. Chinczycy ameryki nie odkryli.

eedwd
eedwd
3 lat temu
Reply to  David

sam jestes lewoskretny XD nie ma czegos takiego jak lewo i prawo skretna witamina C

trackback
W Chinach gwałtowny wzrost popytu na suplementy witaminy C | Medycyna Komórkowa
3 miesięcy temu

[…] Zalecana dawka witaminy C wynosi od 50 do 100 mg na kilogram masy ciała na dzień. W przypadku ciężkich i krytycznie chorych pacjentów zaleca się wlewy dożylne do 200 mg na kilogram masy ciała na dobę.  Shanghai Medical Association (SMA) ponadto poinformował, że wyniki badań spotkały się szerokim zainteresowaniem, także w telewizji w Szanghaju. Więcej informacji tutaj. […]

3
0
Would love your thoughts, please comment.x