Menu

Dzieci w wieku szkolnym są bardziej narażone na uderzenie pioruna niż na śmierć z powodu koronawirusa

15 października, 2022 - Szczepionki
Dzieci w wieku szkolnym są bardziej narażone na uderzenie pioruna niż na śmierć z powodu koronawirusa

Faktem jest, że ryzyko poważnych powikłań zdrowotnych lub śmierci z powodu COVID-19 jest niezwykle małe w przypadku dzieci w wieku szkolnym. Mimo to przemysł farmaceutyczny nadal naciska na szczepienie dzieci przeciwko koronawirusowi. Oczywiście prostym powodem jest to, że – pomimo znanych zagrożeń dla zdrowia wynikających z tych zastrzyków – firmy farmaceutyczne mają interes finansowy w tym, aby jak najwięcej osób je otrzymywało.

Badania opublikowane na początku tego roku wykazały, że zastrzyki firm Pfizer i Moderna częściej powodują poważne zdarzenia niepożądane niż zapobiegają hospitalizacji. Podobnie, izraelskie badanie wykazało, że szczepienia COVID-19 są związane ze wzrostem nagłych zdarzeń sercowo-naczyniowych.

Obecnie wiadomo również, że formy mRNA zastrzyków przeciwko COVID-19 mogą powodować poważne uszkodzenia wątroby. Inne działania niepożądane związane ze szczepieniami mRNA obejmują bardzo niską liczbę płytek krwi (małopłytkowość); wysokie wskaźniki ciężkich, potencjalnie zagrażających życiu reakcji alergicznych (anafilaksja); zapalenie mięśnia sercowego (zapalenie mięśnia sercowego); zakrzepy krwi (zakrzepica); a nawet śmierć.

Nie dziwi zatem fakt, że podczas gdy te zagrożenia dla zdrowia są zasadniczo ignorowane przez zgodne z farmacją media głównego nurtu, rosną obawy dotyczące stosowania szczepionek przeciwko COVID-19. Już w październiku 2020 r. w badaniu finansowanym przez rząd USA stwierdzono, że ich ryzyko nie było odpowiednio ujawniane.

Aby przeczytać dogłębną analizę ryzyka związanego ze szczepionkami COVID-19, zobacz również ten artykuł.

Zobacz również ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak badanie przeprowadzone przez naukowców z Instytutu Badawczego Dr. Rath wykazało skuteczność kombinacji naturalnych ekstraktów roślinnych i mikroelementów przeciwko oryginalnemu wirusowi SARS-CoV-2 oraz jego wariantom Alpha, Beta, Gamma, Delta, Kappa i Mu.

Źródło: https://www.dr-rath-foundation.org/2022/09/school-age-children-more-likely-to-be-hit-by-lightning-than-die-of-coronavirus/

Spread the love
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x