Menu

Testy szczepionek przeciwko COVID-19: poważne skutki uboczne

10 listopada, 2020 - Koronawirus, Szczepionki
Testy szczepionek przeciwko COVID-19: poważne skutki uboczne

Wiele firm z kartelu Big Pharmy musiało zgłosić żenujące wyniki swoich testów szczepionek przecwiko COVID. Uczestnik wolontariatu w Brazylii, który brał udział w testach szczepionki przeciwko COVID-19 opracowywanej przez AstraZeneca i Uniwersytet Oksfordzki, zmarł po otrzymaniu szczepionki. W tym samym zestawie badań AstraZeneca, u 2 kobiet wystąpiły poważne działania niepożądane, z których jedna doświadczyła objawów neurologicznych odpowiadających ciężkiej chorobie zapalnej kręgosłupa zwanej poprzecznym zapaleniem rdzenia kręgowego. W międzyczasie w badaniach szczepionek przeciw COVID-19 firmy Johnson and Johnson (firma ta była obecna podczas symulacji proroczego wydarzenia Event 201), u jednego z ochotników wystąpiła „niewyjaśniona choroba”. Te okropne skutki uboczne powinny być niepokojące nawet dla tych, którzy wierzą w sensowność szczepionki. Tym bardziej, że program Nowego Porządku Świata (NWO) narzuca, aby szczepionka przeciwko COVID została wprowadzona na całym świecie jako obowiązkowa.

Poważne skutki uboczne szczepionek przeciw COVID na całym świecie

W innym przypadku szczepionka przeciwko COVID opracowywana przez firmę Moderna doprowadziła do tego, że u jednego uczestnika wystąpiła gorączka przekraczająca 39,5 °C, a następnie zemdlał w swoim domu. W pierwszej fazie badania na ludziach, 100% ochotników z grupy otrzymującej duże dawki doznało ogólnoustrojowych skutków ubocznych – zmęczenia, dreszczy, bólu głowy i bólu mięśni. W rzeczywistości wykazano, że szczepionka Moderna ma 20% „poważnych” obrażeń w grupie otrzymującej wysokie dawki. Jeden z uczestników badania stwierdził, że po przyjęciu szczepionki stał się „najbardziej chory w swoim życiu”. W wywiadzie udzielonym CBC News Gates ujawnia, że ​​80% uczestników badania miało reakcję ogólnoustrojową po drugiej dawce.

Korupcja sięga jeszcze głębiej, ponieważ FDA właśnie udzieliła pozwolenia kolejnej firmie Big Pharmy, Pfizer na przetestowanie swojej eksperymentalnej szczepionki przeciwko COVID na amerykańskich dzieciach! 

Wątpliwa ilość skutków ubocznych nie stanowiła również problemu dla AstraZeneca, która według Reutera była w stanie zawrzeć umowy z wieloma krajami, dzięki czemu uzyska ochronę przed przyszłymi roszczeniami z tytułu odpowiedzialności za szczepionki.

Testy szczepionek ustawiane z bardzo niskimi punktami odniesienia sukcesu

Straszne skutki uboczne są wystarczająco złowieszcze, ale na tym nie koniec. Ustawiając poprzeczkę bardzo nisko pod względem punktów odniesienia sukcesu, szczepionka może bez problemu przejść pozytywnie testy, nawet jeśli nie jest szczególnie skuteczna (nie wspominając o jej bezpieczeństwie). Mercola pisze:

„Szokujące, zapobieganie zakażeniu SARS-CoV-2 nie jest kryterium sukcesu w tych próbach szczepionek. Jedynym kryterium skutecznej szczepionki COVID-19 jest zmniejszenie objawów wspólnych dla COVID-19 i przeziębienia.”

W dobrze cytowanym artykule Protokoły szczepionek Covid-19 ujawniają, że próby mają zakończyć się sukcesem, William Haseltine napisał:

„Zapobieganie infekcjom musi być krytycznym punktem końcowym… Zapobieganie infekcjom nie jest kryterium sukcesu żadnej z tych szczepionek. W rzeczywistości wszystkie ich punkty końcowe wymagają potwierdzonych infekcji… szczepionki nie powinny zapobiegać infekcji, a jedynie modyfikować objawy zakażonych.

Wszyscy oczekujemy skutecznej szczepionki, która zapobiegnie poważnym chorobom w przypadku zakażenia. Trzy protokoły szczepień – Moderna, Pfizer i AstraZeneca – nie wymagają, aby ich szczepionka zapobiegała poważnej chorobie tylko, aby zapobiegała umiarkowanym objawom, które mogą być tak łagodne, jak kaszel lub ból głowy… Szczepionka musi znacznie lub całkowicie zmniejszyć liczbę zgonów spowodowanych przez COVID- 19… Żaden producent nie wymienia śmiertelności jako krytycznego punktu końcowego.

Drugą niespodzianką wynikającą z tych protokołów jest to, jak łagodne są wymagania dotyczące zakontraktowanych objawów COVID-19. M​​minimalną kwalifikacją dla przypadku COVID-19 jest pozytywny wynik testu PCR i jeden lub dwa łagodne objawy. Należą do nich bóle głowy, gorączka, kaszel lub łagodne nudności. To nie jest wystarczające. Te testy szczepionek mają na celu zapobieganie objawom przeziębienia ”.

Zrozumiałeś to? Szczepionki nie są przeznaczone do zapobiegania infekcjom, a jedynie do zmniejszania możliwych objawów. Ostatecznie dzieje się tak dlatego, że nie ma wyizolowanego, oczyszczonego wirusa SARS-CoV-2 . Każdy, kto zostanie uznany za „zarażonego”, może wynikać po prostu z faktu, że test wykrył jego własne DNA lub inne sekwencje RNA / wirusowe.

„Wygląda na to, że wszystkie firmy farmaceutyczne zakładają, że szczepionka nigdy nie zapobiegnie infekcji. Ich kryterium zatwierdzenia jest różnica w objawach między zakażoną grupą kontrolną a grupą zakażoną, która otrzymała szczepionkę. Nie mierzą one różnicy między infekcją a brakiem infekcji jako głównej motywacji… Ponownie stwierdzamy, że ciężka choroba i śmierć są tylko drugorzędnymi celami tych badań. Żaden producent szczepionek nie wymienia zapobiegania śmierci i hospitalizacji jako krytycznie ważnej bariery”.

Nowy sąd federalny utworzony w celu rozpatrywania roszczeń dotyczących szczepionek przeciwko COVID-19

W 1986 roku w celu ochrony Big Pharmy przed odpowiedzialnością za szczepionki, uchwalona została w USA ustawa NCVIA (National Childhood Vaccine Injury Act). Obecnie utworzony został sąd federalny rozpatrujący roszczenia dotyczące szczepionek przeciwko COVID-19. Jon Rappoport donosi, co następuje:

„Prosta prawda jest taka: rząd USA przewiduje, że wiele osób będzie występować z roszczeniami o odszkodowanie, gdy członkowie ich rodzin zostaną skrzywdzeni lub zabici przez nową szczepionkę COVID… Ten nowy federalny sąd ds. Szczepień przeciwko COVID będzie działał dokładnie tak, jak obecny system płatności dot. roszczeń z tytułu obrażeń dzieci wywołanych szczepieniami.”

Dokument, w którym ustanowiono nowy sąd ds. szczepień przeciwko COVID, znajduje się w Rejestrze Federalnym, 17.03.2020, w sekcji 14: Deklaracja zgodnie z ustawą o gotowości publicznej i gotowości na wypadek sytuacji kryzysowych w zakresie środków medycznych przeciwko COVID-19.

Oto odpowiedni fragment tego dokumentu:

“Program odszkodowań za obrażenia ciała… Sekcja 319F-4 ustawy PHS, 42 USC 247d-6e, upoważnia Program kompensacji obrażeń ciała do środków zaradczych (CICP) w celu zapewnienia świadczeń uprawnionym osobom, które doznały poważnych obrażeń ciała lub zmarły w bezpośrednim wyniku administracji lub zastosowania objętych ochroną [COVID] środka zaradczego [np. szczepionki]. Odszkodowanie w ramach CICP za szkodę spowodowaną bezpośrednio przez objęty środek zaradczy opiera się na wymaganiach określonych w niniejszej Deklaracji, przepisach administracyjnych Programu i statucie. Aby wykazać bezpośredni związek przyczynowy między objętym środkiem zaradczym a poważnym uszkodzeniem ciała, ustawa wymaga „przekonujących, wiarygodnych, ważnych dowodów medycznych i naukowych”. Zasady administracyjne Programu dokładniej wyjaśniają niezbędne wymogi kwalifikacyjne w ramach CICP… ”

Końcowe przemyślenia

Nawet zwykłe szczepionki, które przechodzą szeroko zakrojone testy bezpieczeństwa, a ich wprowadzenie na rynek zajmuje średnio 7-20 lat, są z natury toksyczne i niebezpieczne . Dotyczy to tym bardziej nadchodzących szczepionek przeciwko COVID, które mogą zostać szybko wprowadzone na rynek w ramach zezwolenia na użycie w sytuacjach wyjątkowych. Wiemy, że wojsko będzie mocno zaangażowane zarówno w USA (operacja Warp Speed), jak i w Wielkiej Brytanii we wdrażanie szczepionki przeciwko COVID. Jesteśmy u progu światowej katastrofy pod względem przerażających skutków ubocznych – i możesz być pewien, że Big Pharma zaprzeczy, że to z powodu szczepionki ( „Nie jesteś chory po szczepionce przeciwko COVID, jest chory na COVID”). Musimy być przygotowani na wprowadzenie szczepionki COVID (i nanotechnologii, która się z tym wiąże), bo to dosłownie za kilka tygodni lub miesięcy. 

Polecam również artykuł: “Szczepionki zwracają nasz system odpornościowy przeciwko nam.”

Źródło: https://thefreedomarticles.com/covid-vaccine-trials-rigged-benchmarks-and-horrible-side-effects/

Zarejestruj się tutaj, dowiedz się więcej i skorzystaj z wielu zalet. 
Rejestracja do niczego nie zobowiązu
je!

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x