Menu

Prawdziwym celem wojny rosyjsko-ukraińskiej jesteś Ty

14 grudnia, 2022 - Ograniczanie wolności
Prawdziwym celem wojny rosyjsko-ukraińskiej jesteś Ty

W ciągu ostatnich 8 miesięcy intensywność ataku na przeciętnego mieszkańca Zachodu i przeciętnego obywatela świata wzrosła. Zostaliśmy poddani gwałtownie rosnącej inflacji, niekontrolowanym cenom benzyny, niedoborom żywności i zakłóceniom energetycznym. Kiedy koszty utrzymania idą w górę, standard życia spada. Nic z tego nie jest przypadkowe. Żyjesz poprzez skoordynowany atak na podstawowe potrzeby życiowe – jedzenie, gaz, energię – zaprojektowany, aby wrzucić cię w tryb przetrwania i uczynić cię bardziej zależnym od rządu. Z zależnością przychodzi kontrola. Dlaczego tak się dzieje? Kto to robi? Jak oni to robią?

Spektakularne odbicie się od amerykańskich sankcji wobec Rosji

Amerykańskie i europejskie sankcje wobec Rosji przyniosły spektakularny skutek. Chodziło o to, aby odizolować Rosję, dać jej nauczkę i rozbić rubla, ale rubel jest silniejszy niż wcześniej, a Rosja zarabia teraz więcej pieniędzy niż przed sankcjami. Wydaje się, że nie ma to sensu, ale jednak dla kogoś ma to sens. Dlaczego? Ponieważ prawdziwym celem sankcji było zaszkodzenie TOBIE (tj. przeciętnemu Amerykaninowi, Europejczykowi i mieszkańcowi Zachodu) – nie Rosji! Przy tych wszystkich sankcjach USA i Unia Europejska strzeliły sobie w stopę, twierdząc, że szkodzą Rosji. Mówiąc dokładniej, strzelają do stóp swoim przeciętnym obywatelom, tym z niższej i średniej klasy, którzy teraz ponoszą ciężar wszystkich szalonych antyrosyjskich sankcji. Ponieważ światowa gospodarka jest tak wzajemnie powiązana, sankcje te utrudniły ludziom Zachodu uzyskanie tych samych produktów po tych samych cenach. Szalejąca inflacja najbardziej dotyka klasę niższą i średnią, a nie klasę wyższą, która może sobie pozwolić na absorpcję wzrostu cen. Prezydent USA Joe Biden powiedział, że inflacja jest również winą Putina. Tak, to prawda – wina Putina za inflację spowodowaną nadmiernym drukowaniem dolarów amerykańskich przez amerykańską Rezerwę Federalną, co miało miejsce w ciągu ostatnich 2-3 lat zarówno pod rządami Trumpa, jak i Bidena!

Podobnie jak w przypadku gazu, tak i z żywnością i energią

Tak jak stało się z gazem, tak samo jest z jedzeniem. Putin i Rosja zostali obwinieni o inwazję na Ukrainę, zniszczenie “spichlerza Europy” i zwiększenie kosztów zboża, jednak Rosja była bardzo ostrożna w konflikcie, aby nie atakować cywilów ani ukraińskiej infrastruktury. Ceny żywności szaleją, ale może być inny złowrogi powód tego. Czy słyszałeś o tajemniczym zjawisku amerykańskich centrów dystrybucji żywności, które płonęły? Liczba ta wynosi obecnie ponad 100 i wciąż rośnie. Jakie są szanse, że tak wiele centrów żywności losowo się zapali? To tylko zbieg okoliczności, czy ktoś celowo w nie celuje, aby stworzyć sztuczny niedobór i podnieść ceny żywności?

To samo dotyczy energii. Na całym świecie pojawił się nacisk na zachęcanie ludzi do kupowania nowych samochodów elektrycznych (pomimo ich astronomicznych kosztów), używając rozumowania, że unikają benzyny (a tym samym wysokich cen gazu). Jednak bliższe zbadanie tego prowadzi nas z powrotem do głębszego programu, który odkryliśmy wcześniej: Agendy 2030. Agenda 2030, wcześniej nazywana Agendą 21, jest nadrzędnym programem wykorzystania ruchu ekologicznego do przekształcenia planety w technokratyczny, transhumanistyczny świat, prowadzony przez sztuczną inteligencję (AI) i próbujący zachęcić ludzi do połączenia się z maszynami. Ta zielona agenda dotyczy racjonowania węgla i racjonowania energii. W rzeczywistości osoby prowadzące ten program chcą dać ci “limit węgla” na całkowite zużycie energii, którego nie możesz przekroczyć. Kalifornia zakazała stosowania urządzeń do trawników zasilanych gazem, takich jak kosiarki, dmuchawy i chwasty, i planuje stać się pierwszym stanem USA, który zakazuje samochodów benzynowych do 2035 roku. Ta rewolucja przemysłowa cofnie USA i sprawi, że przeciętny człowiek będzie bardziej zależny od rządu. Absurdalność tego wszystkiego podkreśla fakt, że pojazdy elektryczne muszą czerpać energię poprzez podłączenie do sieci, który najczęściej jest zasilany węglem, ropą naftową i gazem ziemnym! To nie jest prawdziwa ekologia ani troska o planetę, ale raczej ładnie brzmiąca przykrywka, aby ukryć zagarnięcie władzy.

Wielki ucisk

Podstawowym tematem łączącym wszystkie te rzeczy – inflację, rosnące ceny gazu, rosnące ceny żywności, niedobory energii i inne – jest to, że wpychają ludzi w rozpaczliwe sytuacje. Sprowadzają ludzi do trybu przetrwania. Nie tylko doprowadzi to do wzrostu liczby depresji i samobójstw (jak to miało miejsce podczas operacji psychologicznej pod nazwą COVID), ale doprowadzi ludzi do załamania się i błagania rządu o pomoc, czując, że nie mają innego wyjścia. Następnie, gdy rząd rozda zasiłki, ludzie staną się od niego bardziej zależni, a tym samym łatwiejsi do kontrolowania. Tak zwana “pomoc” od wielkiego rządu zawsze wiąże się z pewnymi warunkami. Na początku, zasiłki mogą być darmowe, ale prędzej czy później, zasiłki przyznawane będą pod pewnymi warunkami. W końcu jałmużna jest przywilejem, a nie prawem, a ci, którzy udzielają przywileju, kontrolują zasady i warunki dawanego prezentu. Prędzej czy później wieli rząd może powiedzieć coś takiego: “Jeśli chcesz nadal otrzymywać zasiłki, upewnij się, że twój harmonogram szczepień jest aktualny”. Lub jeśli nie jest to szczepionka, mogą to być programowalne CBDC (waluty cyfrowe banku centralnego). Ludzie nie mieliby wyboru i musieliby korzystać z tych “pieniędzy” (gloryfikowanych bonów podarunkowych), gdyby ich dobrobyt miał taką formę. W końcu rząd mógłby nie przyznawać żadnej pomocy społecznej tym, których zwykłe opinie (wyrażone na mediach społecznościowych lub prywatnie) zostały uznane przez państwo za “niewłaściwe myślenie”. Nie ma żadnych ograniczeń co do tego, jak daleko rząd mógłby się posunąć w kwestii naruszania praw ludzi, gdyby ci ludzie stali się całkowicie zależni od rządu w kwestii podstawowych potrzeb życiowych.

Wojna hybrydowa, 4 GW i 5 GW

Czy konflikt rosyjsko-ukraiński przerodzi się w III wojnę światową? Ma potencjał, ale w końcu ważne jest, aby uznać, że wojny nie są takie same jak kiedyś. Już teraz przeżywasz III wojnę światową! To inny rodzaj wojny, wojna hybrydowa lub wojna 4 generacji / 5 generacji, która zaciera granice między wojną i polityką oraz żołnierzami i cywilami. Obejmuje ona nowe formy ataku, takie jak propaganda, cyberataki, zakłócenia w łańcuchu dostaw, ataki EM (elektromagnetyczne) i niszczenie infrastruktury, które mogą skutecznie wygrać wojnę dla agresora bez konieczności rozmieszczania przez niego własnych wojsk w atakowanym kraju. Z tej perspektywy USA i Rosja są już w stanie wojny.

Na jednym poziomie wszystkie te rodzaje wojen są prowadzone przez jeden naród przeciwko drugiemu. Jednak na innym poziomie, wszystkie te narody są kontrolowane przez siłę, która używa ich jak biur gigantycznej międzynarodowej korporacji, inscenizując konflikt między nimi w celu wprowadzenia Jednego Światowego Rządu lub Nowego Porządku Świata, gdzie prawdziwym celem jest przeciętny człowiek. To znaczy Ty.

Operacja fałszywej flagi z 11 września 2001 roku utorowała drogę wojnie z terroryzmem i niejasnemu wrogowi, jakim jest terroryzm islamski. Kiedy to straciło swoją wartość, aby przestraszyć ludzi, zostaliśmy uderzeni rusofobią. Następnie pod koniec 2019 roku, oszustwo związane z COVID utorowało drogę do wojny bioterroru i bardziej niewidzialnych wrogów: fałszywego zabójczego wirusa i świata, w którym rzekomo każdy był “bezobjawowym nosicielem”, który mógł rozprzestrzeniać chorobę, a zatem rodzajem “wroga” dla zdrowia publicznego, który musiał być zamknięty i zaszczepiony. Niezależnie od tego, jaka “wojna” się dzieje, czy nie jest ciekawe, że wszystkie one prowadzą do tego samego rezultatu: pozbawienia bogactwa, praw i wolności?

Prawdziwym celem jesteś Ty

Podsumowując, pamiętaj: cała inflacja i konflikt są skierowane przeciwko Tobie. Powoli tocząca się trzecia wojna światowa, którą przeżywamy, daje rządzącym dziwakom możliwość zniszczenia klasy średniej i utrudnienia życia przeciętnym ludziom. Sankcje, zakłócenia w łańcuchu dostaw i rosnące koszty życia nieproporcjonalnie wpływają na Ciebie, a nie na klasę rządzącą, bez względu na to, jakie wymówki podają. Sytuacje nadzwyczajne i kryzysowe – zwłaszcza wojny – dają rządom ostateczną przepustkę do traktowania swoich obywateli w drakoński sposób, którego w normalnych warunkach nie mogłyby zastosować. Teraz nadszedł czas, aby obudzić się na większą skalę. Weź sprawy w swoje ręce, przejmując większą kontrolę nad swoim zdrowiem, bogactwem, mobilnością i niezależnością. Twoje zdrowie jest twoim największym bogactwem, więc zbuduj swoje rezerwy zdrowotne. Rób co możesz, aby mieć zapasowe aktywa (czy to gotówka, inne formy pieniędzy, drewno, energia, nieruchomości itp.), abyś był mniej skłonny do uzależnienia się od Wielkiego Rządu. Rób co możesz, aby nie być zależnym od leków Big Pharmy. Kształć się, aby poszerzyć swoją percepcję i stać się bardziej świadomym planów zniewolenia cię. Twoje szczęście i wolność są zagrożone.

Źródło: https://thefreedomarticles.com/russo-ukraine-war-real-target-is-you/

Polecam również artykuł: “Liderzy G20 zgadzają się na globalny system paszportowy szczepień.”

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x